Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában


Dögöljön meg az összes Dönkerkes kézis gecifejű szarcsimbók!!!!
15-10ről 20-21re kiszopni a cigány bandának művészet volt...
1,16os odds volt a hazai csürhe persze.

Idézetet írta: Szurki Dátum szeptember 11, 2014, 22:31:46
Dögöljön meg az összes Dönkerkes kézis gecifejű szarcsimbók!!!!
15-10ről 20-21re kiszopni a cigány bandának művészet volt...
1,16os odds volt a hazai csürhe persze.

Én is ezt mondom...tetvedék gecik...14es oddsom volt...és valszeg ez a mocsok fog csak elmenni...

a reddingi női itf-en vettem a Parravi - Stratman duóra egy  második szettet 4+ os oddsért, amihet egy race to 4 el próbáltam bevédeni. A szett 2-0 al indult nekik, visszajöttek a favoritok, 3-2* nél 4 db bréklabdája volt zsinórban az embereimnek, mert párosban 0-40 4 bréklabdát ér a deuce-s brék miatt. Az ellenfél női páros ekkor adogatóként 4 pontot nyert zsinórban, 3-3 és brékeltek. Kb 200 as odds lett volna reális rá, hogy ők nyerik a race to 4 et. Már 4-2 vel kalkuláltam, és tradelni akartam a szettet, hát erre beleszartak szépen a projektbe.

Idézetet írta: ZTE88 Dátum szeptember 10, 2014, 23:51:48
Főleg a kosár és kézilabdakínálattól függ: ma összesen 24 tippet raktam.

Ha megvan a print screen, töltsd fel egyből!
Tudjunk legalább mi egy kis pénzt keresni a visszafogadással!   ;D

Idézetet írta: soptei.gergo Dátum szeptember 11, 2014, 22:43:02
Én is ezt mondom...tetvedék gecik...14es oddsom volt...és valszeg ez a mocsok fog csak elmenni...
És ráadásnak ezzekkel a buzikkal estem ki a maradj talponból is...  :fakk:

Idézetet írta: ZTE88 Dátum szeptember 12, 2014, 00:40:45
a reddingi női itf-en vettem a Parravi - Stratman duóra egy  második szettet 4+ os oddsért, amihet egy race to 4 el próbáltam bevédeni. A szett 2-0 al indult nekik, visszajöttek a favoritok, 3-2* nél 4 db bréklabdája volt zsinórban az embereimnek, mert párosban 0-40 4 bréklabdát ér a deuce-s brék miatt. Az ellenfél női páros ekkor adogatóként 4 pontot nyert zsinórban, 3-3 és brékeltek. Kb 200 as odds lett volna reális rá, hogy ők nyerik a race to 4 et. Már 4-2 vel kalkuláltam, és tradelni akartam a szettet, hát erre beleszartak szépen a projektbe.
Balszerencsésebbnek tűnsz az átlagnál, legyen ez az alapkoncepció is. Kezdd el átfordítgatni a giga oddsokat, ha megfogsz kettőt, megnyalhatják a blögyidet. Számold ki, hogy éri meg jobban.

Idézetet írta: Knapp Dátum szeptember 12, 2014, 09:37:46
Ha megvan a print screen, töltsd fel egyből!
Tudjunk legalább mi egy kis pénzt keresni a visszafogadással!   ;D

Néha működne, ha timeoutnál tölteném fel.  :beerchug:

Idézetet írta: georgeboyd Dátum szeptember 12, 2014, 12:18:33
Balszerencsésebbnek tűnsz az átlagnál, legyen ez az alapkoncepció is. Kezdd el átfordítgatni a giga oddsokat, ha megfogsz kettőt, megnyalhatják a blögyidet. Számold ki, hogy éri meg jobban.

Rávilágítottál a lényegre, igaz vannak hihetelen szerencsés meccseim is, de a pech sokkal több eddig, a legtöbb giga oddsom magasabbért ment el, mint raktam és, hogy csak egy példát mondjak: amikor a sok pofon után 100 eurót beáldoztam tradekre, az összes védett tipp jött. A lefuttatott tippeknél meg 10/2 az átlag mostanában, ha ez feljavulna 3,4-re már annak is örülnék.



Kurva életbe..

Tegnap 2ueós téttel játszottam és 26 doboz közül kiválasztottam a 20eurósat, végig vittem a játékot, és az 1 és a 20eurós maradt bent.. Elfogadtam a bank 10,5 eurós ajánlatát.

Ma 5eurós téten próbálkoztam és megint kihúztam a 10szeres tétes táskát(max).  Általában végig szoktam vinni a játékot, főleg ha max nyeremény (ami megdobja a bankár ajánlatát) nem esik ki az első két húzásból..
Most beszartam, pedig jó táskák voltak bent, 2 kicsi és 2 tét körüli, egy kicsit nagyobb mint a tét és az 50eurós.. 2/3 eséllyel hogy kb a pénzemnél vagyok.

BDSRSTNT

Kellett volna PS-t feltöltenem, most +13 ról akar elhullani a tippem, kár érte, ha elmegy, a faszba is.

Idézetet írta: ZTE88 Dátum szeptember 12, 2014, 14:59:32
Kellett volna PS-t feltöltenem, most +13 ról akar elhullani a tippem, kár érte, ha elmegy, a faszba is.

Csoda történt:

Nem ment el, ahogy szokott, csak a team total része bukott:




Fasszopo vasas osszeszedhetne magat... :bash:

Baronst raktam a tegnapi meccsük alapján 4.75 ért a Södertalje ellen felkészülésin, az első negyed 29-14 lett, után 37-18 volt az állás a félidő előtt. Eközben elmentem futni, azt gondoltam ezt már én sem bukhatom el, ezt már le lehet futtani a bónszért. De nem, ez is elment, mire haazértem már 76-80 volt, 76-82 re kaptak ki. Így nincs semmi értelme a sportfogadásnak, ha egész nap a gép előtt kell ülni és szinte csoda kell akár egyetlen tipp lefuttatásához is. Ez már túlmutat a materializmuson.

Azt viszont ki lehet próbálni, hogy hányszor jön be kosártipp - 12 - 20 as hátrányból, ha rak rá valaki liveban......