Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 10 vendég van a témában


Ma az ukrán kézi kupában a ZTR-re volt egy +19.5 esem 2.7@ ért a Motor ellen.

A 47' percben 14-27 az állás, innen az volt a feladat, hogy ne verjen rájuk a Motor 7 gólt a meccs végéig. Erre persze megvadulnak a köcsögök és alig 9 perc alatt már 14-36 az állás, azaz 0-9 es futás.

16-37 lett a vége.

Cashoutolni nem lehetett.

Ez a szemét Motor a Dunquerque ellen is kicseszett velem, ott 21-23 ra kaptak ki hazai pályán a formán kívül lévő franciáktól. Akkor nem volt sürgős nekik a meccs. 

Mathieu is vicc. 9 bréklabdából egyet használ ki, Delic meg 1/1. Hogy megint belenyúltam a szarba.  :redchug:

A Zvezda egy jó kombómat nyírt ki, rohadék gecik:

26, 25 és 27 pontos negyedek után egy NYOMORULT 12 pontos utolsó negyed kellett volna a Zvezdától: erre az aljas gecik 10 et dobtak, de azt is mocskos játékkal.


Miért ilyen egyszerű a fizika? :bash:

Newton ötödik törvénye:

King ellen a nyilaim pontossága fordítottan arányos azzal a téttel, amit iLogic a győzelmemre rakott.


Forrás: bölcsődés fizika könyv

Michael Smith ott dögöljél meg ahol vagy te tetvedék geci...fasszopó anyádat...22 ezret fogsz elvinni remélhetőleg...nyomorult... :2guns: :2guns:

Rohadt betfair cash out-ban sem lehet már bízni. Pospisil 6-5 30-0 nál akartam, visszadobta, ez a kis hülye meg zsinórban bukott 8 pontot  ;D Úgy bukta 7-1-re a tie-t hogy előtte összvissz 6 pontot vesztett fogadóként, Bautista meg szenvedett  :police: 8)

Dögölj meg te szemét féreg Gasquet, hogy a teljesen kifacsart Berdychnek még csak egy kicsit sem tudtad megnehezíteni a dolgát. A kurva anyádat!!!!!!!

Dögölj meg Cibulkova te mocskos KURVA!!!!!!!!!!!!!!!

Idézetet írta: Szurki Dátum október 08, 2014, 16:08:41
Dögölj meg Cibulkova te mocskos KURVA!!!!!!!!!!!!!!!


Hat ez igy van...kocsog fasszopo kurva fogja vinni a 12-es oddsom, ami hozzateszen lopez sikere is rajta volt nadal ellen...szerencsere lopezt kulon is megtoltam...mar csak abban remenykedem hogy lisicki is kikap...mert akkor nem a kocsog cibulkovan fog menni a szelo... :bash:

Fasszopp jankovic...minel indulsz el egy ilyen semmitero tornan ha semmitero neveket epphogy eltudsz verni??? De fasszopo budos kurva teee....alljon beled 100 neger fasz te fasszopo kurva...isten barma vagy az 100%-ek....

A Medvedire volt egy 32.5 es TT-m 2 es oddsért:

Az 52' percre totál felpörögtek és 30-29 re mentek!

Innen 30-35 lett!

1000000000000000000000@ odds se lett volna reális, hogy ez a szuperoffenzív csapat ilyen állásnál gól nélkül fejezi be hazai pályán a meccset. Szégyen.

Ez a buzi Celje a Vardar ellen múltkor is csúnyán megszivatott, akkor + 6 ról bukták a meccset.


#5951 október 09, 2014, 21:05:44, georgeboyd
10-10-nél  a vége előtt 10 másodperccel gólt dobtak a hazaiak. Gondolom kint hagyták ezt, és valami kavarás volt. Ezután ezek a buzik átrohantak, és az utolsó századmásodpercben dobtak egy gólt. Először azt mondták, hogy késői, de végül sajnos megadták, így 11-11  a félidő.

Mondjuk nem tudom kifizették volna-e, szerintem kint se kellett volna lennie 29:50-nél ennek a fogadásnak, nem tudom, nem szoktam kézire rakni.

Így sajnos kuka. Ami furcsa volt, 11-10-nél kint átváltott a D/V oddsa 250,0-szeresre, rányomtam, de túl nagy tét volt, mire átírtam, kivették:-((

Gecik, így besöprik a zsét, gondolom egyébként meg törölték volna, de azért egy próbát megért...:-((
Faszán lehetett volna félidőben védeni 1X-szel, ha 11-10 marad, bár nem mertem volna, a törlés esélye miatt:-)

Selections
No.    Selections    Event    Event Date    E/W Terms    Odds    Result
1    Meshkov Brest - THW Kiel    Meshkov Brest vs THW Kiel
(Double Result)    09/10/2014    None    75.00    To Run
Stake:  2,500.00   To Return:  187,500.00   

EDIT: szerintem kifizették volna, kár érte, meglettem volna anélkül 11. vendég gól nélkül...

Remélem kiderül hogy mekkora kibaszott nagy bunda volt a Lichtenstein - Montenegro meccsés eltiltják az összes kib@szott csalót a gecibe

Rohadjon meg a tetves budos Montenegro...a szrhazi tiki takas spnyolok, es a fasszopo gyoker Svajciak....szanalmas konolyan mondom...egy lichtensteint, egy szlovakiat, es egy szloveniat nem tudtak elverni, sot golt rugni kiveve a spanyolokat....szanalmas komolyan mondom....ma egy fogadasom jott be az eb selejtozos szeloimbol, az az hogy anglia-san marino meccsen lesz öngol...5,50 odds 300 fttal...csak a poen kedveert...na joejszakat barataim! Rohadjon le a spanyol, montenegro, es svajci valogatott jatekosok labai!

faszom a kurva svájciakba....persze hogy egy 11essel megy el a pénzem...kurva anyátokat... :redchug: