Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában


Coppejans szépen lebundáztad a megnyert meccset gratulálok, kellett a pénz útiköltségre mi?! fulladj bele a Gangeszbe te szutyok

Idézetet írta: Kisfőnök Dátum október 14, 2014, 22:53:41
hollandok
dánok
portugálok
ti homárok
gólokkal adósok
mind bőnyállal
sorban lecidázhattok
s fizetségetek az lesz
mit meccseiteken nyertem   :cya:

A hónap poétája választáson számíthatsz a szavazatomra!
Köszönöm az élményt!

A Besiktas mocskos férgeinek, mint török szemétládák, ajánlom a selyemzsinórt. Köpedék faszszopó banda...

A Barca kézicsapata rengetegszer megszivatott, ezt hozzáírták a többihez:

Bő másfél perc alatt 1 szaros gól kellett volna vagy a Barcától vagy a Huescától.

Eladni nem lehetett, a live coverage állandóan elszállt. Az első félidőben kb a 21 és a 26 perc között egyik csapat se dobott gólt.

A hab a tortán, hogy 70.5 es ért volt beírva, eggyel felváltott a határ a késleltetés miatt.

Köcsög gecik.


Komolyan nem hiszlek el.. azért sírsz mert 1,5 perc alatt nem esett gól egy kézimeccsen? Uramisten.. ilyen még sosem volt..


Idézetet írta: ncis88 Dátum október 16, 2014, 00:26:17
Komolyan nem hiszlek el.. azért sírsz mert 1,5 perc alatt nem esett gól egy kézimeccsen? Uramisten.. ilyen még sosem volt..

Nem, nem azért. Ez kb a 10 tippem volt, ami szenya módon ment el (azokat be se írtam) az elmúlt nap. 70.5 es határom volt, de a késleltetés miatt csak 1 el felette tudtam venni. pont azon múlt és nem kevés múlott rajta, mert 4 + os odds volt. Nekik teljesen mindegy volt az az egy szaros gól, nekem nem. Pár évvel ezelőtt volt egy olyan Barca meccsem, ahol a Barca Nagy Lacival kb 20 perc alatt 1 gólt lőtt!

Sajnos lemaradtam róla:

Az 50 es alapoddsú kazah csapat 68 al nyert!

Ezt nehéz überelni!

21-2 es vezetésnél is +17.5 es HC-t adtak rájuk. Itt valamit nagyon benéztek:


Azért nagyon  durva, hogy szinte soha nem tudja behúzni az underdog a tollasmeccseket nagy előnyökből, csak tradre jók általában, 2.75 ért beszálltam a japán underdogra, extra oddson ki lehetett szállni...

a döntő szettet 1-6 ról 5-9 -ről bukta.....

sőt kb 200 as oddsért a race to 10 et is megcsinálta ez a Wan Ho Son nevű rizsfaló.


Szóval, buzi egy sport ez.

Már mocskosul elegem van ezekből az 1 ponton elmenő meccsekből:

A Hapoeltől bónuszban 2 támadásból 1 pont kellett volna, egy fasza kis kombit nyírtak ki, hogy elsutázták.


Ha mindenki mindig berakná az ilyen hatalmas bukókat ide, 36789 oldal megtelt volna már..

Elhiszem hogy dűhít,de kérdem én, nem unod még a printscreenelgetést,paintelést, meg az ide irogatást naponta 12szer?  :D

Idézetet írta: ncis88 Dátum október 16, 2014, 20:47:43
Ha mindenki mindig berakná az ilyen hatalmas bukókat ide, 36789 oldal megtelt volna már..

Elhiszem hogy dűhít,de kérdem én, nem unod még a printscreenelgetést,paintelést, meg az ide irogatást naponta 12szer?  :D
Szerintem ez elfér itt, ez ilyen topik,  érdekesebb, mint elolvasni azt, ha egy 1,20-as focifavorit nem nyer, és jön a sírás, pláne, ha az a csúnya tenisz megy el 1,15-ért. 8)

Ez az a téma, ahol mindenkinek igaza van!

Itt lehet az elment fogadásokon is dühöngeni, meg azon is, hogy milyen dolgokon bosszankodnak mások.   :)

Mottó: ha nem segít a miatyánk, akkor a qrva anyád!


Idézetet írta: ncis88 Dátum október 16, 2014, 20:47:43
Ha mindenki mindig berakná az ilyen hatalmas bukókat ide, 36789 oldal megtelt volna már..

Elhiszem hogy dűhít,de kérdem én, nem unod még a printscreenelgetést,paintelést, meg az ide irogatást naponta 12szer?  :D

Hidd el, tényleg próbálom csak az ilyen 1 centin elment dolgokat berakni ide, ráadásul a screenshotokkal egyidőben a cashout-ot is nyomom, ha muszály. Ha neked is már a 100... menne el egy ponton kicsit más vélemény lennél. Most mit csináljak? Tapsoljam meg őket, hogy ennyire kedvesek és ügyesek voltak és 1 ponttal kinyírták a tippemet, holott megerőltetés nélkül megcsinálhatták volna. Jobb ha itt vezetem le a dühömet, mintha szétvernék egy buszmegállót baseballütővel.  :beerchug:

#5999 október 16, 2014, 23:44:23, Knapp
Idézetet írta: ZTE88 Dátum október 16, 2014, 21:37:40
Jobb ha itt vezetem le a dühömet, mintha szétvernék egy buszmegállót baseballütővel.  :beerchug:

Nem tudhatod, melyik a jobb megoldás, amíg nem próbáltad mindkettőt!!

(Amikor haldokolni kezdett a gépem és ez miatt sikerült még egy kevéske pénzt is veszítenem a lezáratlan fogadásaimmal, akkor barátilag belerúgtam egy nagyot.
Kicsit behorpadt.
Pár hét múlva meg is adta magát. Egy szerelőtől azért megkérdeztem, hogy mit érdemes belőle megmenteni a következő géphez, erre azt találta mondani, hogy a dvd-írót és a házat!   ;D  Nem merte megkérdezni, mitől homorú...  )