Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában


Ez a fasszopo cleveland 35k-t vett ki a zsebembol.
Egy ilyen bohoc utah ellen az "isteni dzsemszel" hogy a gecibe lehet kikapni? Kabare amit ez a rakos cavs produkal remelem soha a budos kurva eletbe nem nyer tobbet gyurut lebron es a szanalmas bagazsa.pusztuljatok el mind

büdös ribanc pécsi,soproni kosarasok ennyi triplát egy szezon alatt nem dobtok

Bemelmans te rohadék, 5:3 40:15-ről képes vagy kikapni 5:7-re... ráadásul ettől a főnyomorék Berankistól?! pfffffffff rohadjál meg bazmeg

Na most menjen a picsába a Bayern kosár, Bemelmans, és a Zagreb-Salzburg páros is. Köcsögök  :noway:

andy dalton te vörhenyes zsidó paraszt,ez mi a fasz volt bazdmeg? ilyen statokat én is összetudok hozni úgy,hogy háttal állok a pályának és random dobálok BAL kézzel a csere WR-eknek bazdmeg a kurva anyádat te moslék!Mit képzelsz te magadról?

VÖRHENYES ZSIDÓ VOLTÁL VAGY ÉS LESZEL IS MINDIG! NEVER SB WINNER! FASZFEJ

Te elcseszett kis köcsög senki Coric, a jó kurva anyádat!!!! Te szaros kis faszkalap!!! Simán, hiba és gond nélkül vered a nagyobbnál nagyobb neveket, most meg jön ez a sehonnai szar Ilhan és felmossa veled a padlót? Rohadj meg!!!! Te nyomorék...

Idézetet írta: Greipel Dátum november 07, 2014, 18:10:39
Te elcseszett kis köcsög senki Coric, a jó kurva anyádat!!!! Te szaros kis faszkalap!!! Simán, hiba és gond nélkül vered a nagyobbnál nagyobb neveket, most meg jön ez a sehonnai szar Ilhan és felmossa veled a padlót? Rohadj meg!!!! Te nyomorék...
Ne már hogy ő is kezd szarakodni :S :(

Idézetet írta: Greipel Dátum november 07, 2014, 18:10:39
Te elcseszett kis köcsög senki Coric, a jó kurva anyádat!!!! Te szaros kis faszkalap!!! Simán, hiba és gond nélkül vered a nagyobbnál nagyobb neveket, most meg jön ez a sehonnai szar Ilhan és felmossa veled a padlót? Rohadj meg!!!! Te nyomorék...

Mikor utoljára odanéztem még 4-2(vagy 5-3?) re vezetett...  :o ;D Tiszta Cilic a gyerek  :police:

kurva anyátokat bazdmeg zvezda hogy a faszomba lehet igy jatszani? a büdös mocskos tetves redves szerb anyátokat bazdmeg ekkora fasszopo bandát komolyan mondom nem láttam még...kapnátok ki 20 ponttal bazdmeg rühes redves banda...  :bash: :bash: :bash: :bash: :2guns: :2guns: :2guns:

Pouille pusztuljál meg te gyökér. 3-1 ről 3-6, 0-2. Bravóóó!

Valencia igen jók vagytok, nem is értem miért indultok el a legrangosabb sorozatban,Szolnok ellen talán jók lennétek,törjön el a kezetek!  :crazy:

Albacomp hogy rohadnátok meg ti retkes buzik! :bash: Áruljátok már el nekem hazai pályán hogy lehet félidőben mínusz 12-vel állni a Kaposvár ellen? Szarfaszú banda! :noway:

Bazdmeg City, takarodjál el a jó tetves kurvaanyádba, címvédő létedre ezt a rohadt kis QPRt nem bírod megverni, hát kapd be a faszom!

Kurva anyádat 1 órás rohadt határidős fasszopo életbe hogy persze a második tipp elmegy a kurva anyádat

Ezt az üzenetet nyugodtan címezhetted volna magadnak!

Ha már gumiszoba:
Aki olyan balfasz, hogy a szabályzat elolvasása előtt tippel, az meg is érdemli, hogy kiessen! :ok: