Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában



Szerzek egy ilyen piros karkötőt, amit a zsidók is használnak, jobbat nem tudok egyelőre:


Idézetet írta: ZTE88 Dátum november 27, 2014, 15:56:59
Most komolyan abbahagyom a sportfogadást egy időre:

Ez az idei legnagyobb kosárbukásom,  időarányt tekintve:

Az Altajbasketet tettem az unibeten 3.35@ ért,  bet365 nél nem voltam, mert ott abbahagytam:

Annyit tudni kell róluk, hogy jó formában vannak, értékoddsnak találtam:

A screenshot önmagáért beszél:

Nem tudom, hogy bevonzom e ezeket a szarokat, de egy átlag sportfogadó nem fut bele ennyi ilyen szarba, bár tudnám pozitív módon is befolyásolni a világ dolgait:


baszki, nem hittem, hogy valami veri az enyémet még ma, de ez a 3 perc alatt 0-16 sima :crazy:

Idézetet írta: georgeboyd Dátum november 27, 2014, 16:46:40
baszki, nem hittem, hogy valami veri az enyémet még ma, de ez a 3 perc alatt 0-16 sima :crazy:

Azt még hozzá kell tenni, hogy a Perm csak egyetlen egyszer vezetett a meccsen, 73-74 nél és az utolsó támadás a hazaiaknál volt.

Rohadt tetves Guingamp gecik! Hogy a kurva anyátokba nem tudtok 1 méterről befejelni egy labdát az üres kapuba???????????? GECIK!

Ali Carter, hogy rohadj meg te fasszopó köcsög! :bash:

#6275 november 27, 2014, 21:32:28, Greipel
A jó kurva anyádba takarodj megdögölni te dán féreg buzi csapat Bakken Bears!!!!! Még csak szoros meccsetek sem volt a bajnokságban, veretlenül álltok, és hazai pályán kiszoptok ettől a senkiházi Randerstől, úgy, hogy egy 36 pontos negyedet is benyeltek?? ÓÓÓÓÓÓ, hogy rohadnátok meg, mocskos szemétláda disznók...

Idézetet írta: ZTE88 Dátum november 27, 2014, 16:27:24
Szerzek egy ilyen piros karkötőt, amit a zsidók is használnak, jobbat nem tudok egyelőre:



Elkészítettem a leírás alapján, és lehet, hogy már az első tippnél segített is.  :angel:

#6277 november 28, 2014, 20:19:31, pitypang1989
zalgiris ti tetvesek 5perc alatt 2 pontra vagytok képesek

Idézetet írta: ZTE88 Dátum november 28, 2014, 18:00:11
Elkészítettem a leírás alapján, és lehet, hogy már az első tippnél segített is.  :angel:
Csinálj minden végtagra, még a pélódra is, és foszd ki őket ;D ;D ;D ;D

Túl szép volt ez a Brest hazai mérlege, hát még jó, hogy ma kell elrondítani, amikor teszek rátok...retkes franciák... :redchug:

Hát nagy előrelépés nem valósult meg: sok múlt ezen az angol kosáron:

Nagyon mocsok módon kaptak ki:

A Leedsen voltam 6@ os oddsért:

A félidő előtt 5 perccel 30-12 re mentek, a 3. negyedben 46-32-re, az utolsó negyedben 51-43-ra.

Kibaszott buzeránsok.




:'(

Megkockáztatom hogy megint lehurrognak hogy beszólok, de miért nem szálltál ki?
A sok printscreenmeg paintelés helyett a cashoutra kell nyomni, ha meg nincs akkor ellenfogadni. Biztos vagyok benne 46-32nél a max nyeremény legalább 80%t kiszedhetted volna, vagyis olyan mintha kb 4.50es oddson fogtad volna a meccset..

Idézetet írta: ncis88 Dátum november 28, 2014, 23:15:26
Megkockáztatom hogy megint lehurrognak hogy beszólok, de miért nem szálltál ki?
A sok printscreenmeg paintelés helyett a cashoutra kell nyomni, ha meg nincs akkor ellenfogadni. Biztos vagyok benne 46-32nél a max nyeremény legalább 80%t kiszedhetted volna, vagyis olyan mintha kb 4.50es oddson fogtad volna a meccset..

A meccs live-ba volt tervezve, be is tette a bet365. Egy félidő győzelmet be akartam rakni + tippnek, de ekkor kivették a live coverage-t és se a hivatalos angol kosároldalon se az eredmények.com on nem jelent meg. Ekkor gondoltam, hogy ők is onnan dolgoznak, nem is fogják visszarakni. Elindultam egy hosszabb futásra, a meccs után értem haza, akkor kerestem ki a live-ból, hogy mi történt.

Itt most nem a cashout-on van a lényeg, hanem a jelenségen, hogy hogyan bukhatok el ilyen intenzíven és ilyen előnyökről bármilyen tippet, meg lehet ettől reccseni mentálisan nagyon, hidd el.

Egy átlagfogadó ilyen nagy előnyöknél azt mondja magában, hoppá megvan a tipp, nem is kell nézni. Nálam ez meg úgy van, hogy  hoppá, kurva nagy gáz van, megint kezdődik. Szinte az őrület határára kergetnek sokszor ezek a szarságok. A legrosszabb az egészben az, hogy sokszor már nem tudok objektíven kielemezni egy meccset, használni a statokat, mert érzem, hogy valami paranormális jellegű erő szétkúrja a kulcsmeccseimet.

Ilyenkor kell szusszanni pár hetet... Mindannyian keresztülmegyünk ezen. A hazárdjáték alapja az egészséges önbizalom! :ok:

Idézetet írta: ZTE88 Dátum november 29, 2014, 05:40:53
A meccs live-ba volt tervezve, be is tette a bet365. Egy félidő győzelmet be akartam rakni + tippnek, de ekkor kivették a live coverage-t és se a hivatalos angol kosároldalon se az eredmények.com on nem jelent meg. Ekkor gondoltam, hogy ők is onnan dolgoznak, nem is fogják visszarakni. Elindultam egy hosszabb futásra, a meccs után értem haza, akkor kerestem ki a live-ból, hogy mi történt.

Itt most nem a cashout-on van a lényeg, hanem a jelenségen, hogy hogyan bukhatok el ilyen intenzíven és ilyen előnyökről bármilyen tippet, meg lehet ettől reccseni mentálisan nagyon, hidd el.

Egy átlagfogadó ilyen nagy előnyöknél azt mondja magában, hoppá megvan a tipp, nem is kell nézni. Nálam ez meg úgy van, hogy  hoppá, kurva nagy gáz van, megint kezdődik. Szinte az őrület határára kergetnek sokszor ezek a szarságok. A legrosszabb az egészben az, hogy sokszor már nem tudok objektíven kielemezni egy meccset, használni a statokat, mert érzem, hogy valami paranormális jellegű erő szétkúrja a kulcsmeccseimet.

Ha "mentálisan reccsensz", akkor hagyd a picsába az egészet!