Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában


6 perc folyamatos kettős emberhátrányból nem esett le a szaúdi edzőnek, hogy valami nem fasza???
A kurva anyádat te hülye fasz! IDŐT KELL KÉRNI SZARHÁZI!

Mocskos kameruni patkány állatok hogy a rohadt geci életbe nem tudtok egy kibaszott gólt lőni Malinak egy egész kibaszott félidő alatt. Ti rühes gecik!

Na jó még van egy félidőtök.

Kurva Bayern kosarasok most megindulnak, kivéve ha rájuk tesz az ember  :crazy:

Granollers és Lopez, verjétek telibe egymást!!!!!!!!

Federer lassan letehetnéd már az ütőt végre. Egy nagy szar Bolellit sem vagy képes 32 gém alatt elvei! Szánalom  :bash:

Fasszopo kis taknyos gecifeju Goffin szopdd ki !!!!

Idézetet írta: alexthebest Dátum január 20, 2015, 21:51:06
Kurva Bayern kosarasok most megindulnak, kivéve ha rájuk tesz az ember  :crazy:
Ez mekkora bunda volt vazzzzeeeee!  4. negyed 6 perc alatt 0-19!  Ja. Én meg elhiszem, hogy ez benne van a játékban! :redchug:

Idézetet írta: prigioni1 Dátum január 21, 2015, 10:22:05
Federer lassan letehetnéd már az ütőt végre. Egy nagy szar Bolellit sem vagy képes 32 gém alatt elvei! Szánalom  :bash:

A vesztes tippet sajnálom, de azért az ütőjét még reméljük nem teszi le egy darabig.

http://www.youtube.com/watch?v=hPvr5lq3cIg#t=12

Idézetet írta: Latzka Dátum január 21, 2015, 13:02:05
A vesztes tippet sajnálom, de azért az ütőjét még reméljük nem teszi le egy darabig.


Így van, nem kell itt még erőlködni, így is lazán verte...

Idézetet írta: LosGabos Dátum január 21, 2015, 12:18:54
Ez mekkora bunda volt vazzzzeeeee!  4. negyed 6 perc alatt 0-19!  Ja. Én meg elhiszem, hogy ez benne van a játékban! :redchug:

Kétségtelenül igazad van, de azért azt hozzátenném, hogy a Bayern valójában a reménytelen meccsek megnyerésének nagymestere. Többször is tapasztaltam már. :)

Szopjál cetet Gajdosova! 40-15-ről nem tudsz hozni egy szerva gémet te agyatlan szlovák ribanc. :bash:

svédek húzzatok a kurva anyátokba vissza!!!!!  :bash: :bash: :bash:

csicska geci svédek, mekkora bunda bazmeg. Emberelőnyben fogalmatlanok és szopják a gólokat...

a geci kurva anyját ennek az IHF-nek is hogy ilyen vak bírókat küldenek bazdmeg, mint ezek a horvátok is meg a portugál duóról nem is beszélek, hát szopják ki az összes faszomat

csicska féreg svéd kézisek... takarodjatok a dánokkal együtt