Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: butyi Dátum január 22, 2015, 18:44:47
csicska féreg svéd kézisek... takarodjatok a dánokkal együtt

Megbaszhatják a svédek, bár én -4nél tettem rájuk 6os szorzón, szép summa lett volna ha behúzzák, így csak nullás lett.
A dán vesztes csoporgyőztes tipp után ez igen kellett volna  :bash:

mi a jó édes baszott kurva anyjukat művelnek az izlandiak????

Nekem @10-en voltak meg eloben a svedek de szerencsere az over 44.5 jovoltabol nullszaldoval zartam ezt a haknit. Bekaphatjak. :fakk2:

A rohadt kurva fasszopo anyatokat izland!!!! Akasztana fel titeket a jo Isten!!!

Idézetet írta: soptei.gergo Dátum január 22, 2015, 19:44:03
A rohadt kurva fasszopo anyatokat izland!!!! Akasztana fel titeket a jo Isten!!!


vagy szarjátok vissza a pénzem :police:

Idézetet írta: soptei.gergo Dátum január 22, 2015, 19:44:03
A rohadt kurva fasszopo anyatokat izland!!!! Akasztana fel titeket a jo Isten!!!

Remélem vagy 50 évig világverseny közelébe nem kerülnek, kibaszott nyomorékok

Izlandi köcsögök ragadjon egymásba a faszotok, meg abba, aki titeket hívott meg a szabad helyre. A bundás fasznyaló mocskos fajtátokat! :fakk:

Megéreztem, mégis elkúrtam! Igaz a mondás: Sokat akar a szarka....
Ha mérget nem is, de 2 deci méregerős szatmárit mertem volna venni a trágyalé galata bundájára. Csak ugye nekem nem elég a 23.00 odds síma V-re. Mert szebb ugye  H/V-t nyomni 48-ért. Mi a faszomért nem játszottam meg a mezei V-kimenetelt is?
Ettől függetlenül: undorító, mit művelnek ezek a Jumurdzsák ivadékok. :redchug:

Kops Jones és Spears szakadjatok meg, 6-1 -es első szett után ez milyen játék?  :crazy: :redchug:

Shvedova a kurva szádat, hogy 6 szettlabda sem volt elég arra, hogy nyerjél egy szettet. :wall: Menjél haza, Astanába kecskét fejni te agyatlan! :twak_125:

Ha így marad, akkor húzza a faszára az összes tetves szemét kurva katari bagázst egy feltüzelt tevecsorda.

Úgy néz ki nem úgy marad - II.fi.9:2 !!! Megkövetem őket. Tevefiúk ti meg újítsatok be pár tevelányt.

Én meg vagyok olyan balfasz, hogy 13:10-es fehérorosz vezetésnél nem mertem rakni egy 10-est Katarra! 3,40-es szorzóért! :bash: :bash: :bash: :bash: Arra már gondolni sem merek, hogy félidőben 12:7-es fehérorosz vezetésnél vajon mennyit adhattak a katariakra??? :'( :'( :'( :'(

Borzalom ez a MU!