Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában


THC mocskos kurvái, szedjétek már össze magatokat a kurva életbe is!  :bash: :bash: :bash:

Huber és Krause, mocskos férgek  :bash: :bash: :bash:
ilyen patkányok hogy lehetnek szabadlábon???

#6737 január 31, 2015, 20:25:19, Tomee886
psv a rohadt mocskos bundás kurvaanyátokat ti fasszopó tetvesgecik hogy szopnátok le egy elefántcsorda faszát!! persze most kell szopni otthon mikor van 6 pont előnyötök, de kurva érdekes véletlen

*2-1 , na ne szopass?!  :o

U.i2: attól még rohadtjatok meg, bűzlik ez az utolsó 5 perces fordítás :D


Idézetet írta: Tomee886 Dátum január 31, 2015, 20:14:53
psv a rohadt mocskos bundás kurvaanyátokat ti fasszopó tetvesgecik hogy szopnátok le egy elefántcsorda faszát!! persze most kell szopni otthon mikor van 6 pont előnyötök, de kurva érdekes véletlen

*2-1 , na ne szopass?!  :o

U.i2: attól még rohadtjatok meg, bűzlik ez az utolsó 5 perces fordítás :D

Ettől tartottam én. Mikor Depay kihagyta a tizenegyest, akkor bundásnak éreztem...

Darcis kapd már össze magad te szarfaszú, folyamatosan brékelőnyt adsz le te belga fasz. El ne vidd a kvalikombi első meccsét...  :redchug:

#6740 február 01, 2015, 11:40:18, davixxx
Idézetet írta: Tomee886 Dátum január 31, 2015, 20:14:53
psv a rohadt mocskos bundás kurvaanyátokat ti fasszopó tetvesgecik hogy szopnátok le egy elefántcsorda faszát!! persze most kell szopni otthon mikor van 6 pont előnyötök, de kurva érdekes véletlen

*2-1 , na ne szopass?!  :o

U.i2: attól még rohadtjatok meg, bűzlik ez az utolsó 5 perces fordítás :D

Fúúú te ne tudd meg mit tomboltam a gép elött mikor belőtte a 2. gólt Depay.. ;D ;D

A lényeg, hogy jött. :ok:

es csak, hogy ne offoljak: kurva anyád (lassan írhatom majd ide Murray nevét)

#6741 február 01, 2015, 12:05:22, alexthebest
Idézetet írta: alexthebest Dátum február 01, 2015, 11:09:08
Darcis kapd már össze magad te szarfaszú, folyamatosan brékelőnyt adsz le te belga fasz. El ne vidd a kvalikombi első meccsét...  :redchug:

Erre a Copil bassza el... Te román köcsög, csak a fontos pillanatban nem jön a szerva te nyomoronc?

Elmész a kurva anyádba te szőrőstalpú, mielőtt megtettelek pontot nem vesztettél adogatóként...

Annyira imádom,hogy már olyankor "kurvaanyáznak" egyesek, amikor még vége sincs a meccsnek. :bash:
Azt a végén meg írhatnának nyugodtan a "bejött" topicba.

Szarhazi spanyol kezisek, mennetek inkabb narancsont meg mandarint szedni bazdmeg!!!! :fakk: :fakk: :fakk:

Bedene te aljas bundás csicskageci!!! rohadj meg!!!!

Idézetet írta: prigioni1 Dátum február 01, 2015, 15:00:22
Annyira imádom,hogy már olyankor "kurvaanyáznak" egyesek, amikor még vége sincs a meccsnek. :bash:
Azt a végén meg írhatnának nyugodtan a "bejött" topicba.

Részben igazad van, másrészt semmi okom nem volt feltételezni a 83. percben hogy fordítani fognak a PSV-sek, legfőbbképp egy kihagyott 11-es után :)

Az összefoglaló megér egy misét a két PSV gólnál, de ez inkább a "bunda volt?" topikba való már :D

Mocskos tetvedek anyatokat fasszopo fereg spanyolok baszna meg titeket a Jo Isten!!! Fasszopo mocskos kibaszott tetved hispan anyatokat...ezt a lengyel csapatot nem tudjatok elverni mennyetek a jo edes kurva anyatokba!!!! Tetvedek gecis szarhazi mocskok!!!!  :2guns: :2guns: :2guns: :fakk: :fakk: :fakk: :hanyas: :hanyas: :hanyas: :lehany: :lehany: :lehany:

Idézetet írta: prigioni1 Dátum február 01, 2015, 15:00:22
Annyira imádom,hogy már olyankor "kurvaanyáznak" egyesek, amikor még vége sincs a meccsnek. :bash:
Azt a végén meg írhatnának nyugodtan a "bejött" topicba.

Annyira tényleg nem kell túlzásba esni ha rosszul áll a széna, de nem árt őket befenyíteni. Komoly, nézd meg pl én ma Darcist és Copilt is befenyítettem a gumiszobában és jött is. Vagy ott van aki a PSVt szidta, azok is olvashatták ezt a topicot, mert lehozták. Babonának sem utolsó  ;)

Gyalázat ez az ETO...  :noway:
Nincs, aki a kapura merne lőni.
A hülye kurva müllernek szerintem nincsen semmi baja, csak baszik játszani a leszboszorkány

Tiszta dobóhelyzetek, üres folyosók a palánk alá, erre képesek vagytok 34%-os fg-t összehozni 1 félidő alatt? :noway: Ebbe jól belenyúltam.. >:(