Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Szolnoki Olaj retkes balfaszai, látom már ebben a hígfos magyar mezőnyben is csak szenvedtek, szarakodtok. Félidőben -12-re állni az Atomerőmű ellen? A jó kurva anyátokat!

hercog te gebe faszrangato, szurjon fel egy 25os neger dako!

Jövök előre dühöngeni,  mert ez a kurva gladbach tuti kiesik ma...

sport1 lötyi tötyi, nézem sport2 ott is csak szopják a labdát, hogy baszná meg a szentkúti pap az ilyen unalmas játékot

A kurva Isten a faszát verje már bele ebbe a lószar nyomorék csetbe már de komolyan! Faszom kivan bazmeg, hogy képet akarok betenni, és csak a linket szúrja be, hogy nyomorodna meg az a tetves kurva szar.


Kurva cset, faszom beléd!

Kurva anyádat spori, te vakegér geci! Szórjál ki mindenkit a következő meccsről, rotálj Carlo helyett te ökör!


Idézetet írta: bakbivaly1 Dátum április 08, 2015, 23:21:39
Én meg bárcsak chatelhetnék  :'(

Hallottál már arról, hogy IP cím? Ne csodálkozz, ha megint kitiltanak. :D

Idézetet írta: bakbivaly1 Dátum április 08, 2015, 23:21:39
Én meg bárcsak chatelhetnék  :'(

Én meg ott maradtam le a sztoridról, hogy bár kitiltottak a fórumról, a chatet mégis használhattad Milan jóindulatának köszönhetően.
Hogy a picsába tartasz megint ott, hogy a fórumon kell szemetelned, hátha engednek chatelni?!

Ha van "Isten és Angyalok", akkor remélhetőleg nem azzal foglalkoznak, hogy neked újabb és újabb esélyeket adjanak, máshol jobban hasznosulhat a munkásságuk.

Ez már rohadt idegesítő, hogy akárhányszor felnézek, rommá van offolva minden  :redchug:
Ha gurul a gyógyszer, szaladj utána!

Meg vannak veled áldva rendesen. 8)

Ez az ürge tényleg ennyire "téli éjszaka"?

IP alapján nem lehet kitiltani ezt a szerencsétlent? Fogalma sincs róla, mi az, nem tudná megkerülni.

A budos kurva anyatokat francia u19 es szarhazi mocskos kurvai!!!! Baszna meg yiteket egy csorda boleny bazdmeg!!!! :bash:

Bryan testvérek a jó büdös kurva anyátokat!A Valenciaról meg nem is beszélve.. :bash: