Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


900 milliót ér a két klub és NULLA kaput eltaláló lövés. Ha esetleg kérdés lett volna, hogy miért esnek ki a fostalicska angol klubok a BL-ből, akkor az a válasz, hogy nem tudnak focizni.

Ennyire undorító hányadék szar focimeccset még életemben nem láttam, mint ez a mencseszteri szarderbi. A játékosok szégyent hoznak a címerekre, és a derbi történelmére.

Lokomotiv Kuban szerencsétlen köcsögjei, mind basszátok szájba egymást! !! :bash: :bash: :bash: :bash: :bash:

Remélem a két mencseszteri csapat kap egy meteort a buszukra. Büdös cigány banda.

basszad meg gulyás péter...

Idézetet írta: baliizu Dátum október 25, 2015, 18:33:39
basszad meg gulyás péter...


Veszprém +1.5 ment el rajta....na és még a kihagyott 7méteres is a végén...  :bash: :bash: :bash:

Győr teherbe baszott retkes kurvái!!!  :bash: :bash:

Győri kurvák néger faszúak verjenek cölöpöt a seggetekbe szánalomszarok

MOCSKOS KURVA EDES ANYATOKAT SZARHAZI BUDOS MOCSKOS TETVES GYORI CIGANY KURVAK HOGY OTT ROHADNATOK MEG A SAJAT SZAROTOKBA MEG HUGYOTOKBA AHOL VAGYTOK!!! ENNYIRE SEMMIKELLO CSAPATOT A JO ISTEN NEM BASZOTT..TAMADAS NULLA, VEDEKEZES NULLA, KAPUSTELJESITMENY NULLA! NAGYKEPU MOCSKOS KURVAK VAGYTOK....REMELEM LESZOPAT TITEKET MEG A SZAR HYPO IS BAZDMEG...MOCSKOS FEREG KURVAK VAGYTOK EGYTOL EGYIG...NAGY ARC AZ VAN DE ESZ A KEZILABDAHOZ NINCS...CSAK SAJNOS NEKTEK ANNYI NINCS MINT EGY MAREK FOLDNEK BAZDMEG....SZANALMASAK VAGYTOK...SZANALMAS MOCSKOS KURVAK VAGYTOK....AMBROS TE MEG TAKARODJ A BUDOS KURVA ANYADBA...REMELEM KIBASZNAK A KURVA ANYADBA VAGY MAGADTOL LELEPSZ INNEN....ENNYI ELEG VOLT BELOLED... :fakk: :fakk: :fakk: :fakk: :fakk: :fakk: :fakk: :lehany: :lehany: :lehany: :lehany: :lehany: :lehany: :lehany:

Idézetet írta: csak1tomi Dátum október 25, 2015, 20:31:40
Győri kurvák néger faszúak verjenek cölöpöt a seggetekbe szánalomszarok
nem bánom

Porto te is ott rohadj meg ahol vagy...rohadek mocskos csicskak vaggtok...9 szoglet es 16 kapura lovesbol 0 golt...szepek vagytok...pont ugyanolyan szepek mint a gyori kezis kurvak vagy mint a benfica...grat nyomoronc csicskak.... :fakk: :fakk: :fakk:

http://kepfeltoltes.hu/view/151026/Screenshot_2015-10-26-14-15-37_www.kepfeltoltes.hu_.png


Felidobe 15 kapura loves...5 szoglet 0 gol...most latjatok a statot..felidobe raktam azt hogy masodik felidobe rug golt ez a mocskos csicska sepahan...hat ott dogoljenek meg ahol vannak...szanalmas csicskak...hogy DOGOLNETEK MEG AHANYAN VAGYTOK MOCSKOS SZARHAZI ROHADEK BUDOS FASSZOPO MOCSKOS GECIK!!!!

Örmények nem tudom mit csinálnak, de ez a mai Ulysess vagy mi a pöcsöm meccs egy nagy rakás szar volt.
20 percig kb 4.5 under @ 2.00 volt, aztán elment minden piac, szürkület minden irodánál, állt az óra, kb 10 percel később lett vége a félidőnek mint kellett volna... 1-1 után, félidő előtt kicsivel toltam egy manuális 5.0 undert unibeten, mert bet365 szürke volt, erre persze hogy még abban a kis hangyafasznyi időben 45+2-ben talál egy gólt az egyik csapat... jó oké. Elindul a második félidő, örülök hogy még esetleg visszajöhet a tét, aztán reménykedem hogy nyertes lesz a fogadásom, de persze végig ott járt az agyamban hogy ezek az örmények biztos nem fognak végig gurigázni gól nélkül egy félidőt, meg amúgy is, örményekkel nem sok papírforma történt eddig az elmúlt 1-2 év alatt mióta figyelek minden sok gólos ligát... erre amikor már elkönyveltem a győztes fogadást, akkor jön egy gól 90+2-ben, amit leszarok, mert mire középkezdés lefújják... lófaszt.

Idézetet írta: adamv.qwertz Dátum október 26, 2015, 14:40:57
Örmények nem tudom mit csinálnak, de ez a mai Ulysess vagy mi a pöcsöm meccs egy nagy rakás szar volt.
20 percig kb 4.5 under @ 2.00 volt, aztán elment minden piac, szürkület minden irodánál, állt az óra, kb 10 percel később lett vége a félidőnek mint kellett volna... 1-1 után, félidő előtt kicsivel toltam egy manuális 5.0 undert unibeten, mert bet365 szürke volt, erre persze hogy még abban a kis hangyafasznyi időben 45+2-ben talál egy gólt az egyik csapat... jó oké. Elindul a második félidő, örülök hogy még esetleg visszajöhet a tét, aztán reménykedem hogy nyertes lesz a fogadásom, de persze végig ott járt az agyamban hogy ezek az örmények biztos nem fognak végig gurigázni gól nélkül egy félidőt, meg amúgy is, örményekkel nem sok papírforma történt eddig az elmúlt 1-2 év alatt mióta figyelek minden sok gólos ligát... erre amikor már elkönyveltem a győztes fogadást, akkor jön egy gól 90+2-ben, amit leszarok, mert mire középkezdés lefújják... lófaszt.

Most rohadtul nem okoskodás, meg semmi ilyesmi, de pontosan ezért nem szabad underre fogadni.  :-\ Laudrup írja és mondja mindig, hogy bármikor lejöhet a gól és ez most ékes példája ennek...sajnálom, hogy buktad a dolgot, tényleg extra pech, hogy 2 gól is esett a ráadásban..ezt hívják ilyenkor tanulópénznek. Még egyszer: nem okoskodásnak szánom, hanem jó tanácsnak! És akkor elkerülhetsz egy kisebb agyvérzést az ilyen köcsögök miatt  ;)

Idézetet írta: robmiller Dátum október 26, 2015, 14:45:09
Most rohadtul nem okoskodás, meg semmi ilyesmi, de pontosan ezért nem szabad underre fogadni.  :-\ Laudrup írja és mondja mindig, hogy bármikor lejöhet a gól és ez most ékes példája ennek...sajnálom, hogy buktad a dolgot, tényleg extra pech, hogy 2 gól is esett a ráadásban..ezt hívják ilyenkor tanulópénznek. Még egyszer: nem okoskodásnak szánom, hanem jó tanácsnak! És akkor elkerülhetsz egy kisebb agyvérzést az ilyen köcsögök miatt  ;)

Én pedig abszolut nem bunkon irom ezt a választ, de már régebb óta underezek mint laudrup első videója, szóval emiatt nem fogom megállítani a systemet. Szerintem ha overre fogadnék, akkor is lenne olyan hogy a 3 kellő gól közül kettő leesik a megtétel utáni 1 percben, és utána 50 percig, a meccs végéig nincs gól. A fogadásom nem bukott, hanem visszakaptam a tétet, szóval negyed olyan mérges sem vagyok, mint lehettem volna, voltak már ennél durvábbak is :)