Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


ambros martín, hogy baszódnál meg te geci. remélem kibasznak a picsába, mert akkora egy inkompetens fasz vagy, hogy az hihetetlen.
mondjuk ez a patkány féreg eto is hányingerkeltő  :bash: :noway: :noway: :noway:

#8116 október 31, 2015, 22:55:06, lacuss
Lehet leszopni bő nyállal kivert rühös bundás kutyák. Ilyen nincs faszom, hogy állandóan belefutok  :lehany: :wall:

És van pofájuk 1-1re hozni a végeredményt, dögöljetek éhen cigány parasztok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

én nem tom mi folyik a sport tv-ben de h sportverdát adnak federer-nadal helyett az nonszenszz  :redchug: :redchug:

Idézetet írta: hubika88 Dátum november 01, 2015, 14:42:49
én nem tom mi folyik a sport tv-ben de h sportverdát adnak federer-nadal helyett az nonszenszz  :redchug: :redchug:

Inkább felvételről adják a Sport1-en a kézi BL után. :D Egyébként az NFL élő közvetítés miatt nem tették képernyőre a Sport2-n, nem akartak csúszni. :(

Kurva baszott Unibet, hogy a szemétkedésetek miatt kiestem, retkes faszszopó iroda...  :bash:

Ma egy hete várok arra, hogy a szájbakúrt PKR kifizessen Netellerre. Régóta játszom náluk és már hozzá vagyok szokva, hogy évekkel előre jeleznem kell nekik, ha szeretnék hozzájutni a pénzemhez, de ez már tényleg a legalja. Remélem záros határidőn belül becsődöl az egész kupleráj  :2guns:

A kurva isten bassza meg,de hülye vagyok bazdmeg!!
Inkább nem írom le,hogy mire fogadtam,de ennyire nem figyelni oda,hogy bassza meg az a büdös kurva isten!!!
>:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash:

Idézetet írta: mikisun Dátum november 03, 2015, 10:21:50
A kurva isten bassza meg,de hülye vagyok bazdmeg!!
Inkább nem írom le,hogy mire fogadtam,de ennyire nem figyelni oda,hogy bassza meg az a büdös kurva isten!!!
>:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash:


engem érdekel  :D

A francba, döntőszett 5-0 30-30 -nál, két pontra a meccstől leáll a frissítés az ITF-en, így a bet365 se tudja mi van  :redchug: Ezt a szart  ;D ;D

Az Atlético Madridból mindenki bassza meg a saját retkes kurva anyját seggbe!!!!!!

Estrella Burgos, ha fiatalabb lennél, most mondanám, hogy sérülj le örökre te retkes cigány, így viszont azt kívánom, hogy fertőződj meg AIDS-szel!!!

sszem ezzel is felesleges várni. Takarodj a halál faszára Duckworth!!! Minden bréklehetőségét megcsinálta Rice. Na persze. 2. szett végén 4 BL kuka, miközben előtte 3/3 voltál te is, aha... Döntő szettben minden szervádat elbukod, hihető. PUSZTULJ MEG TE BUNDÁS TETŰ!!!!!!!!!!!

PSV 2-0 Wolfsburg
A Wolfsburg edzőjének lenne egy tanácsom:
Legközelebb, amikor a csapatod 1-0-s hátrányba kerül, és erre egyből okosba lecseréled a fél támadó szekciót, akkor inkább a járókeretes banyatankot hurcibáló kurtizán nénikedet küldjed be, mert még ő is hasznosabb lenne.

ambros martín, csupa kisbetűvel: TAKARODJ MÁR EL A KURVA ANYÁDBA az ETO-ból!!!  :noway: :noway: :noway: :noway: :bash: :bash: :bash: :bash:

Kibaszott Cilic meg a kibaszott bréklabdái, kibaszott Lietuvos Rytas meg azok a kibaszott vak és világtalan játékosai. Baszódjon meg mindenki ott ahol van.