Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


És a Bilbao? 8-cal mennek a negyedik negyedre, az ellen a csapat ellen aki összvissz egyszer tudott nyerni idén. Simán kikaptak, nyelték a triplákat a végén.
Van egy tippjáték ahol csak kosarakat teszek. Tegnap tettem a Barcára, meg egy Bayern hendit. Mind a kettő 10+ előnyről bukta a negyedik negyedet. Hja, ma meg a Bilbaot tettem 1,14 -ért  :ok:

Idézetet írta: alexthebest Dátum december 19, 2015, 22:34:15
És a Bilbao? 8-cal mennek a negyedik negyedre, az ellen a csapat ellen aki összvissz egyszer tudott nyerni idén. Simán kikaptak, nyelték a triplákat a végén.
Van egy tippjáték ahol csak kosarakat teszek. Tegnap tettem a Barcára, meg egy Bayern hendit. Mind a kettő 10+ előnyről bukta a negyedik negyedet. Hja, ma meg a Bilbaot tettem 1,14 -ért  :ok:

Közös bennük, hogy egy héten belül mindketten megverték a Laboralt. Mostantól ilyen jelentéktelennek tűnő dolgokra is figyelni kell... Tisztára, mint teniszben, nagy bravúr után meccseken keresztül tartó balfaszkodás...

orosz-dán kurvák, elmentek a kurva anyátokba...  :noway:

Ekkora kibaszott dán leolvadást a második félidőre...

Így Karácsony előtt nem illik csúnyákat mondani- egyébként se - de akkor is: Húzzon el egy kívül retkes belül gombás bió picsába a kibaszott Pool, Kloppostól együtt. "Mindkettő rúg gólt" tippemet baszták el délután. Előtte tudnak két meccsen 10 gólt rúgni idegenben, most csapnivaló szar játékkal egyet sem. Nem értem: City meccsükön sziporkáztak, most meg? Szánalmas bagázs.
A másik ügyeletes fogadó-szomorító a Sporting.  Mi lehet az oka a vereségnek? Nagy mellény, bunda? Úgy látszik, ilyen statisztikai mutatókkal is lehet zakózni.
Mindenesetre estére is jutott egy szopatás.

A nap kérdése: vajon a Primera Division legkevesebb gólt rúgó csapata (Malaga) és a legkevesebb gólt kapó csapata (Atletico Madrid) közül ki nyeri a mérkőzést?
A válasz egyértelmű, nyilván a Malaga  ;D ;D  :bash: :noway:

Felipe Melo TE PATKÁNY!

Idézetet írta: rosco Dátum december 21, 2015, 18:58:05
Felipe Melo TE PATKÁNY!

Sajnos a juventinok is ismerik  ;D

Én nem szoktam puffogni,de továbbra sem tudok belépni a chatre!
Bazmeg semmi figyelmeztetés vagy faszom tudja,csak kirakott vagy mi a fasz.
Szólhattál volna,hogy ne írkáljam be a "tippjeimet",ha ez a probléma!
Aki meg luckyzik,az szopjon le!
Milan nyisd már meg előttem a kapukat!



Idézetet írta: sportfogadó32 Dátum december 21, 2015, 20:54:18
Én nem szoktam puffogni,de továbbra sem tudok belépni a chatre!
Bazmeg semmi figyelmeztetés vagy faszom tudja,csak kirakott vagy mi a fasz.
Szólhattál volna,hogy ne írkáljam be a "tippjeimet",ha ez a probléma!
Aki meg luckyzik,az szopjon le!
Milan nyisd már meg előttem a kapukat!
tudod mire gyúrnak a fittnesekben?
LUCKYzomra:-)

Mocskos zvezdai cigányok.Hogy a retkes geci essen belétek.Remélem kigyullad a buszotok hazafele és mind benne égtek szánalmas retkes férgek.


Ezt a mocskos férget!

A dél-koreai kosárbajnokság összes bundás csapatának kívánok karácsony alkalmával buddhista alapú muslicaként való újjászületést, hogy baszódnának szájba mind keményen. :bash: