Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában


Oscar hogy basznád meg a büdös kurva anyádat, a kihagyott büntetőddel együtt te szerencsétlen barom. Kaput képtelen vagy eltalálni.  :bash: :bash: :bash:

Oscaaaaaaaaaar...................................


Javaslom, hogy ezután az év legszarabbul elvégzett büntetője kategóriában is adjanak Oscar-díjat  :D

Faszopó Arsenal,
kurvanyád
3-0 után
'70 perc
pedig még vége sincs a meccsnek
ennyit értek 

Szarzenál.. :lehany: és ezek a másodikok....

Faszszopó geci Seahawks, a tetű bundás kurva anyátokat, hogy lehet egy csapat ennyire szar????????

Kinsey te nyomorék bárhova szerződhettél volna de a Zvezdába nem  :bash:

Milyen Partizanos vagy te bazzeg? Az egész fekete-fehér tábor kedvence voltál, amerikai léttedre együtt énekeltél a szurkolókkal szerbül meg ugráltál mint aki még életében nem játszott igazi szurkolók előtt. Basztad a Zvezdát keresztbe-hosszába, a pályán és azon kívül is, most meg aláírsz hozzájuk?

Kívánom neked hogy itt törjön derékba a karriered  :noway: Gondolom kibaszottul nem érdekel mert rongyosra törölheted a picsádat a pénzeddel annyi van, de szégyellem hogy a profilképem voltál hosszú éveken át itt org-on  :noway: Baszódj meg

Hogy én mekkora ökör vagyok:

Fogadás visszaigazolása  - XH2528583510F  - Flash   Fogadás ideje:  28/12/2015 16:14:12    Nyomtatás
Választás
Szá.    Választás    Esemény    Esemény időpontja    Gy/h feltételek    Szorzó    Eredmény
1    Decka Pelplin    Exact Systems Slask Wroclaw v Decka Pelplin
(Megnyeri a mérkőzést)    28/12/2015    Egyik sem    5.75    Nyert
Tét:  2 000,00     Nyereség:  1 150,00 
Felvehető most funkció - történet
Használt tét    Felvett összeg    Dátum/idő
2 000,00    1 150,00    28/12/2015 17:11:03

Ti is szoktatok így járni, vagy csak én vagyok ekkora balfasz.

Idézetet írta: Kagawa Dátum december 28, 2015, 15:53:14
Kinsey te nyomorék bárhova szerződhettél volna de a Zvezdába nem  :bash:

Milyen Partizanos vagy te bazzeg? Az egész fekete-fehér tábor kedvence voltál, amerikai léttedre együtt énekeltél a szurkolókkal szerbül meg ugráltál mint aki még életében nem játszott igazi szurkolók előtt. Basztad a Zvezdát keresztbe-hosszába, a pályán és azon kívül is, most meg aláírsz hozzájuk?

Kívánom neked hogy itt törjön derékba a karriered  :noway: Gondolom kibaszottul nem érdekel mert rongyosra törölheted a picsádat a pénzeddel annyi van, de szégyellem hogy a profilképem voltál hosszú éveken át itt org-on  :noway: Baszódj meg

Fel a fejjel, én a Laboralnál ezt évente átélem, már sajnos hozzászoktam.

Anyátok faszát turkok. Nehogy lehozzátok az overt HT 24" 2-0 után. Mi a gecit csináltatok 70 percig?  :fakk2: :fakk2:

A kurva anyátokat, retkes faszszopók. Két nap alatt két ilyen bundás szart eltalálni.. :wall:

Csicska CSZKA, bálnafasz álljon belétek!

hugy   mais buktááál te szerencséétlen  ;D ;D ;D

Dartsra fogadni de sok értelme van