Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


#8730 március 29, 2016, 00:30:14, Greipel
Idézetet írta: Greipel Dátum március 28, 2016, 19:31:34
SZAKADT VOLNA ANYÁDBA A FEJED LEWIS!  :bash:

Serena feje is szakadt volna az anyjába... Tetű dagadt nigger riherongy!



Végül, de nem utolsó sorban Murray is vegyen fürdőt egy kád kénsavban, a jó édes rohadt kurva nyomorék anyját.

Kedves Bwin és Unibet! Hogy lehettek olyan nyomorékok, hogy a pár percen belül kezdődő teniszmeccsekre sehol nem lehet fogadni!? A meccs előtti kínálatból már kivettétek, de élőben még nincs. A meccs előtti fogadások között addig ott kéne tartani, amíg ténylegesen el nem kezdődik, és nem a kiírt kezdési időben leszedni, mert rendszerint vannak csúszások. Valahogy a Bet365-nál meg tudták ezt oldani... Idióták!

Ez az angol liga 1 egy nevetséges bajnokság. Milyen eredményeket hoztak ezek mostanság? Sehol egy GG mindenhol 1-0-s szar meccsek, ráadásul egy olyan colchester se képes gólt kapni aki szó szerint minden idegenbeli meccsen kapni szokott, 38 bajnokin kap majdnem 90 gólt de ha én fogadok rá akkor még véletlenül se (persze azért coventry ügyesen összehozott egy kihagyott büntetőt).Legközelebb meg majd fossák a gólokat amikor nem teszek rájuk.

Stephane Robert folyjon ki a szemet tapsvihar közepette, te tahó bundás faszparaszt állat... A kurva eget rád te aljas rohadék!!!!!

Fritz remélem örökre eltűnsz a homályba! Jó érzésű ember ilyen meccset nem ad le... Rohadj meg!!!!!!!!!!!!!!!!!

Idézetet írta: Greipel Dátum március 31, 2016, 10:21:29
Fritz remélem örökre eltűnsz a homályba! Jó érzésű ember ilyen meccset nem ad le... Rohadj meg!!!!!!!!!!!!!!!!!

18 éves gyerekről beszélsz!!! Óvatosan! Nem adott az le semmit, szeszélyes korban van. Egy tinitől hogy várnád el hogy kiegyensúlyozottan teljesítsen. Nem is értettem mi rá ez a szorzó.

Velotti viszont egész jól kente. Ha jól emlékszem az első hét pontot bukta, de semmi negyvenről nagyon bátran játszott, jól szervált, fokozatosan jött játékba. Tudtam hogy jó formában van, de hogy ezt keményre is átmentse...

Ha már valakinek, akkor Groth-nak meg Halysnek a kurva anyját. Full majmokat nem sikerült megverniük komoly előnyről. Groth is ott van négy bréklabdával egy játékban, nem csinálja meg, majd elbukja a sajátját. Mikor 4-5 -ről visszajön, na mondom hátha, megint elbukja. Már tényleg semmit sem tud, csak egyet belebaszni a labdába, ha visszajön már bukja a pontot.

Idézetet írta: alexthebest Dátum március 31, 2016, 11:32:08
18 éves gyerekről beszélsz!!! Óvatosan! Nem adott az le semmit, szeszélyes korban van. Egy tinitől hogy várnád el hogy kiegyensúlyozottan teljesítsen. Nem is értettem mi rá ez a szorzó.

Velotti viszont egész jól kente. Ha jól emlékszem az első hét pontot bukta, de semmi negyvenről nagyon bátran játszott, jól szervált, fokozatosan jött játékba. Tudtam hogy jó formában van, de hogy ezt keményre is átmentse...

Ha már valakinek, akkor Groth-nak meg Halysnek a kurva anyját. Full majmokat nem sikerült megverniük komoly előnyről. Groth is ott van négy bréklabdával egy játékban, nem csinálja meg, majd elbukja a sajátját. Mikor 4-5 -ről visszajön, na mondom hátha, megint elbukja. Már tényleg semmit sem tud, csak egyet belebaszni a labdába, ha visszajön már bukja a pontot.

18 év ide vagy oda, mégiscsak egy már kb 3 éve semmit sem mutató, lassan inkább már ITF-es, mint challengeres, keménypályáról még csak hírből sem halló full salakos Velotti szopatta le. Nálam ez abszolút elfogadhatatlan kategória.

Crvena Zvezda a mocskos szerb tetu anyatokat fasszopo banda... :fakk: :fakk: :fakk: :hanyas: :hanyas: :hanyas:

Donskoy te gigantikus vadbarom, 4-3-nál szerválsz, utána a szett hátralévő részében mindössze kemény 1 labdamenetet tudtál nyerni, végeredmény: 4-6. Baszd meg a jó kurva anyádat!!!!!!!!!!!!!!!

Április1 a kurvaanyádte. A mezei gyökér odaírja Puskás születésnapját említő poszt alá, hogy kamu. Ebben amúgy is mi lenne a poén édesjóistenem. Elköltözök a Holdra és nem köttetem be a netet.

Baszki hogy nekem heti egyszer minimum szarba kell nyúlnom... Eddig a william hillen bénázott a számlámmal, most meg a bet365. Rohadt lúzerek hogy úgy vesznek le eseményt hogy még vége sincs, aztán meg mínuszba vágják a számlám, mert az utolsó pillanatban lett még pont. Lulea kosár plusz hetes hendin voltam, hattal szoptak, azaz jó volt a tipp amikor levették, erre most írják hogy elszállt, és jéé, tényleg nyolccal cumiztak  :crazy: Mivel "bejött", nagyobb téttel tettem másra, ami persze nem fog jönni.  :bash: :bash:  ;D

Baszodj meg Detroit Pistons a kurva anyaddal egyutt, szanalmas banda...

abbingh, te patkány geci menekült szar...  :noway:

#8743 április 02, 2016, 16:22:18, soptei.gergo
Kurva anyatokat mocskos Gyor meg Fradi bazdmeg....szaros 49,5 over kellett volna bazdmeg erre az utolso 10 percben tudsz vedeni te mocskos Szikora geci ..rohadj meg Gyor te is hogy elszorakozod az osszes helyzetet bazdmeg...kurva anyatokat...fasszopo noi kezilabda bazdmeg!!! Eltiltanam, es beszuntetnem a noi kezilabdat a vilagon!! Fasszopo kurva az osszes!!! :fakk: :fakk: :fakk: :hanyas: :hanyas: :hanyas:

Faszom verjem bele :) mai nap ami kellet már csak a kombim-ra az a Győr meccsen 49,5 góltól több persze 1 góllal kevesebbet dobtak, a tegnapi kombim-ra a Real Madrid kosár kellet persze, 89-88 lett, azelőtt már nem tudom mi a faszom de ugyan igy egy esemény egy pontal/kosárral/góllal/gecivel ment el....  :) :) :)