Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Ramos amit a pályára tesz ma...  :bash: :bash: :bash: Kettős hibák, ki nem kényszerített hibák tömkelege. csak tudnám miért vagyok ekkora fasz, hogy egy hót bundás tornára fogadok.  :noway: :redchug: :redchug:

ez igen debrecen basszátok seggbe magatokat

#9332 szeptember 21, 2016, 00:09:23, Pirata
Idézetet írta: Szurki Dátum szeptember 17, 2016, 13:52:09
Ez nem fogadás, de valaki magyarázza már el nekem, hogy mi a büdös telibevert kurva édes anyjáért egy Paks-Gyirmótot közvetít az m4 és nem az Újpest-Videotont?????????
A Paks és a Gyirmót full tökutolsó a mennyei ligában és kb. 1000embert érdekel majd a tvben felfelé kerekítve. Az Újpest-Videoton pedig általában jó kis meccs szokott lenni. Ezt ki döntötte el?
Rózsika néni, az MTV székház portásának felesége, aki korkedvezméyes nyugdíja miatt 15éve az MTV közelében se járt és két szakorvosi rendelés között rábökött a Paks-Gyirmótra?
Elmennek már a faszba... és ezért veszi akkor az ember a hiteles Tv-t??? Úgy mondom ezt mintha lenne :D  Áhh... gebedjen meg aki ezt kitalálta.

minden nb1 meccset online tudsz nézni  m4 oldalán komentátor  is van

Idézetet írta: Szurki Dátum szeptember 17, 2016, 13:52:09
Ez nem fogadás, de valaki magyarázza már el nekem, hogy mi a büdös telibevert kurva édes anyjáért egy Paks-Gyirmótot közvetít az m4 és nem az Újpest-Videotont?????????
A Paks és a Gyirmót full tökutolsó a mennyei ligában és kb. 1000embert érdekel majd a tvben felfelé kerekítve. Az Újpest-Videoton pedig általában jó kis meccs szokott lenni. Ezt ki döntötte el?
Rózsika néni, az MTV székház portásának felesége, aki korkedvezméyes nyugdíja miatt 15éve az MTV közelében se járt és két szakorvosi rendelés között rábökött a Paks-Gyirmótra?
Elmennek már a faszba... és ezért veszi akkor az ember a hiteles Tv-t??? Úgy mondom ezt mintha lenne :D  Áhh... gebedjen meg aki ezt kitalálta.

Áááááááááá...addig játszották a Cadiz-Numancia meccset, amíg a hazaiak be nem találnak. A 95. percben sikerült. Persze én X-re vettem  a találkozót  :crazy:

Idézetet írta: Pirata Dátum szeptember 21, 2016, 00:06:55
minden nb1 meccset online tudsz nézni  m4 oldalán komentátor  is van
Igen, tudom. Köszönöm szépen azért! Csak nehogy már egy Paks-Gyirmót meccs menjen a Tvben mikor hazai szinten rangadónak számító meccs van és görnyedni kelljen a gép, laptop előtt ha nézni szeretném. Utólag ráadásul teljesen igazam lett az előzetes felháborodással mivel Újpest-Videoton 3-4, míg Paks-Gyirmót 0-0 lett.

Rohadt szemét CSZKA, remélem mind egyesével leprában fogtok megdögleni.  :wall:

Tartom a tétet.
Leprát a CSZKA csapatának.

Dögölj meg vasas  >:(

A nap találós kérdése:

Mi lesz a Vaduz - Young Boys svájci bajnoki meccs eredménye, ha

- a Vaduz az előző fordulóban 5-0-ra kapott ki a Lausanne-tól
- ehhez képest a Young Boys augusztusban 7-2-re verte meg a Lausanne-t
- a Young Boys február 13-án játszott utoljára döntetlent bármilyen versenykiírásban
- a két csapat utoljára áprilisban találkozott, akkor 5-4-re nyert a Young Boys

A válasz: a meccs végeredménye egy kibaszott, retkes, undorító 0-0 lett, amin a YB 18-szor lőtt kapura, de csak KÉTSZER TALÁLTA EL  :D
Én csak azt szeretném kívánni, hogy falja fel egy medve a Young Boys komplett csapatát edzőstől, szarja ki, a szart egye meg újra, és miután az is kijött belőle, azt a szart hadd kenhessen szét a Vaduz csapattagjainak arcán. Ezúton kérem Soros Györgyöt és a gyíkembereket, hogy segítsenek ennek a megvalósításában! Köszönöm  :beerchug:

#9340 szeptember 22, 2016, 11:06:39, butyi
dögölj meg tsurenko  :bash: :bash:

Millman a büdös kurva anyádat azt, azt elmúlt egy évben ez ilyen bohócokat, mint ez a baszott japán simán verted, de ma úgy gondoltad, hogy elfelejtesz teniszezni. Dögölj meg, rohadt retkes faszszopó!

#9342 szeptember 22, 2016, 11:38:07, corsica


- a Vaduz az előző fordulóban 5-0-ra kapott ki a Lausanne-tól
- ehhez képest a Young Boys augusztusban 7-2-re verte meg a Lausanne-t
- a Young Boys február 13-án játszott utoljára döntetlent bármilyen versenykiírásban
- a két csapat utoljára áprilisban találkozott, akkor 5-4-re nyert a Young Boys

Engem is kiborított. A formájuk alapján - 41 gólt rúgtak ketten az utolsó öt fordulóban - vártam 2 gólt. De a 0:0 az akkor mi a picsa? Takarja be őket a lavina.

#9343 szeptember 22, 2016, 18:37:58, butyi
simon pusztulj el te undorító szardarab  :bash: :bash: :bash:

#9344 szeptember 22, 2016, 19:27:42, Greipel
Dögöljön meg a Siauliai összes tetves rohadt senkiházi bundázó férge, hogy hazai pályán leszopatják magukat a messze leggyengébb, egyértelműen kiesésre ítéltetett szájbabaszott faszszopó csapat ellen. Undorító... Na, el is kezdődött az európai kosárszezon, pont úgy, ahogy arra számítani lehetett. DÖGÖLJETEK MEG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(Emellett kikapott a Neptunas és a Zalgiris is, tehát a Lietuvos kivételével az összes topcsapat, ők is csak azért nem, mert otthon fogadták a másik eléggé kieséőgyanús csapatot. Aha...)