ChatGPT és a sportfogadás ?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


hogy mekkora segitség a AI:
ma mozgalmas napom volt, 40 fogadás :-D
( a tényleges nyeremény 3000 forint, mondjuk 200-500 forintos tétekkel )
https://imgur.com/sjnIma0

azért fokozatosan finomitják a weboldal informácio kiolvasást is, példa jol olvasta a előrejelzéseket:
https://www.apwin.com/match/leeds-united-vs-cardiff-city/6692907/predictions/


Az oldal a következőket írja előre a Leeds United vs Cardiff City meccs előrejelzéséről:

• Az elemzés kiemeli, hogy a Leeds United nyert az elmúlt 6 meccséből 6-ot és 8 meccs óta nem kapott ki. Ez pozitív momentumot jelent a számukra.

• Az elemzés felhívja a figyelmet arra, hogy az elmúlt 5 egymás elleni meccsükön több mint 9.5 szöglet esett. Ez arra utal, hogy meccsre lehet számítani.

• Az 1x2 tipp alapján a Leeds United győzelmére 1.50-es oddst adnak a fogadóirodák, a döntetlenre 4.50-et, a Cardiff City győzelmére 6.50-et.

• Az Over 2.5 tipp 1.73-as oddsszal szerepel, vagyis az elemzés szerint valószínű 2.5 gólnál több eleshet majd a meccsen

• A Both Teams to Score tipp 1.88-as oddssal szerepel, tehát valószínűsíthető, hogy mindkét csapat eredményes lesz.

• Az első félidőre a Leeds United győzelmére 2.00 az oddsszám, a második félidőre pedig 1.72.

Összességében úgy tűnik, hogy az elemzés a Leeds United győzelmét valószínűsíti mind az eredeti tipp, mind az oddsszámok alapján, de szoros mérkőzésre számít több mint 2.5 góllal és mindkét csapat eredményességével. A konkrét tippek szerint első félidőben már vezetést szerezhet a Leeds United, majd ezt a második félidőben is megőrizheti.

Remélem sikerült összefoglalnom, hogy milyen előrejelzéseket tartalmaz az elemzés a Leeds United vs Cardiff City meccsre! Kérdezz nyugodtan, ha valamit nem értelek jól vagy bármi másról eszedbe jutna.

egy orosz forumon elcseréltem a rulett stratomat a Zcode system paramétereire.
oroszbol lett forditva, ha használni akarod akkor kicsit igazitani kell.
a zcode system az elsők között használt AI-t predikciora viszonylag sikeresen

1. Játékosállapotok és sérülések
2. Hazai vagy vendégcsapat
3. Kapusok mutatói, statisztikai mutatói
4. Csapatok múltbeli teljesítménye
5. Csapatok várható teljesítménye a jövőben
6. Edzők és stábok
7. Mérkőzések fontossága és jelentősége
8. Ellenségesség a csapatok között
9. Vértségek a csapatok között
10. Csapatok formája
11. Csapatok korábbi eredményei egymás ellen
12. Csapatok aktuális sorozata, nyerő/vesztő szériája
13. Közönségszám, hangulat a mérkőzésen
14. Hazai pálya előny/hátrány
15. Időjárási körülmények
16. Mérkőzés típusa (bajnoki, kupa stb.)
17. Előzmények (események) a csapatokkal
18. Előző meccsek teljesítménye
19. Rekordok statisztikák
20. Szabályozásban bekövetkezett változások
21. Centered Odds (a közönség véleménye az esélyekről)
22. Közösségi média általi visszhang, hangulat
23. Játékosok piaci értéke
24. Játékosok teljesítménye
25. Csapatra jellemző taktika
26. Korábbi egymás elleni mérkőzések részletes elemzése
27. Korábbi szezonok hasonló időszakában nyújtott teljesítmény
28.Játékos cserék
28. Eltiltások, piros lapok
29. Sérülések helyzete
30. csapatok motivációi
31.Edzői rotációk
32. Korábbi edzői döntések elemzése
33. Pénzügyi helyzet, költségvetés
34. Bérleti és vásárlási döntések elemzése
35. Rangadók tényezői
36. Gyengébb csapatok korábbi meglepetései
37. Vezetőedzői változások elemzése
38. Korábbi szezonok kulcsszereplőinek a helyzete
39. Korábbi eredmények vetítése a jelenlegi helyzetre
40. Eltiltások elemzése
41. Vonalak és kiírt eredmények elemzése
42. Kirakás, összeállítás elemzése
43. Dropping Odds elemzése
44. Line Reversals elemzése
45. Heds elemzése
46. Közönségszavazások elemzése
47. Korábbi mérkőzések gólkelési mutatóinak elemzése
48. Góleredmény átlag elemzése
49. Góleredmény várható eloszlása elemzése
50. Passzpontosság elemzése
51. Passz/rúgás arány elemzése
52. Labda birtoklási mutatók elemzése
53. Támadások elemzése
54. Szögletek elemzése
55. Szabadrúgások elemzése
56. Lesállások elemzése
57. Kiállítások elemzése
58. Cserék elemzése
59. Távoli lövések elemzése
60. Blokkolt lövések elemzése
61. Szabálytalanságok elemzése
62. Megítélt büntetők elemzése
63. Értékesített büntetők elemzése
64. Kapura lövések elemzése
64. Kapura lövések elemzése
65. Gólpasszok elemzése
66. Pontos passzok elemzése
67. Középpályás viszonylagos játékidő elemzése
68. Támadók kockázatos cselek elemzése
69. Védekező játékosok cselek elemzése
70. 5., 10., 15. percek elemzése
71. Félidők elemzése
72. Játékrészek elemzése
73. Ez után sorrend elemzése
74. Következő meccs hatása elemzése
75. Egymás elleni játék elemzése
76. Közös ellenfelek elemzése
77. Közös gyengébb csapatok elleni játék elemzése
78. Közösségi média figyelem elemzése
79. Csapaton belüli viszály elemzése
80. Szurkolói elégedettség elemzése

Idézetet írta: attila77 Dátum augusztus 07, 2023, 07:38:43egy orosz forumon elcseréltem a rulett stratomat a Zcode system paramétereire.
oroszbol lett forditva, ha használni akarod akkor kicsit igazitani kell.
a zcode system az elsők között használt AI-t predikciora viszonylag sikeresen
Remélem, hogy ingyenes volt és nem került pénzedbe, hiszen ilyen felsorolást többen tudnak írni.
Szépen hangozhat az, hogy "79. Csapaton belüli viszály elemzése", ám, szerintem, ezzel a valóságban még a mesterséges intelligencia sem igazán tudhat mit kezdeni olyan csapatoknál, mint - például - Viborg, Trelleborg, Agropecuario, Hebar és hasonló csapatok.

persze nem mert cseréltem, csak ez  sok dollárba kerülm     99 467,06 HUF pontosan jelenleg

ugy nézz ki kb végleges a fejlesztés, esetleg ha mai vagy holnapi meccs érdekel valakit irja meg kiváncsi vagyok mit dob ki rá, későbbire nem jo mert ugye sok változo jöhet közbe, időjárás,játékoscsere,stb

itt nyomon lehet követni, igyekszem a 80%-t tartani
https://oddspedia.com/u/montanosz

ezt azért mutatom hogy lássátok lehet tétemelés nélkül kis haszonnal 20% napi szinten nyereséget termelni a MI segitségével ha többszörös szűrésre használjuk
https://imgur.com/qwO1Lu7

a naplomba felraktam egy uj orosz AI predictor által kreált tippeket, 100rubelért adnak egy tippet (én cseréltem a tenisz stratégiámra) kivok hogy üzemel majd :-D

Idézetet írta: attila77 Dátum augusztus 12, 2023, 16:01:16ezt azért mutatom hogy lássátok lehet tétemelés nélkül kis haszonnal 20% napi szinten nyereséget termelni a MI segitségével ha többszörös szűrésre használjuk
https://imgur.com/qwO1Lu7

Szia
Nálam itt a képen 23 tipp látszik
4 vesztes, 19 nyertes

De ez elég stabilan mínuszos

Nem tudom, van-e több tipp, ami kihozza nyerőre, nálam csak 23 tipp látszik.

Idézetet írta: Benedek0228 Dátum augusztus 16, 2023, 22:14:03Szia
Nálam itt a képen 23 tipp látszik
4 vesztes, 19 nyertes

De ez elég stabilan mínuszos

Nem tudom, van-e több tipp, ami kihozza nyerőre, nálam csak 23 tipp látszik.

En erre vartam... Valakire,aki nem volt lusta mint en, es utanaszamolt... Ha tenyleg minuszos a dolog, ahogy a benedek kolega irja, akkor csak bebizonyosodott az amire gondoltam az elejetol... Ertem, chatgpt, meg nas msterseges ai  egy meno dolog most... De tenyleg azt hiszi valaki, hogy egy free mesterseges intelligencia eroseb lehet a statisztikai es matematikai modelleknel? Szinte minden rekreacios bookie ugy veszi meg az oddszokat (pinnaclen es az azsiaikon kivul). Nekem nem kell ferebeszeles, orosz strategia cserekrol... Baszki, gyere ide, mond, chatgpt 100, 200, 500 tipp utan ennyi profitot termelt, es azt mondom oke, lehet benne valami... De igy vezetve, ezzel a dumaval... Nem nagyon hiteles...

Idézetet írta: attila77 Dátum augusztus 16, 2023, 16:11:44a naplomba felraktam egy uj orosz AI predictor által kreált tippeket, 100rubelért adnak egy tippet (én cseréltem a tenisz stratégiámra) kivok hogy üzemel majd :-D

Ugye tudod mennyit er 100 rubel? :D


A híres orosz AI tipstertől csak néhányat leellenőrizve:

QPR VS Norwich
Over 0.5 Goals 1st Half
nem jött be (lehetett vagy 1,30 odds)

Sekhukhune VS Swallows
under 2,5
nem jött be

Kilmarmock 2 VS Dumbarton
Over 2.5 Goals
nem jött be

Volt, ami bejött, de ezek kb. egy szinten vannak a random tippekkel, amiket kiválasztva mondhat akárki olyat, hogy az AI generálta, vedd meg nyugodtan. Ha elmennek, akkor nem hibás az AI, hiszen ő jól kalkulált, csak a meccsek alakultak rosszul.

Az AI egyelőre csak statisztikák alapján dolgozik, márpedig ha statisztikák alapján lehetne a sportfogadásból nyerni, akkor kb. a fogadók 90 %-a nyereséges volna. És már ne is haragudj Attila77, de a naplódban lévő 1,01-es oddsot - (AZ Alkmaar Youth - Utrecht Youth TOTAL GOALS: UNDER 7.5, 1.01) - AI-val generáltatni, hát nem tudom...

Én 1 rubelért mondok napi 5-6 db 3-as oddsot, amiből átlag 2 bejön, tétmenedzseléssel jól lehet járni.

pedig erre ma igy tettek tétett
20:00   Genk   Olympiacos Piraeus   O2.5   1.79   $1200
és a többi, van aki csak 10 embertől fogadd el pénzt, valahogy csak müxik már évek ota

Idézetet írta: attila77 Dátum augusztus 17, 2023, 15:58:45pedig erre ma igy tettek tétett
20:00   Genk   Olympiacos Piraeus   O2.5   1.79   $1200
és a többi, van aki csak 10 embertől fogadd el pénzt, valahogy csak müxik már évek ota

Marmint tippeket arul? Miert pont tiz embernek? Es ha mar a harmadik ember utan leesik az oddsz ugy, hogy mar nincs erteke?