Galabingo

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: luckyzoz Dátum augusztus 17, 2014, 13:03:10
1 font bingó bónusz kód: BINGOSUMM3R

Siessen akit érdekel, mert csak az első 250 játékosnak adja oda!

Sajnos már nem él :(

50 pennys bingó bónusz kód: MOND4YAGAIN

Az első ezer játékosnak! (2 perce mg elfogadta)


Idézetet írta: luckyzoz Dátum augusztus 18, 2014, 11:15:38
50 pennys bingó bónusz kód: MOND4YAGAIN

Az első ezer játékosnak! (2 perce mg elfogadta)
neked sikerült már egy kisebb nyereményt összehozni ezekből?

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum augusztus 18, 2014, 11:48:58
neked sikerült már egy kisebb nyereményt összehozni ezekből?

2x sikerült a kb 40-50-ből úgy 6 font körüli összeget hozni. Igen tudom nagyon kicsi az esély... :(

Idézetet írta: luckyzoz Dátum augusztus 18, 2014, 11:50:48
2x sikerült a kb 40-50-ből úgy 6 font körüli összeget hozni. Igen tudom nagyon kicsi az esély... :(
nem is meggazdagodásnak de unaloműzésnek megfelel, s valamit tudsz a kifizetésről, mennyi a minimum s előtte kell-e legyen befizetés?

A kifizetésről sajnos nem tudok semmit, úgyhogy igazad van tényleg csak egy kis szórakozás, unaloműzés.

Egyébként van már sportfogadás rész pár hónapja a FLUTTER szekcióban!

Idézetet írta: luckyzoz Dátum augusztus 18, 2014, 11:59:16
A kifizetésről sajnos nem tudok semmit, úgyhogy igazad van tényleg csak egy kis szórakozás, unaloműzés.

Egyébként van már sportfogadás rész pár hónapja a FLUTTER szekcióban!
akkor egy kisebb bingó nyereményből már át lehet menni komolyabbra is :D egyre inkább tetszik ez, kifizetést meg majd utána nézzek, vagy beszélek chaten... :great:

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum augusztus 18, 2014, 12:02:09
akkor egy kisebb bingó nyereményből már át lehet menni komolyabbra is :D egyre inkább tetszik ez, kifizetést meg majd utána nézzek, vagy beszélek chaten... :great:

Oksa. Sok szerencsét! Vagy jó munkát professzor Knapp úr szerint :)

Idézetet írta: luckyzoz Dátum augusztus 18, 2014, 11:15:38
50 pennys bingó bónusz kód: MOND4YAGAIN

Az első ezer játékosnak! (2 perce mg elfogadta)

Köszi a megosztást. :beerchug:

Még működött.

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum augusztus 18, 2014, 12:02:09
akkor egy kisebb bingó nyereményből már át lehet menni komolyabbra is :D egyre inkább tetszik ez, kifizetést meg majd utána nézzek, vagy beszélek chaten... :great:

Akkor vasárnap csekkold a Gala Bingo Google+ oldalát 13:01 perckor, mert akkor szokták feltenni az 1 fontos kódot, ami csak 250 játékosnak érvényes. Remélem most vasárnap is tesznek fel...

Idézetet írta: luckyzoz Dátum augusztus 19, 2014, 08:34:56
Akkor vasárnap csekkold a Gala Bingo Google+ oldalát 13:01 perckor, mert akkor szokták feltenni az 1 fontos kódot, ami csak 250 játékosnak érvényes. Remélem most vasárnap is tesznek fel...
rendben :)

Gyerekek, megosztok Veletek egy szép kis történetet.  :D :D

Raktam tegnap egy szelvényt, ami be is jött. Két nyertes tenisz tipp, ezzel nem is volt gond, majd jött a Gomez - Darcis meccs, ahol Darcisra fogadtam. Nézem az accomat, de még reggel sem értékelték ki. Mondom, akkor chat. A két nyertes mellé bebiggyesztették a 'won' szót, a Darcis meccs mellé a 'void' szót. Aztán megnéztem a feltételeket, és ezt találtam:

If a player withdraws after one set has been completed the player progressing to the next round will be deemed the winner of the match, all other bets will be void unless a result has already been determined.
If less than one set has been completed all bets will be void unless the market has already been determined.

Gomez a 2. szettben 2-0-nál adta fel, tehát az első pont értelmében a tipp nyertes. A további beszélgetést alább olvashatjátok, az angolomat ne nézzétek, de ez a reakció basszus..


Idézetet írta: CaeSar Dátum augusztus 23, 2014, 09:51:17
Gyerekek, megosztok Veletek egy szép kis történetet.  :D :D

Raktam tegnap egy szelvényt, ami be is jött. Két nyertes tenisz tipp, ezzel nem is volt gond, majd jött a Gomez - Darcis meccs, ahol Darcisra fogadtam. Nézem az accomat, de még reggel sem értékelték ki. Mondom, akkor chat. A két nyertes mellé bebiggyesztették a 'won' szót, a Darcis meccs mellé a 'void' szót. Aztán megnéztem a feltételeket, és ezt találtam:

If a player withdraws after one set has been completed the player progressing to the next round will be deemed the winner of the match, all other bets will be void unless a result has already been determined.
If less than one set has been completed all bets will be void unless the market has already been determined.

Gomez a 2. szettben 2-0-nál adta fel, tehát az első pont értelmében a tipp nyertes. A további beszélgetést alább olvashatjátok, az angolomat ne nézzétek, de ez a reakció basszus..



LoL!

Akkor nem csak az U-nál vannak idióták :D

A coralnal void a tenisz ha vki feladja, csak azokat értékelik ki amiket nem befolyásol a visszalépés..
coral meg a gala ugyanaz.

Idézetet írta: ncis88 Dátum augusztus 23, 2014, 10:55:22
A coralnal void a tenisz ha vki feladja, csak azokat értékelik ki amiket nem befolyásol a visszalépés..
coral meg a gala ugyanaz.

Jóváírták nyertesként. Vitának helye nem igazán lehet, hisz ha elolvasod a feltételeket, akkor egyértelmű, hogy a fogadásom nyertes.  :ok:

A kifizetéssel egyébként mennyit kell várni? Csütörtökön kértem ki skrillre, most 'waiting' státuszban van.