Sportfogadás az életünk > Pénzügyek

abaqoos

(1/7) > >>

BoTa88:
.

dzoli:
Az abaqoos számla nem névre szóló, bárki feltölthet rá, a lényeg a közlemény rovat.

--- Idézetet írta: BoTa88 - Február 18, 2014, 13:23:49 pm CET ---Sziasztok!

Abaqoos számlámat másik fél is feltudja tölteni (barátnőmre gondoltam.) ???

Erre a bankszámlára tölrténő átutalással:
Előre is köszi a válaszokat!

--- Idézet vége ---

Knapp:
A regisztrációnál látom, hogy a valódi név megadása csak lehetőség, de nem kötelező.

Ha nem adom meg a nevet, az nem nehezíti az esetleges visszautalást (abaqoos-ról bankszámlára) illetve a fogadóirodákat sem zavarja, hogy egy "anonim" számláról fizetünk be?

Köszi, ha van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata!

szalist:

--- Idézetet írta: Knapp - Augusztus 19, 2014, 11:14:35 am CEST ---A regisztrációnál látom, hogy a valódi név megadása csak lehetőség, de nem kötelező.

Ha nem adom meg a nevet, az nem nehezíti az esetleges visszautalást (abaqoos-ról bankszámlára) illetve a fogadóirodákat sem zavarja, hogy egy "anonim" számláról fizetünk be?

Köszi, ha van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata!

--- Idézet vége ---
A fogadóirodák mikor befizetsz nem a nevedet látják,hanem a számlád számát,én úgy tudom.Én több helyre fizettem már be abaqossal,öcsém számlájára is,és soha nem volt azzal  gond,ahogy a kifizetéssel se.A visszautalásnál is csak az a lényeg,hogy be legyen kötve a számlád az abaqoshoz,illetve ha voucherről veszel ki pénzt,akkor bárhova utalhatod,bárkinek,nem csinálnak belőle gondot.

diklos:
Sziasztok!

Abaqoss számlát szeretnék feltölteni készpénzzel. Az összes bankot bejártam amit az Abaqoss oldalán láttam, de szinte mindenhol hülyének néztek hogy - "Abaqoos?? Az meg mi a fene? Sajnáljuk, nem segíthetünk!". Igaz mindenhol úgy kezdtem hogy Abaqooss számlát lehetséges e feltölteni.
Sima készpénzes utalást kellet volna kérnem?

Segítségeteket előre is köszönöm!

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése