Tippek Megvitatása, kommentek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A meccseket kell nézni cimbi, nem a táblázatot.
Valószínűleg a kiemelkedő formának köszönhetően van rég látott belső válság a Barcelonánál.  ;D
A célfocis dogmás dolgot nem teljesen értem, igen méltatva van, mert amíg a Barca a meccseken tolja a 70-30-as labdabirtoklásokat, és örül, ha sikerül győznie egy picike kis góllal (nagy csapatokra gondoltam, nem Elche féle bivaly csapatokra), addig a Tico a Realt egy sima 30-70-es labdabirtoklással veri 2-1-re, ahol a 2-1 inkább a Realnak volt hízelgő ... ha már statisztika, ha már célfutball.

Ripi! A Tegnapi ( jan. 11.) tippem a játékban érvénytelen? Beküldés után vettem észre, hogy már más is fogadott az X2-re! Én meg a hendi fogadással 0-1:V-re, ami ugyanaz, mint az X2! ???? Köszi:Zoli

Idézetet írta: lazanyja Dátum január 12, 2015, 18:45:49
Ripi! A Tegnapi ( jan. 11.) tippem a játékban érvénytelen? Beküldés után vettem észre, hogy már más is fogadott az X2-re! Én meg a hendi fogadással 0-1:V-re, ami ugyanaz, mint az X2! ???? Köszi:Zoli
Holnap jtazom haza ket het nyaralasboool. Minden ilyet megnezek, es pentekig jelezni fogom. De ebben a konkret esetben ervenytelen, igen.

Idézetet írta: Ripi Dátum január 12, 2015, 23:24:58
Holnap jtazom haza ket het nyaralasboool. Minden ilyet megnezek, es pentekig jelezni fogom. De ebben a konkret esetben ervenytelen, igen.

Épp akartam kérdezni, hogy hány hétig nyaraltál.  :)


Na megcsináltam az összesítést.

Így elsőre a következő tippek érvénytelenek:

Január 3 - sünik - dagenham-bury tipp nem időben érkezett. Egy órával a kezdés előtt be kell tenni.
Január 4 - csatarid - Valencia-Real over 4,5 tipp már szerepelt aznap. lazanyja tippje volt.
Január 7 - hubika - a djoko tipp 1,44 es oddsa a minimum 1,5 alatt van.
Január 10 - lazanyja - celta valencia tipphez nem írt irodát. kötelező formátumot kérek.
Január 11 - lazanyja - Barca - Atletico - Atl +1 tipp ugyanaz mint lord x2 tippje.

A többi tipp érvényes. Teszek majd be összesítő táblát.

Idézetet írta: Ripi Dátum január 15, 2015, 20:15:50
Na megcsináltam az összesítést.

Így elsőre a következő tippek érvénytelenek:

Január 3 - sünik - dagenham-bury tipp nem időben érkezett. Egy órával a kezdés előtt be kell tenni.
Január 4 - csatarid - Valencia-Real over 4,5 tipp már szerepelt aznap. lazanyja tippje volt.
Január 7 - hubika - a djoko tipp 1,44 es oddsa a minimum 1,5 alatt van.
Január 10 - lazanyja - celta valencia tipphez nem írt irodát. kötelező formátumot kérek.
Január 11 - lazanyja - Barca - Atletico - Atl +1 tipp ugyanaz mint lord x2 tippje.

A többi tipp érvényes. Teszek majd be összesítő táblát.

Illetve még egy komment.

pocket január 11.-i tippje a ManU Handicapp 6-os odds helyett 4es oddson számítana, ha jött volna. 4 a maximum odds.

Idézetet írta: Ripi Dátum január 15, 2015, 20:22:47
Illetve még egy komment.

pocket január 11.-i tippje a ManU Handicapp 6-os odds helyett 4es oddson számítana, ha jött volna. 4 a maximum odds.

Egy kérdés!?!?!?!?! Akkor ha valaki szabályba ütközően tesz tippet vagy tippeket, akkor az mindenféle következmény nélkül úgy folytathatja mintha semmi nem történt volna???

Ripi azt lehet tudni hogy jelen pillanatban az első helyezettnek mennyi pontja van?

Idézetet írta: Giacomo012 Dátum január 18, 2015, 14:08:49
Egy kérdés!?!?!?!?! Akkor ha valaki szabályba ütközően tesz tippet vagy tippeket, akkor az mindenféle következmény nélkül úgy folytathatja mintha semmi nem történt volna???

Ezek mind olyan hibák, amelyeket egyelőre figyelmetlenségnek könyvelek el... FIgyeljen oda mindenki! Nem gondolom, hogy bármelyik "hiba" csalási szándékkal következett be...

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum január 18, 2015, 19:34:36
Ripi azt lehet tudni hogy jelen pillanatban az első helyezettnek mennyi pontja van?
Igen, én tudom :) Hisz vezetem... Írok majd be egy állást ma-holnap...

Idézetet írta: Ripi Dátum január 15, 2015, 20:22:47
Illetve még egy komment.

pocket január 11.-i tippje a ManU Handicapp 6-os odds helyett 4es oddson számítana, ha jött volna. 4 a maximum odds.

Bocsánat, elkerülte a figyelmem, hogy van odds határ. Most már figyelni fogok.

Idézetet írta: pocket Dátum január 19, 2015, 17:34:22
Bocsánat, elkerülte a figyelmem, hogy van odds határ. Most már figyelni fogok.

Már mindegy: egyrészt már megszoktuk, hogy majd minden tipped a megengedett szorzókon kívül mozgott, másrészt mert ellőtted a havi keretet.

Akkor még egyszer bocsánat, én azt hittem, hogy tíz tipp a minimum, de most már látom, hogy annyit is lehet leadni. És még jobban fogok figyelni.

 :great: :great: :great:
Idézetet írta: pocket Dátum január 19, 2015, 19:54:11
Akkor még egyszer bocsánat, én azt hittem, hogy tíz tipp a minimum, de most már látom, hogy annyit is lehet leadni. És még jobban fogok figyelni.