Tippek Megvitatása, kommentek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Így a hónap végéhez közeledve kapunk vmi részeredményt? :)

Idézetet írta: stdavid Dátum január 20, 2015, 19:04:53
Így a hónap végéhez közeledve kapunk vmi részeredményt? :)
Igen. Ripi most mar tobbszorosen UAC. 8)  :redchug:
Koszoni es sok sikert kivan mindenkinek a tovabbiakhoz. :cya:  ;)

http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,11989.msg534949.html#msg534949

Az ilyen jellegű, méretű indoklások elegek ide? Ez kb 1 gondolat (van érték a szorzóban..), a többi 2 mondat rizsa, miközben mások 1k karakterben kifejtik, alátámasztják tippjeiket.
Az illető többi indoklása is vékony, de nekem csak szakmai szemmel az Nba szúrt nagyon szemet. :D

Szerintem az indoklás hosszáról, és tartalmáról nem volt szó a szabályzatban. Ha Ripi nem szólt érte,mégse mi csináljunk már helyette új szabályokat, hisz ez mégis csak az ő szervezése alatt álló játék! ;)

A tartalmát illetően mégis volt egy rövidke kis megjegyzés:
"Minden tipphez indoklás szükséges, egy kicsit komolyabb annál, minthogy szerintem A nyer, mert jobb csapat, és láttam a múltkori meccsét... Illetve statisztika is legyen ha lehet!"

Pirihez lenne egy kérdésem: kosárlabda hendire fogadás esetén mi az, ami nem számít "buzizásnak"? Nyilván ha vki ír egy -5 HC-s tippet, nem fogom az enyémet megírni -4.5-re. De például most stdavid írt arról a meccsről, amire én is szeretnék, viszont ő csak sima ML fogadásban tette, én meg HC-s fogadásra tettem. Ilyenkor mi a helyzet?
Ezzel kapcsolatban javaslatom is lenne: szerintem meg kellene határoznod, hogy milyen pontkülönbségekkel lehessen ugrálni a HC-k között. Például ha valaki ír egy -7 pontos HC-t, akkor ugyanarra a meccsre érkező tipp ne lehessen 5 ponton belüli érték, azaz csak -2 vagy annál kisebb HC, illetve -12 vagy annál nagyobb HC.

Idézetet írta: Lord Dátum január 24, 2015, 12:57:14
Pirihez lenne egy kérdésem: kosárlabda hendire fogadás esetén mi az, ami nem számít "buzizásnak"? Nyilván ha vki ír egy -5 HC-s tippet, nem fogom az enyémet megírni -4.5-re. De például most stdavid írt arról a meccsről, amire én is szeretnék, viszont ő csak sima ML fogadásban tette, én meg HC-s fogadásra tettem. Ilyenkor mi a helyzet?
Ezzel kapcsolatban javaslatom is lenne: szerintem meg kellene határoznod, hogy milyen pontkülönbségekkel lehessen ugrálni a HC-k között. Például ha valaki ír egy -7 pontos HC-t, akkor ugyanarra a meccsre érkező tipp ne lehessen 5 ponton belüli érték, azaz csak -2 vagy annál kisebb HC, illetve -12 vagy annál nagyobb HC.

A line mellett lehet HC-t tenni. Egy irányba egy hendikep jöhet. Tehát egy meccsre jöhet egy line, egy negativ, meg egy pozitiv hendi.

Nekem tetszenek a szabalyok, amik a tippeket szamat pont tizre es a flat tet 100 pontra hatarozzak meg. viszont nem ertek egyet az egy tip szabalyal. ez a korlatozas felesleges, mas versenyekben nincs. azt hogy valaki eszetlenul kopirozna mast ki lehet kuszobolni azzal, hogy a bekuldesi ido szamithat, illetve olyan ember aki eszetlenul lekoppint egy konkret valakitol mondjuk 5-6 tippet, diszkvalifikalva lesz. hiszen minden versenynek az a lenyege, hogy a tippek legjobbjait irja be, es ne pottippet keressen a jo helyett, mert mar ott van egyszer. teny es valo, a szervezo joga meghozni olyan szabalyokat amilyet akar. :)

Idézetet írta: stdavid Dátum január 24, 2015, 05:56:12
http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,11989.msg534949.html#msg534949

Az ilyen jellegű, méretű indoklások elegek ide? Ez kb 1 gondolat (van érték a szorzóban..), a többi 2 mondat rizsa, miközben mások 1k karakterben kifejtik, alátámasztják tippjeiket.
Az illető többi indoklása is vékony, de nekem csak szakmai szemmel az Nba szúrt nagyon szemet. :D

Minimális időt tudok szakítani a tippjátékra, ezért a nyúlfarknyi indoklás, de majd megpróbálok ebben fejlődni.

Ripi, van pár kérdésem: délelőttönként 10h-kor van ebben a játékban az ugrás a napok közt, tehát a január havi játék utolsó tippjeit köv. vasárnap (február 1.) délelőtt 10:00 előttre kiírt eseményre lehet leadni, pl. valami kínai 9:45-kor kezdődő meccsre legkésőbb 8:45-ig tippelni kell, ezzel zárul január 31., tehát a hónap, igaz? Továbbá, előreláthatólag lesz februárban is játék változatlan szabályokkal és díjazással?

Gondolom a reggel 10 órát csak irányadóként adta meg Ripi. A tippek könnyebb ellenőrzése végett. A január a világ mindegyik pontján január 31-én ér véget, és a február 1. 9:00-kor leadott tipp már egy februári tippet fog jelenteni. De Ripi majd válaszol.

Ha amcsi eseményre tippelek éjfél után, ottani idő szerint az még január, szóval a kelet szerintem már ne számítson, de minden amerikai, nekünk éjjeli cucc igen.

Idézetet írta: szorzatos Dátum január 25, 2015, 01:21:33
Ripi, van pár kérdésem: délelőttönként 10h-kor van ebben a játékban az ugrás a napok közt, tehát a január havi játék utolsó tippjeit köv. vasárnap (február 1.) délelőtt 10:00 előttre kiírt eseményre lehet leadni, pl. valami kínai 9:45-kor kezdődő meccsre legkésőbb 8:45-ig tippelni kell, ezzel zárul január 31., tehát a hónap, igaz? Továbbá, előreláthatólag lesz februárban is játék változatlan szabályokkal és díjazással?

Februárban nem lesz lényegi változás, ugyanígy megy tovább. Minimális részletek változhatnak, de semmi érdemi.
Az éjjeli tippekről annyit, hogy utolsó napon mondjuk éjfélig írjátok be. És olyan tipp lehet ami kb 10ig véget ér elsején.

Üdv Ripi!

Mai nap lesz / nem lesz? :D

Ezt a múltkor írtam a 26-os topicba:
"Amúgy ha javasolhatom, nem lehetne előre egy hétre létrehozni a topicokat?"
[/size]
[/size]Mit szólsz hozzá Ripi?