Jelentkezés a játékra (egyénileg)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: HT Dátum február 20, 2020, 23:10:02
Az eddig is fantasztikus erőkből álló csapatunk újabb kiváló taggal erősödött (sunik29), úgyhogy a nagy túljelentkezés miatt már csak két szabad hely van nálunk.

Mai nyelven mondva nagyon adom a stílusod humor terén, jönnék hozzátok, csak épp birodalmi klubot próbálok összehozni.

Sunik jó tipster, szerintem @Rwilla is az, bár nem ismerik annyian itt, mint kellene. Plusz még hozzátok csapódna egy király tippjátékos, @Winger személyében, és lenne egy menő csapatotok. De én csak ötletelek :)


Idézetet írta: TiB Dátum február 20, 2020, 23:27:42
Mai nyelven mondva nagyon adom a stílusod humor terén, jönnék hozzátok, csak épp birodalmi klubot próbálok összehozni.

Sunik jó tipster, szerintem @Rwilla is az, bár nem ismerik annyian itt, mint kellene. Plusz még hozzátok csapódna egy király tippjátékos, @Winger személyében, és lenne egy menő csapatotok. De én csak ötletelek :)

Igen, láttam a gigantikus terveidet a "birodalmi klub" létrehozását illetően, és szurkolok is nektek (persze kizárólag csak azért, hogy összejöjjön a csapat).
Az ajánlásokat köszi, de időközben már Powell is csatlakozott hozzánk, úgyhogy már csak egy szabad helyünk van.

Hol lehet csatlakozni és kihez esetleg

Figyelem!

Aki eddig nem talált csapatot az eddig jelentkezhet egyénileg az első fordulóra: Február 24, 0:00CET!



Rajta vagyok.Benevezek. Hogyan tudom meg melyik csapat tagja lettem. A csapat neve lehetne SUNYI RÓKÁK

Idézetet írta: mityuka Dátum február 22, 2020, 11:20:34
Rajta vagyok.Benevezek. Hogyan tudom meg melyik csapat tagja lettem. A csapat neve lehetne SUNYI RÓKÁK

Hétfőn fogjuk közölni, hogy ki melyik csapatba került be.


Van olyan, hogy végleges, javított és frissített játékszabályzat, amelyik alapján megrendezik ezt az "SPF - Csapatok Harca" tippjátékot?
Ha van ilyen teljes "SPF - Csapatok Harca" játékszabályzat, akkor az hol található?
Kérlek, segítsetek ebben! Előre is köszi szépen!


Idézetet írta: csabax Dátum február 22, 2020, 13:09:39
Van olyan, hogy végleges, javított és frissített játékszabályzat, amelyik alapján megrendezik ezt az "SPF - Csapatok Harca" tippjátékot?
Ha van ilyen teljes "SPF - Csapatok Harca" játékszabályzat, akkor az hol található?
Kérlek, segítsetek ebben! Előre is köszi szépen!

Még változhat, de ez lenne az:

https://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=17152.msg780000#msg780000

Csapatok Harca - 1. Forduló - Eddigi jelentkezők (egyénileg):

GreenEagle
Assassin
MessiÁs
Sound
zsobák
Cpt. Szikla
zotao
Mido9292
vasassc11
fjazej
more75
sunik29
Bucak77
mityuka
Giggs
sipull