Toto tippmix

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Indítok egy új témát a heti totó mecsekkből.Várom a véleményeket,hozzászólásokat,tippeket hasznos infokat a heti totómeccsekről.

Itt az 5. forduló!


1. Bielefeld Wolfsburg   

2. Cottbus Bayer Leverkusen   

3. Duisburg Dortmund   

4. Hamburg Hannover   

5. Hertha BSC Frankfurt   

6. Karlsruhe Nürnberg   

7. Werder Bremen Bochum   

8. Schalke VfB Stuttgart   

9. Napoli Udinese   

10. Juventus Cagliari   

11. Lazio Sampdoria   

12. Siena Roma   

13. Tottenham Manchester United   

+1 Fiorentina Milan

Idézetet írta: NiKo Dátum január 28, 2008, 20:53:45
Indítok egy új témát a heti totó mecsekkből.Várom a véleményeket,hozzászólásokat,tippeket hasznos infokat a heti totómeccsekről.

Sok sikert NiKo, és gratula a kezdeményezéshez.  ;)

Mondjuk mindenki megadhatna itt egy tipposzlopot, még ha nem is játszuk meg élőben, de lássuk, hogy mennyi találatunk van.

persze ez jó ötlet.De lehet irni bármit ami a csapatokhoz kapcsolódik(aktuális forma.
-sérültek-esélyek,nevek).Bármi ami építő jellegű. ;)

#5 február 05, 2008, 19:08:48, donice
Üdv!Akkor én most elkezdeném:
1.Tipp:1        :noway:
2.Tipp:2        :ok:
3.Tipp:1        :noway:
4.Tipp:1        :noway:
5.Tipp:X        :noway:
6.Tipp:1        :ok:
7.Tipp:1        :noway:
8.Tipp:2        :noway:
9.Tipp:X        :noway:
10.Tipp:1      :noway:
11.Tipp:1      :ok:
12.Tipp:2       :noway:
13.Tipp:2      :noway:
+1.Tipp:X      :noway:

Ez is egy nagyon jó kezdeményezés grat.hozzá.Akkor szúrnám tökön magam ha egyszer bejönne az itteni tippem. :D

a Juvenek kötelező hozni,a Roma t is behúzom kettesre.

Örülök, hogy valaki totóra is gondolt. Talán így több elemző jellegű hozzászólás lesz a mérkőzésekről. Grat NiKo! :ok:

Bár szerintem eléggé nehéz megtippelni a német mérkőzéseket ennyi szünet után, (a felkészülési mérkőzésre Németországban szinte lehetetlen alapozni...) azért én is megteszem a tippjeimet!

1.   1x
2.   2
3.   1x
4.   1
5.   x1
6.   2x
7.   1
8.   1x2
9.   2
10. 1
11. x
12. 2
13. x2
+1  x

A tippjeim többnyire megérzések. Azért néhány kommentáló mondat.:

- A Sampdoria egész jó formában van. Mármint inkább csak a védelem. A győzelemhez azonban gólokat is kellene rúgni, ami már nehezebben megy nekik... Szerintem x-re jók lesznek.
- A Napoli rossz szériája még kitart egy meccset....
- A Karlsruhe  azon tavalyi mérkőzései ahol nem rendezkedhetett be kontrára, rendszeresen nyögvenyelősek voltak (erdménytől függetlenül). A Nürnberg ellen otthon feltételezem nem kontrázni akar elsősorban... Úgy gondolom ha ez nem változott tavaly óta, akkor a Nürnberg meglepheti...
- A Duisburg kiesőjelöltként nagy lendülettel vág bele a szezonnak a nem túl acélos Dortmund ellen. Ha a foci nem is megy nekik annyira legalább a lendület tartson ki minimum egy mérkőzésre....

Magyar totót még ugyse probáltam , épp itt az ideje
Lássuk:
1. Bielefeld Wolfsburg   1

2. Cottbus Bayer Leverkusen   2

3. Duisburg Dortmund   2

4. Hamburg Hannover   1

5. Hertha BSC Frankfurt   1

6. Karlsruhe Nürnberg   x

7. Werder Bremen Bochum   1

8. Schalke VfB Stuttgart   1

9. Napoli Udinese   x

10. Juventus Cagliari   1

11. Lazio Sampdoria   1

12. Siena Roma   2

13. Tottenham Manchester United   x

+1 Fiorentina Milan x

Tippjeim:

1. Bielefeld Wolfsburg   2

2. Cottbus Bayer Leverkusen   X

3. Duisburg Dortmund   2

4. Hamburg Hannover   1

5. Hertha BSC Frankfurt   1

6. Karlsruhe Nürnberg   x

7. Werder Bremen Bochum   1

8. Schalke VfB Stuttgart   X

9. Napoli Udinese   1 2

10. Juventus Cagliari   1

11. Lazio Sampdoria   1X

12. Siena Roma   2

13. Tottenham Manchester United   X2

+1 Fiorentina Milan 1

Idézetet írta: NiKo Dátum január 28, 2008, 20:55:24
Itt az 5. forduló!


1. Bielefeld Wolfsburg   1

2. Cottbus Bayer Leverkusen   x

3. Duisburg Dortmund   2

4. Hamburg Hannover   2

5. Hertha BSC Frankfurt   1

6. Karlsruhe Nürnberg   1

7. Werder Bremen Bochum   1

8. Schalke VfB Stuttgart   1

9. Napoli Udinese   1

10. Juventus Cagliari   1

11. Lazio Sampdoria   x

12. Siena Roma   x

13. Tottenham Manchester United   x

+1 Fiorentina Milan 2


Most, hogy végett ért a hétvége, jó lenne ha kiértékelné mindenki a saját szelvényét, lássuk, hány találat jött össze.

:beerchug:

Idézetet írta: Seckó Dátum február 02, 2008, 11:06:58
Idézetet írta: NiKo Dátum január 28, 2008, 20:55:24
Itt az 5. forduló!


1. Bielefeld Wolfsburg   1     :noway:

2. Cottbus Bayer Leverkusen   x    :noway:

3. Duisburg Dortmund   2       :noway:

4. Hamburg Hannover   2   :noway:

5. Hertha BSC Frankfurt   1      :noway:

6. Karlsruhe Nürnberg   1     :ok:

7. Werder Bremen Bochum   1  :noway:

8. Schalke VfB Stuttgart   1   :ok: 

9. Napoli Udinese   1        :ok:

10. Juventus Cagliari   1     :noway:

11. Lazio Sampdoria   x       :noway: 

12. Siena Roma   x       :noway:

13. Tottenham Manchester United   x     :ok:

+1 Fiorentina Milan 2           :ok:


14 mérközésböl 5 lett megfelelö   ez csúnyára sikeredet... De ahogy néztem a Sport ujságot országosan nem volt 14..13..12 találatos szelvény.Valamint goltotoban se volt 6..5..4.. tali semmm

Idézetet írta: szumos Dátum január 29, 2008, 02:25:55

1.   1x    :noway:
2.   2       :ok:
3.   1x     :ok:
4.   1      :noway:
5.   x1     :noway:
6.   2x     :noway:
7.   1       :noway:
8.   1x2    :ok:
9.   2        :noway:
10. 1        :noway:
11. x        :noway:
12. 2         :noway:
13. x2       :ok:
+1  x         :noway:


Tekintve, hogy van benne kétesély és egy háromesély is, elég gyalázatos....  Talán majd jövő héten....

A 6. heti totóműsor:

1. Hannover - Karlsruhe     1x

2. Leverkusen - Hamburg   x1

3. Nürnberg - Rostock         1

4. Stuttgart - Hertha           1

5. Wolfsburg - Duisburg      1

6. Dortmund - Schalke        1x

7. Bayern M. - Bremen        1

8. Atalanta - Fiorentina      x2

9. Empoli - Lazio                 x1

10. Sampdoria - Napoli        1

11. Torino - Palermo            x

12. Udinese - Juventus       1x

13. Chelsea - Liverpool       2x

+1. Catania - Internazionale 2

Mélyen szántó gondolataim nincsenek a heti szelvénnyel kapcsolatban, de azért néhány gondolatot hozzáfűzök.

A Hannover meggyőzött múlt héten, hogy hasonló formában folytatja az idényt, mint ahogy abbahagyta. Meglepődnék, ha legalább az x-et nem tudná kiharcolni...

A Leverkusen és a Hamburg ebben a párosításban roppant kiegyenlített meccset fog játszani. Szerintem ismét belefut az elején egy gólba   a Leverkusen. Utána rohanhat az eredmény után. Múlt héten fordítani is tudott, egy x-et minimum kinézek belőle. Viszont ha az első gólt a Leverkusen rúgja, nem sok esélyt adok a Hamburgnak. Játékosállománytól függetlenül...

A Nürnberg komoly tétre menő meccst játszik a Rostock-kal. Úgy érzem a küzdelmes mérkőzést jelentősen befolyásolja a hazai pálya előnye.

A statisztikát nézve nem kell komoly elemzőnek lenni, hogy a Stuttgartra rakjak. Ráadásul a Hertha katasztrófálisan kezdett...

A Wolfsburg immáron több meccsen is bizonyította jól sikerült felkészülését. A Duisburg szépen elherdálta előnyét a Dortmund ellen múlt héten. Ezzel a meccsel el is fáradtak egész idényre...

A jó Schalke kezdés ellenére, nézve az idegenbeli teljesítményét semmiképp nem nézem ki belőle a győzelmet. A Dortmund hazai meccsei elég szélsőségesek. Formája alapján nehezebb dió lesz , mint múlt héten a Stuttgart...

A Bremennek szerintem "belső problémái" vannak. Bár konkrétummal nem szolgálhatok, de szerintem belső ellentétei feszítik és még a szerencse is elpártolt tőlük. Bárki ellen játszanának ellenük fogadnék. Ha most pontot szerez tévedtem, ha kikap egy darabig lehet majd ellenük fogadni még. Nem ide tartozik, de OVER-ra is jó lesz a mérkőzés...

A Fiorentina 6 gólt kapott idegenben. De nincs túl jó formában most. Mégis megszenvednek ellene. Mindenki. Az x-et mindenképp kiharcolja...

Az Empoli idén 2-3 mérkőzésnél hosszabb rossz sorozatot nem produkált. A Lazio az odavágón sem bírt vele (0-0). Ha most kikapna a 4. veresége lenne sorban. Össze fogják magukat szedni erre a nyerhető meccsre!

A Sampdoria 10 hazai meccséből 5-öt éppen pont 3-0-ra nyert! A maradék 5 meccs mérlege: 1-3-1. Számomra csak az a kérdés, hogy az idegenben 6 pontot szerző Napolit 3-0-ra veri, vagy nem. Arra szavazok, hogy összejön a 3-0...

A Torino idén az x felelős a bajnokságban, ami a Palermonak tökéletesen megfelel idegenben.

A következőhöz csak annyit, hogy bízok az Udieseben. A Juventus pedig - tabellától függetlenül- nem a régi, bár ezzel senkinek nem mondok újat. Ezt most is bizonyítja majd...

Ez megérzés. A Liverpool ellen kevés lesz a mostanában már csak 1-2 gólig jutó Chelsea teljesítménye! Vagy mégsem...?

Ide csak annyit, hogy egyszer nagyon sok pénzt nyertem az Interrel (nekem sok volt), még sálat is szereztem a mérkőzés után.... Azóta csak Inter...  :yeah: