Sportfogadás az életünk > Pénzügyek

Skrill Infó

<< < (754/760) > >>

shivers777:
Sziasztok!

Újabban ha befizetek a Skrillre akkor hiába a forintos szàmlára fizetek be a bankom(Cib Bank) euróban vonja le az összeget..Amin persze még bukik az ember..Nálatok is előfordult ilyen?

zbking:

--- Idézetet írta: shivers777 - Október 20, 2021, 09:49:45 am CEST ---Sziasztok!

Újabban ha befizetek a Skrillre akkor hiába a forintos szàmlára fizetek be a bankom(Cib Bank) euróban vonja le az összeget..Amin persze még bukik az ember..Nálatok is előfordult ilyen?

--- Idézet vége ---
Ez így van sajnos, euro alapon dolgozik a Skrill.
Ez régen is így volt, az újabban szót nem értem.

Carpeks:

--- Idézetet írta: zbking - Október 20, 2021, 14:07:01 pm CEST ---Ez így van sajnos, euro alapon dolgozik a Skrill.
Ez régen is így volt, az újabban szót nem értem.

--- Idézet vége ---

De akkor miért lehet egyáltalán forintot választani pénznemnek? Szándékos átverés?

Sound:
Sziasztok!

Most próbáltam kifizetni a bankszámlámra srillről.
Nem oly egyszerű, mint legutóbb - fotókat kért, csináltam telóval kettőt. Utánna sem engedte még a kifizetést.

Gondolom, hogy pár nap kell, jól tudom?

üdv, sound

oldsmuggler:

--- Idézetet írta: Sound - Október 27, 2021, 17:14:47 pm CEST ---Sziasztok!

Most próbáltam kifizetni a bankszámlámra srillről.
Nem oly egyszerű, mint legutóbb - fotókat kért, csináltam telóval kettőt. Utánna sem engedte még a kifizetést.

Gondolom, hogy pár nap kell, jól tudom?

üdv, sound

--- Idézet vége ---

Hi!
Én a Betfair-nál vagyok így, az itteni nyereményemet akartam berakni, személyiről kellett 2 képet küldeni. "Nem egyeznek az adatok" volt a válasz. Nem tudom az lényeges-e hogy annó vagy 15 éve a nevemet ékezetek nélkül  írtam be más adat minden stimmel.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése