söprű

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Gratulálok söprű, így tovább!  :great:  :beerchug:

Köszönöm szépen, Srácok!


Most éppen azon töröm a fejem, hogy merre is induljak tovább. Az elkövetkező három hétben nem lesz időm négy órákat ülni egy versenyben, viszont reggel és délután azért tudok szánni rá 1-2 órát.

Amiben mostanában sikeres voltam SNG-fronton, az a 3.30-as hatkezes turbó duplázó, illetve a fentebb említett 3 asztalos Kailash-verseny. A terv ennek megfelelően: reggel öt darab duplázó és ha sikerül nyerni 3-at vagy négyet, akkor vagy egy egydolláros, vagy egy ötdolláros turbó háromasztalost nyomok délután (ez egy óra alatt nagyjából lemegy). A duplázóval a cél, hogy megnyerjem a beülőt arra a versenyre, amellyel fel lehet turbózni a bankrollt ha jól sül el a dolog...

Igyekszem majd naplózni az eredményeket!

Mindenkinek sok sikert!

Ma elkezdtem a tegnap kigondoltak szellemében... Mit mondhatnék? Csak ámulok, mert sokkal jobb ez már nem tud lenni...

:great:   :beerchug:    :great:


És ha még headsup majdnem stackegálnál az AJ megveri az A6-ot úgy ahogyan tízből hétszer meg szokta verni, akkor tényleg minden álmom valra válhatott volna...



Everest Poker — Hand Details
Hand ID: 6553611356
Table ID: -156439263
Play Mode: Real Money
Tournament Table: 45639473-0
Game Type: Hold'em
Ante: 100
Blinds: 400/800
Stakes: 800/800
Currency:
Starting Date: 2011-02-07 GMT
Starting Time: 12:54:35 GMT



Seating Arrangement:

MaMaMaMa68 is at seat 4 with 14680.
Soprucsavo is at seat 5 with 12320.
MaMaMaMa68 posts an ante of 100.
Soprucsavo posts an ante of 100.

Post Blinds:

The button is at seat 4.
MaMaMaMa68 posts the small blind of 400.
Soprucsavo posts the big blind of 800.

Deal Pocket Cards:

MaMaMaMa68: -- --
Soprucsavo: Ad Jh

Pre-flop:
MaMaMaMa68 raises 2200.
Soprucsavo raises 11420.
MaMaMaMa68 raises 11980.


Flop (6c 6d 3c 4c As):

Showdown:
Soprucsavo shows Ad Jh.
Soprucsavo has 6c 6d Jh Ad As: Two Pair
MaMaMaMa68 shows Ac 6s.
MaMaMaMa68 has 6s 6c 6d Ac As: Full House
Soprucsavo is eliminated.


Pot Summary:
2360 is returned to MaMaMaMa68 (uncalled).
Total Pot: 24640
MaMaMaMa68 wins 24640.
No Rake is taken for this hand.

Már nem először akakul úgy, hogy amikor ráállok egy rendszerre, akkor beesik egy ingyenpénzes ajánlat, hogy próbáljam ki ezt és ezt a termet. Most éppen a pókersuli érezte úgy, hogy ideje 50 dollárt adni nekem, hogy telepítsem a Full Tilt Pokert.


Eddig mindig az volt a dolog, hogy egy új terem totál összezavart, de 50 dollárra ki mondana nemet? Ígyhát belevágtam és mivel a menők is itt játszanak, úgy döntöttem, hogy nem állok neki bankrollt építeni, stílusosan a nagyfiúk ellen baszom el ezt az ajándék pénzt. Úgyis kíváncsi voltam mindig, hogy nagy tétekért (nekem 10 dolcsi már óriási (úristen, mit gondolt volna erről kilenc oldallal ezelőtt az 'ötcentes söprű'...  :D), a full tiltnek meg asszem 'low'), szóval kipróbálom, hogy nagy tétekért milyen a póker.

Egyelőre nem sikerült elbaszni a pénzt, sőt...   :great:

#124 február 09, 2011, 14:38:43, söprű
Az elmúlt két nap az Everesten:

3.30-as duplázó: 2 győzelem és 4 vereség    :noway:

5.50-es normál duplázó - behúzva    :ok:

5.50-es Vida (3 asztalos turbó): egy második, egy negyedik és egy futottak még helyezés   :ok:

MTT: 1 darab 1$-os és egy 2$-os verseny, mindkettő pénzen kívül.   :noway:

Ez így összesen: $18.70 profit  :ok:


Valami celeb akadt a horogra az előbb, én még személy szerint sose hallottam róla, de lehet, hogy ez engem minősít. Az öt dolcsit mindenestre köszönettel vettem, ma sokkal több sikerélményben úgysincs részem eddig...

http://www.fulltiltpoker.com/hu/mario-adinolfi

Egyébként grat! Elméletileg pólót is kellene kapnod, ha érdekel, keresd fel a supportot.

Múltkor én is összefutottam Adinolfival, de csak pár másodpercig volt az asztalomnál  :)
Grat!

Idézetet írta: th3PR0j3ct0r Dátum február 10, 2011, 21:26:01
pólót is kellene kapnod.


Köszi az infót, közben már ők is felvették velem a kapcsolatot, megadtam a címet és a póló méretét...  :ok:

Azt hiszem eljött az idő, hogy bezárjam ezt a naplót.

Annak idején azzal a céllal nyitottam meg, hogy bebizonyítsam magamnak (és még akit érdekel), hogy kellő tudással felvértezve egy fillér nélkül is el lehet indítani (és fel lehet építeni) egy bankrollt.

A kisérlet fényesen sikerült, első kifizetéseim folyamatban vannak az Everest és (hamarosan) a Full Tilt pókernél, megbízható, önbizalomtól duzzadó online pókeressé lettem, akinek bár még rengeteg a tanulnivalója, tudja, hogy van értelme csinálni, mert akár még jövedelemkiegészítésnek is kitűnő lehetőség, ha az ember odateszi magát.

A napló tartalmazza a csetlés-botlásokat, az útkeresést, és ha valaki figyelmesen olvassa, talán a megoldást is. Alázat, szorgalom, kitartás a kulcsszavak, és persze szűnni nem akaró tanulásvágy. Ha mindez megvan, akkor egy fillér nélkül is el lehet indulni az úton anélkül, hogy többezer fős freerollokon koptatnánk magunkat.

Én a magam részéről köszönöm mindenkinek, aki szurkolt nekem, aki nem, az remélem jól mulatott az amatőr útkeresésen, remélem találkozunk még sokat az asztaloknál. Elkezdődött egy új fejezet, hogy lesz-e róla napló még nem tudom.

Mindenkinek sok sikert kívánok, és GL!    :cya:


Idézetet írta: söprű Dátum február 22, 2011, 13:53:14
Azt hiszem eljött az idő, hogy bezárjam ezt a naplót.

Annak idején azzal a céllal nyitottam meg, hogy bebizonyítsam magamnak (és még akit érdekel), hogy kellő tudással felvértezve egy fillér nélkül is el lehet indítani (és fel lehet építeni) egy bankrollt.

A kisérlet fényesen sikerült, első kifizetéseim folyamatban vannak az Everest és (hamarosan) a Full Tilt pókernél, megbízható, önbizalomtól duzzadó online pókeressé lettem, akinek bár még rengeteg a tanulnivalója, tudja, hogy van értelme csinálni, mert akár még jövedelemkiegészítésnek is kitűnő lehetőség, ha az ember odateszi magát.

A napló tartalmazza a csetlés-botlásokat, az útkeresést, és ha valaki figyelmesen olvassa, talán a megoldást is. Alázat, szorgalom, kitartás a kulcsszavak, és persze szűnni nem akaró tanulásvágy. Ha mindez megvan, akkor egy fillér nélkül is el lehet indulni az úton anélkül, hogy többezer fős freerollokon koptatnánk magunkat.

Én a magam részéről köszönöm mindenkinek, aki szurkolt nekem, aki nem, az remélem jól mulatott az amatőr útkeresésen, remélem találkozunk még sokat az asztaloknál. Elkezdődött egy új fejezet, hogy lesz-e róla napló még nem tudom.

Mindenkinek sok sikert kívánok, és GL!    :cya:



Gratulálok, hogy elérted a célodat!  :beerchug:

Grat  :great: anno én is befizetés nélkül építettem bankrollt  :ok:


Idézetet írta: söprű Dátum február 22, 2011, 13:53:14
Azt hiszem eljött az idő, hogy bezárjam ezt a naplót.

Annak idején azzal a céllal nyitottam meg, hogy bebizonyítsam magamnak (és még akit érdekel), hogy kellő tudással felvértezve egy fillér nélkül is el lehet indítani (és fel lehet építeni) egy bankrollt.

A kisérlet fényesen sikerült, első kifizetéseim folyamatban vannak az Everest és (hamarosan) a Full Tilt pókernél, megbízható, önbizalomtól duzzadó online pókeressé lettem, akinek bár még rengeteg a tanulnivalója, tudja, hogy van értelme csinálni, mert akár még jövedelemkiegészítésnek is kitűnő lehetőség, ha az ember odateszi magát.

A napló tartalmazza a csetlés-botlásokat, az útkeresést, és ha valaki figyelmesen olvassa, talán a megoldást is. Alázat, szorgalom, kitartás a kulcsszavak, és persze szűnni nem akaró tanulásvágy. Ha mindez megvan, akkor egy fillér nélkül is el lehet indulni az úton anélkül, hogy többezer fős freerollokon koptatnánk magunkat.

Én a magam részéről köszönöm mindenkinek, aki szurkolt nekem, aki nem, az remélem jól mulatott az amatőr útkeresésen, remélem találkozunk még sokat az asztaloknál. Elkezdődött egy új fejezet, hogy lesz-e róla napló még nem tudom.

Mindenkinek sok sikert kívánok, és GL!    :cya:



Gratulálok söprű és sok sikert kívánok a továbbiakban! Jöhet az új napló! ;) :beerchug:  :great:

Le a kalappal söprű kolléga!
De ha lehet, ne hagyd abba a pókeres napló írását, szerintem vagyunk egy páran akik okultunk belőle!
Sok sikert a tovvábiakhoz!  :great:

Gratula söprű:beerchug: