Örömpóker 2012

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: söprű Dátum július 06, 2012, 08:59:50
Megint beültem egy ugyanilyen 25c-es versenybe a Starson, és bár a játék maga teljesen másként alakult (elkerülnek a jó lapok, egyetlen egyszer kaptam KK-t, amit simán levert egy 89s pfai), a végeredmény azonban már biztosan jobb lesz ugyanis hárman vagyunk már csak versenyben a negyvenötből a második szünet végéhez közeledve. Nekem van a legkisebb stackem, de az is 12BB, szóval itt még bármi lehet.

* Győztem!!! Remek érzés, $3.23 a bankban. Lehet, hogy ez lesz a kedvenc versenyem? Szünet után tehát feleannyim volt, mint a másik két ellenfélnek, akik közül az egyik nem jött vissza, a másik ellen pedig egy kezdeti gyengülés után sikerült feldupláznom (JJ v K6) Szóval mire a vakok megették a bronzérmest, már nem volt nagy távolság köztünk és headsupban pedig elég jó lapok jöttek ahhoz, hogy folyamatosan nyomás alatt tudjam tartani, az egyébként rendkívül passzív ellenfelet. Szépen el is fogyott, én pedig elég szép sikert könyvelhetek el szerény kis pókerkarrieremben.

$+2.98

Hi!Tisztelem a kitartásod!Good Luck! :great:

söprűkém, nem fogsz mentesülni a részletes leírások alól, bárhogy is szeretnéd!  ;D

A szerencse / is / kísérjen utadon!  :beerchug:




#32 július 06, 2012, 13:23:35, söprű
Köszönöm szépen, egy partira van még most időm, az egy normál kilenckezes sit lesz a Starson ($1.50)

A Scope alapján nem túl erős mezőny van, majd kiderül mit találok benne.

* Lassan indult a parti, de van itt egy nagyon hülye Obama avatarral, aki szinte minden handben betolja preflop és esnek neki a lapok, ahogyan kell. Neki hála öten vagyunk 25/50-nél, én kezdőstack alatt, nem igazán sikerültek eddig a kispotos trükkjeim.

** Négyen vagyunk, Obama megint kitett egyett (63o v KK két hármast is hozott a board)

***25/50, nyolcszáz zsetonnal pénzben vagyok...  :great:

**** Utolért engem is a végzet, harmadik helyen. Sikerült kétszer is duplázni Obamáról, harmadszorra már nem. AK-val adta az AJ  reraise shove-omat. Nyeremény: $2.32

$+0.82



#33 július 06, 2012, 18:34:59, söprű
És közben figyelem a féldolláros versenyt, ami tízkor kezdődött. Két és fél óra alatt eljutottak bubble-ra kétezer indulóból, lehet, valamikor kipróbálom magam itt is...

* 4h játék 2000 --> 100

** 8h alatt ért véget és igazából csak az első tíz fizetett tíz dollár felett, nem hiszem, hogy megéri belefektetni...

Szia.Jók a beszámolók! Még sok sok ilyet :ok:
Jók a féldolláros versenyek.Este szokott lenni egy 55centes és viszonylag könnyű pénzbe érni mert nincsen atomerős mezőny ;D Sok sikert :ok:

#35 július 06, 2012, 14:02:35, söprű
Idézetet írta: Royal332 Dátum július 06, 2012, 12:01:11
Hi!Tisztelem a kitartásod!Good Luck! :great:

Köszönöm szépen, Royal332, mint korábban is mondtam, komoly ambícióim nincsenek a pókerben, legyen annyi pénzem, hogy tovább játszak. Ílymódon, teljesen érdektelen számomra, hogy 25 cent vagy huszonöt dollár a tét, ugyanolyan komolyan veszem, a versenyt szeretném megnyerni, illetve minél többször túljárni a többiek eszén!

Nyitottam egy $1-os szitet az Everesten, mára tényleg ez az utolsó.

30/60  nagyon laza az asztal, könnyen talált megadást az ászpárom, AKJ flopon ellenfelem betette a maradék hatszázát, megadtam, AQ-t mutatott, turnre lejött a lyuksora. 500 zsetonból próbálok valamit kihozni a hátralévő időben. Nyolckezes a játék.

Hetedik lettem, A9-cel mentem UTG 3.5BB (bármilyen kettővel mentem volna), a K6 és a TT is megvert,

$-1.00

Idézetet írta: söprű Dátum július 06, 2012, 13:40:18
Köszönöm szépen, Royal332, mint korábban is mondtam, komoly ambícióim nincsenek a pókerben, legyen annyi pénzem, hogy tovább játszak. Ílymódon, teljesen érdektelen számomra, hogy 25 cent vagy huszonöt dollár a tét, ugyanolyan komolyan veszem, a versenyt szeretném megnyerni, illetve minél többször túljárni a többiek eszén!

Nyitottam egy $1-os szitet az Everesten, mára tényleg ez az utolsó.

A lelkesedésed és a kitartásod szimpatikus!Megérdemled,h szerencséd legyen!:)

#37 július 07, 2012, 12:39:28, söprű
90FPP-ért ülök egy $5-os micro millions szatellit sziten. Nem tervezek indulni a versenyen, ha sikerül odaérnem, megpróbálom T$-ra váltani a nyereményt. Egyelőre limp után emeltem gombról (10/20) 3.5-et, amit a nagyvak visszaemelt 260-ig, a limper pedig adta. Hetesekkel nem hajszoltam tovább ezt a potot. 1400 zsetonom van az első szinten.

*** 15/30 Három limp után hijackből emelek AKo-fal 210-ig, mindenki dob. Újra kezdőstack körül.
**** 15/30 korai limp KJs, kisvak allin megy a maradék 200 zsetonjával, és QJ-t mutat. Kitartok, 1800 körüli zsetonszám
***** 25/50 Nagyvakban TT, kisvakig fold, ő pedig minraisel, amit csak megadok. J, kicsi, kicsi flopon, 160-as contbet, amit 500-ig emelek vissza. Kisvak dob. Stack cca 2100. Heten vagyunk.
****** 50/100 visszagyengültem 1300-ra egy kinek nagyobb a fasza vak-vak meccsben. Öten vagyunk.
******* Negyedik lettem, 75/150-en 8BB-t toltam elölről AJ-re, nagyvak A8-cal megadott és megkapta a nyolcast.

Nézem itt alattam a bannert, Scotty otthagyta az expektet? Nincs már klubhűség a világon, baby.

#39 július 07, 2012, 16:13:48, söprű
90 fős SNG, $2.50-es nevezési díjjal. Negyedórás vakok, lassan indulunk!!!  :cya:

* 10/20 Kettes párral limp elölről, egy lazának látszó utas + nagyvak. Szett flopra, hagyom a laza agrót hívni minden utcán, látszólag semmije nincs, riverre már fullom van, itt visszaemelek kétésfél hívásnyit, de nem fizet ki: +300 zseton

** előző utasom, aki mostmár egyértelműen fish felduplázott, jó lenne kiszedni belőle valamit... Amúgy az első asztalt bezártuk az első vakszinten, király.

*** 15/30 emberünk mostmár 6000 zsetonnal igazi table boss, továbbra is keresem az alkalmat a konfrontációra... egy asztallal ismét szűkösebben, 70-en vagyunk.

**** első szünet után, hét asztalon.

***** 25/50: újra kezdőstacken, próbálkoztam 77-tel és AQ-val játszani, egyikhez se mentem semmire.

****** Ötvenen vagyunk, az új beülők fellazították az asztalt, ez még inkább visszafog.

******* Itt a vége, sikerült fogást találnom a fishen...  ;D  Pozícióból 34s-dal limpelek, flop 256. Fish emel, én allin megyek, ha eldobja jó, végülis kinn van két szín, ha nem valszeg úgy még jobb. Nem dobja el, 77-et mutat. Turn: 2, River: 2. Sokmindent hozzáfűzni nem lehet.

$-2.50

#40 július 09, 2012, 07:31:57, söprű
Örömmel látom, hogy éledezik a pókeres rész az orgon, király!  :ok:

Ami engem illet, nem jött az utóbbi néhány verseny, de sebaj. Nyilván nem lehet mindig pénzbe érni, de megpróbálni azért meg kell. 16-an ülünk egyelőre a 45-ös SNG várólistáján a Starson, remélem hamarosan összeáll a verseny. Beülő: $1.

6:47 Kezdünk.

6:55   Első szünet, heten már kiestek, én pont kezdőstacken, két vaknyit kivittem; limpelt potban hívtam flopon középső párra kisvakból, amit mindkét ellenfelem elengedett.

6:58 Tóth Ricsi közben visszaesett kezdőstack fölé, KK v AK. Jé, élő pókerben is van bad beat!!! Azt hittem ezt a csaló online termek találták ki...  ;D

7:10 -200 zseton két potban fishek ellen, egyikből sem tudtam okosan kijönni.

7:20 Itt a vége 27-28. hely körül. 25/50 buttonon TT, cutoff nagystack vakot dupláz 100-ig én 3betelek 350-ig, vakok dobnak ő megad. K-kicsi-kicsi flop, ő csekkol, amivel én kizárom az Kx tipusú lapokat, 3betes flopon azt gondolom nem próbálna meg csapdázni. Én hívok félpotot, amit megad, turnön megint csekkol, ami abszolút Ax-et, vagy egy az enyámnél alacsonyabb párt erősíti bennem, de lassítok én is. River indiffernens megint, meghívja az all-inemet, amit bután megadok. QQ-t mutat. Talán turnön eldobathattam volna, ha még egyet tüzelek, talán nem. GG.

$-1.00

#41 július 09, 2012, 07:53:14, söprű
$1.50-es 9 kezes siten folytatom.

AQ top pár v 5-ös szett, kicsit visszamegyek az Everestre duplázózni, nem akarnak sikerülni itt a dolgaim.

$-1.50

#42 július 09, 2012, 10:19:21, söprű
Ez ma tényleg nem az én napom. Benne vagyok a 8:15-ös SNG MTT versenyben, második szünet, tizenketten maradtunk, hat fizet. 200/400-nál, 2100 zsetonnal chiputolsó vagyok. 92 leosztásból 2x AJ és egy 66 volt a legjobb kezem. Jól jönne valami segítség, és jöjjön gyorsan.

*** két sikeres rablás egy körön belül, 29 (sb) és A4o (hijack)
**** nagyvakból is fogtam egy handet, 3625 zsetonnal a döntő asztalon. Még mindig nagyon kevés, de legalább olcsóbbak a hendek.
***** ez a lapsivatag kikészít. Lefogadom, hogy hamarosan kapok egy KK-t és kiesek vele.
****** kilencedik helyen ért véget a szenvedés, CO shove 46o, 88 meg még valaki adta, pár, lyuksor flopon, a nyolcpár kitolta a harmadik versenyzőt, nekem pedig nem sikerült javulnom.

Azt hiszem mára ennyi volt a pénzes játék, beneveztem a 11-kor kezdődő SP freerollra, 6 SP kellene, hogy a 110SP szitre odaférjek. Általában kiülhető, majd meglátjuk.

Több szerencsét mindenkinek, mint nekem volt!

#44 július 09, 2012, 15:22:32, söprű
A 41. helyjel huszonöt pontot gyűjtöttem, jöhet a 110 SP SNG, remélem sok-sok idiótával, mint rendesen!  :ok:

14:52 Mégoly hihetetlen is de elkezdődött...

15:20 Ennyi hetedik hely KK v 99, megint nem sikerült, egy kilences flopon, egy riveren.

Pár napot pihenek, hátha sikerült rendet rakni a fejemben, mert bad beat ide vagy oda, biztos, hogy rosszul csinálok dolgokat...