PóKeR rendületlenül

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


január 28, 2013, 16:21:54, söprű
Nagy rakás szar volt az eddigi év, be is zártam a 2013-ra tervezett naplót. Gyönyörűen leírtam az elején, hogy mit akarok és persze minden mást csináltam csak azt nem, így bemásolom ide megint, hogy ne felejtsem el. Az ingyen bankrolloknak üzenem, hogy hagyjanak békén, nem érdekel. Egyfelé kívánok koncentrálni és csak abba az irányba. Közben pedig olvasni, videózni, fejlődni.

Ennek jegyében kívánok magamnak eredményekben gazdag, boldog új esztendőt!

Bankroll: 22c


Sziasztok!

Új év, új tervek. Rengeteg elképzelésem van erre az évre, és bevallom, sem a póker, sem a sportfogadás nem szerepel az első ötben, de azért nyilván fogok játszani, napi 1-2 szitet, esetleg egy-egy verseny is biztosan belefér majd néha-néha. Hogy lesz-e belőle kis piros Suzuki? Őszintén szólva kétlem, de ez a rész nem is fontos. Sokmindent átértékeltem az elmúlt 1-2 hónapban, és hiszem, hogy sikerült egy jobb embert megálmodni 2013-ra és tovább.

PKR-en fogok játszani, ahol mindösszesen ötven centem van (meg vagy 2000 pontom), kezdetnek bőven elég lesz.

Fő cél a kikapcsolódás, ugyanakkor szeretnék jól és fegyelmezetten is játszani. Nem akarok rohanni, hajszolni a pénzt, görcsölni, szeretnék kiélvezni minden egyes partit, ahová beülök. Ha pedig valamennyi pénz összejönne és fogadni is tudnék hébe-hóba, az hab lenne a tortán.


#1 január 28, 2013, 12:55:28, söprű
Mára rendelve:

-EPT 8 Grand Final Main Event 1.rész   :ok:

- Winning Poker Tournaments One Hand At A Time (továbbiakban: WPTOHAAT), Jon "Pearljammer" Turner, 1-5. leosztás   :ok:

Játék: ha lesz idő.

Normál SNG
Beülő : 10c
Helyezés: 1/10
Nyeremény : 32c



Gyenge, de lagalább okoskodó mezőny. A legtudálékosabb pajti 99 < 64o ellen esett ki, és még sajnálni sem tudtam. Ami engem illet, egy 60-40 lejött az életemért bubble-on (AKs v 67o), utána legközelebb heads up kellett kockáztatni. Sima parti, bár sok ilyen lenne...

Bank: 44c

Normál SNG
Beülő : 10c
Helyezés: 4/10
Nyeremény : 10c


Félbe kellett hagynom a partit, és mire visszaültem nem volt csak 2,5 nagyvaknyi stackem. Szerencsére akkor már csak négyen voltunk, így a minimum pénz összejött. Sajnos több nem, mert ugyan még feljöttem tíz bb körüli stackre, de a nagystack AK-ja kitartott az AQ-m ellen.

Bank 44c

#4 január 29, 2013, 10:41:46, söprű
Mára megcélzom:

-EPT 8 Grand Final Main Event 2.rész    :ok:

- WPTOHAAT - Pearljammer 6-10. leosztás    :ok:

Normál SNG
Beülő : 10c
Helyezés: 4/10
Nyeremény : 10c

Helyben topogás, de sokkal több sajnos nem volt benne. Talán ha ötkezesben fifikásabban játszom a dámapárom és nem tolom be gombról a hétvaknyi sztekkemet, hanem csak vakot duplázok, akkor - talán - sikerülhetett volna valamennyit kiszedni belőlük, sok más esélyem sajnos nem volt. A végén színhúzóra tettem rá mindent, nem jött le.

Bank: 44c

Normál SNG
Beülő : 30c
Helyezés: 7/10
Nyeremény : -


Mostmár elég hosszúra nyúlik az a sorozat, amikor semmiféle segítséget nem kapok a játéktól, most is így volt. A java persze az én hibám, nagyon rosszul játszottam le egy AK-t, utána meg futottam az eredmény után. 28o-fal rátoltam 5BB stackemet a sitout nagyvakjákra, amit a kisvak (neki sem volt sokkal több) helyesen olvasott és K5o-fal megadott. Turn kettes + mindkettőnknek flösshúzó (8 v 5), természetesen nemszín király jött riverre.

Bank: 14c

#7 január 30, 2013, 10:11:54, söprű
Normál SNG
Beülő : 10c
Helyezés: 7/10
Nyeremény : -


A hétre ennyi volt, ma délután elutazom, és nem lesz időm/netem játszani. Olvasom tovább Pearljammert és folytatom a monte carloi main eventet is.

Aztán a jövő héten - miután a pénzem elfogyott - kénytelen leszek hozzányúlni a maradék pontomhoz, megpróbálok tiketteket nyerni majd vele, aztán egyszer majd csak jobb lesz ez, mint ahogy végül mindig jobbra szokott fordulni (mielőtt megint rosszra fordul).

Bank: 4c

#8 január 30, 2013, 20:27:09, söprű
Ha most lenne pénzem, ma tenném a ludlow-i utolsó futamon Oscar Hoof-ot 1-2. helyre 1.19-es oddson.

Három hete élete első futamán ugyanitt, ugyanezen a távon nagyot oktatott, ezzel a tapasztalattal a háta mögött nem jelenthet gondot odaérni legalább helyre.

Szerencsére nem volt pénzem, mert ha lett volna már nem lenne...

#9 február 03, 2013, 12:14:03, söprű
Ismét itthon, lesz ma egy mixem, amit gyorsan beírok ide, mert nagyon erősnek tartom, hátha valakinek megtetszik:

142 QPR - Norwich  - H  @ 1.95   0:0
187 AZ - Groningen  - H   @ 1.49

Gyűjtő: 2.90


A QPR elég jól erősített, ahhoz, hogy végre elkezdjenek nyerni, ráadásul a bentmaradásért folytatott harcban különösen fontos, hogy a Norwich ellen begyűjtsék a három pontot.

Az AZ pedig remek formában van, a Groningen pedig annyit tud amennyit, két játékosuk ráadásul eltiltott.

#10 február 03, 2013, 12:13:41, söprű
Ha lenne pénzem még ez is menne:


Ffos Las 15:10 - Benheir (1-2) @ 1.48


Sandown 14:25 - Houblon Des Obeaux (1-2) @ 1.67


Az eddigi alakulás joggal adhatna okot aggodalomra, de nem ad.

Sőt jobban fel vagyok töltődve, mint már régóta bármikor. Megnyertem ugyanis életem első élő 'pókerversenyét'!

Tizenöt induló öt fontos nevezési díjjal egy angliai kiskocsmában. Három font nevezési díj, egyszeri rebuy két fontért, amely jól is jött mert már az első handben busto volt: K-magas flössöm csak a második helyre volt jó. Onnantól azonban nem volt megállás, tényleg jól játszottam, no. A versenyt minden héten megrendezik és már évek óta nagyjából ugyanaz a társaság vesz részt benne, így bár az elméleti tudásom jobb volt, mint bárkié a jelenlévők közül, az élő rutinban sehol sem voltam hozzájuk képest, meg hát 4-5 jóféle sör is lecsúszott a verseny 4 órája alatt.

Az első két hely volt fizetős, a győzelem 54 fontot hozott, de csak a nevezési díjat tettem el, a többit otthagytam a jövő heti nyereményalapba. Ők sem érzik magukat kifosztva, mindig szívesen látnak, ha még valaha betérek, nekem pedig marad a dicsőség és az önbizalombomba.

Szóval tele vagyok energiával és alig várom a PKR-en tízkor kezdődő 100 pontos freerollt.   :ok:


Közben pedig olvastam, videóztam. Négy rész lement az EPT main eventről, és harminckét handen rágtam át magam Pearljammertől.

Ma mindkettőt szeretném folytatni.

Idézetet írta: söprű Dátum február 04, 2013, 09:00:49
Az eddigi alakulás joggal adhatna okot aggodalomra, de nem ad.

Sőt jobban fel vagyok töltődve, mint már régóta bármikor. Megnyertem ugyanis életem első élő 'pókerversenyét'!

Tizenöt induló öt fontos nevezési díjjal egy angliai kiskocsmában. Három font nevezési díj, egyszeri rebuy két fontért, amely jól is jött mert már az első handben busto volt: K-magas flössöm csak a második helyre volt jó. Onnantól azonban nem volt megállás, tényleg jól játszottam, no. A versenyt minden héten megrendezik és már évek óta nagyjából ugyanaz a társaság vesz részt benne, így bár az elméleti tudásom jobb volt, mint bárkié a jelenlévők közül, az élő rutinban sehol sem voltam hozzájuk képest, meg hát 4-5 jóféle sör is lecsúszott a verseny 4 órája alatt.

Az első két hely volt fizetős, a győzelem 54 fontot hozott, de csak a nevezési díjat tettem el, a többit otthagytam a jövő heti nyereményalapba. Ők sem érzik magukat kifosztva, mindig szívesen látnak, ha még valaha betérek, nekem pedig marad a dicsőség és az önbizalombomba.

Szóval tele vagyok energiával és alig várom a PKR-en tízkor kezdődő 100 pontos freerollt.   :ok:

Gratulálok söprű!  :beerchug: Jessica "keze" is benne volt? :D

Úgy bealudtam szerda este, hogy Jessica akár dörömbölhetett is műszak után az ajtón...   ;D  ;D