PóKeR rendületlenül

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


$100 Prémium Freeroll
Beülő : 100 pont
Helyezés: 112/352
Nyeremény : -


Jól alakult, majd belebonyolódtam egy blöffbe, maradék 8 nagyvakomat pedig QQ-val küldtem harcba egy kalasnyikov ellen. Bár kialakult egy sorhúzóm, a flopon mosolygó király nagyjából eldöntötte.

Bank: 4c

Idézetet írta: söprű Dátum február 04, 2013, 09:34:02
Úgy bealudtam szerda este, hogy Jessica akár dörömbölhetett is műszak után az ajtón...   ;D  ;D

Grat söprű az élő sikerhez! Jó húzás volt a jövő heti nyereményalaphoz hozzácsapni a nyereményed, egy életre bezártad magad a többi versenyző szívébe  :ok:
Ööö... De ki az a Jessica?

#17 február 04, 2013, 11:49:28, söprű
Jessica a szálloda recepciósa volt, aki egy összekacsintásért odacsúsztatott egy 50 órás wifikódot.

Meséltem este Csacsának az esetet, aki sok sikert kívánt Jessicához. Innen a finom utalás, de a netet sem sikerült kihasználni, nemhogy őt, mert csúnyán elaludtam, csütörtökön meló, este pedig az élőpóker.

Meg aztán egy nős ember amúgyis annyit szexel, hogy az ilyen kalandokra nincs semmi igénye...  ;D  ;D  ;D

Normál SNG
Beülő : 100  pont
Helyezés: 3/10
Nyeremény : 10c

Bank: 14c



Normál SNG
Beülő : 10c
Helyezés: 7/10
Nyeremény : -

Bank: 4c




#19 február 04, 2013, 18:11:47, söprű
Wolverhampton 16:55

Desert Vision @ 1.33



;D  ;D  ;D

Hogy magamat idézzem: törne el a lába mindnek!!!

Normál SNG
Beülő : 100  pont
Helyezés: 1/10
Nyeremény : 25c

Normál SNG
Beülő : 100  pont
Helyezés: 3/10
Nyeremény : 10c

Normál SNG
Beülő : 100  pont
Helyezés: 1/10
Nyeremény : 25c

Normál SNG
Beülő : 100  pont
Helyezés: 1/10
Nyeremény : 25c



Termeltem  egy kis pénzt, de sajnos ennek az volt az ára, hogy csak 399 pontom maradt. Megpróbálok egy ideig most nem nyúlni hozzá és ebből a pénzből ügyeskedni.

Bank: 89c

Normál SNG
Beülő : 10c
Helyezés: 10/10
Nyeremény : -


Első handre rakéták a kézbe, három limp után potot emelek cutoffból, egy megadás elölről 3 5 7-es flopra a kolléga all-int hív én tartom, 67o-fot mutat, turn: 7, river indifferens.

Egy kicsit később majd megyek tovább.

Bank: 79c

Normál SNG
Beülő : 30c
Helyezés: 5/10
Nyeremény : -


Iszonyatos parti volt, jöttek az elején a lapok, játszottam őket, de sohasem sikerült kötni hozzájuk, szépen lejavultak mindig. Elküzdöttem magam a bubble-ig, ott aztán TT limperbe botlottam A9-cel, persze úgy, hogy a libát két handdel azelőtt egy kétoutos river tartotta bent.

Bank: 49c

#23 február 05, 2013, 15:48:17, söprű
Southwell 14:40 Stand Guard (1-2) @ 1.13

Normál SNG
Beülő : 10c
Helyezés: 2/10
Nyeremény : 22c


9:1-es chiparányt adtam le heads up, de most legalább elmondható, hogy kiváló ellenféllel szemben. A "hölgy" a PKR SNG ranglistájának 12. helyezettje és tényleg remekül játszik. Persze a félórás headsupban megnyerte mindkét coin flipet és jó érzékkel dobott minden jó lapomra.
Ezzel együtt is megemelem a kalapom előtte.

Bank: 61c

Látod, Rehi, erről beszéltem szombaton. Lehet, hogy filléreskedünk, lehet, higy izzadunk, szenvedünk látszólag semmiért, de ha az ember alázatos, kitartó, kellően szorgalmas és elszánt, akkor előbb-utóbb bekattan a dolog.

Egy időre búcsút mondok a tízcentes szitek világának, talán érthető. :)

A naplót megint hanyagoltam az elmúlt pár hétben, de kicsit szánalmasnak éreztem, hogy arról írogatok, hogy hányadik helyre futok be egy filléres sziten, amikor itt a legtöbb pókeres szépen kaszál hétről hétre ötven-százdollárokat. Akit érdekel, az excelben megnézheti, hogy húsz centből és 140 pontból, hogyan lett százötven dollár.

Hölgyeim és Uraim, jelentem, Söprű a mai naptól újra söpör!!!!  :great:  :great:  :great:


Idézetet írta: söprű Dátum február 26, 2013, 08:35:14
Hölgyeim és Uraim, jelentem, Söprű a mai naptól újra söpör!!!!  :great:  :great:  :great:

Gratulálok és hajrá söprű!  :beerchug:  :ok: 888 ötletet köszönöm, tényleg egész jó, már majdnem elindultam felfelé / 25 dollárnál tartottam / mikor jött egy borgőzös este...  ;D

#28 február 26, 2013, 13:46:33, söprű
Köszönöm szépen, Fiúk! Csacsa, megyek majd én is, de egyelőre még nem akarok ehhez a pénzhez hozzányúlni, próbálom fialtatni még néhány hónapig.

Ami a versenyt illeti, utoljára a régi everesten játszottam shorthanded mtt-ket (Kailash 1 dollárt, az öt dollárosra már nem is emlékszem), de azok is igazából szitek voltak csak három asztalon, így amikor elindultam az Aquarium nevű versenyen, nem igazán tudtam, mi vár rám.

Illetve, amit vártam az az volt, hogy itt több handet fogok tudni játszani egy szint alatt (egy tízperces szint alatt nem megy végig egy teljes kör PKR-en 10 kezes játékban), jobban ki tudom használni a tudásomat, tapasztalatomat.

Ez utóbbi valóban így is volt, meg kellett is, gyerekek ez négy és félóra tömény grind volt. Nem volt a versenynek egyetlen olyan pillanata sem, amikor hátra lehetett volna dőlni és várni a lapot az ellenfelek játékát tanulmányozva. Itt gyakorlatilag non-stop azt kellett elemezgetni, hogy az adott pozíció elég barátságos-e, hogy akcióba lendüljek, mert az akciókényszer végig a nyakamon ült. Amikor olyan helyzetbe kerülhettem volna, hogy egy flippel, vagy 60/40-nel robbanthattam volna, akkor azt mindig elbuktam és kezdődött az izzadás elölről. Azt is meg kell említeni azonban, hogy voltak olyan pillanatok is, amikor én voltam szarban és engem mentett meg az RNG (66 v 77 pfai, AAKQQ boarddal feleztük meg), összességében azonban kifizetődött a befektetett kemény munka. GG!

Na az önbizalmamnak mindjárt odabaszott egy cooler, gondoltam játszok egy laza cashgame-et NL4-en, és ebbe szaladtam bele:

Start time of hand: 26 Feb 2013 08:25:04
Last Hand #2289819991
Game Type: HOLD'EM
Limit Type: NO LIMIT
Table Type: RING
Money Type: REAL MONEY
Blinds are now $0.02 / $0.04
Button is at seat 1
Seat 1: Nadioula - $1.28
Seat 2: DjJayJay - $1.02
Seat 3: 2Girls1Card - $3.96
Seat 4: Robigaf - $4
Seat 5: VolkHan - $4
Seat 6: rusTurbo840 - $4.37
Seat 7: pwndirect - $7.25
Seat 8: psychodestroyer - $15.02
Seat 9: mika70 - $0 (away from table)
Seat 10: Dazzzza - $4.11
Shuffling Deck
Moving Button to seat 2
2Girls1Card posts small blind ($0.02)
Robigaf posts big blind ($0.04)
Dealing Cards
Dealing [9 c][9 d] to Robigaf
VolkHan folds
rusTurbo840 folds
pwndirect calls $0.04
Dazzzza: well i had 1 5 so was not looking good
psychodestroyer folds
Dazzzza calls $0.04
Nadioula folds
DjJayJay calls $0.04
psychodestroyer: I had the other 5
2Girls1Card calls $0.04
Robigaf checks
Pot sizes: $0.20
Dealing Flop [A s][A c][J s]
Dazzzza: lol
2Girls1Card checks
Robigaf checks
pwndirect checks
mika70 rebuys $4
2Girls1Card: i had garbage lol
Dazzzza checks
DjJayJay checks
Pot sizes: $0.20
Dealing Turn [T h]
2Girls1Card checks
Robigaf checks
psychodestroyer: next time jam all in with your garbage
psychodestroyer: :O
pwndirect checks
Dazzzza checks
DjJayJay checks
Pot sizes: $0.20
Dealing River [9 h]
2Girls1Card: lol if they were more descent i woulda called them both
2Girls1Card checks
Robigaf bets $0.20
pwndirect folds
Dazzzza folds
DjJayJay raises to $0.40
2Girls1Card: 29 wasnt woth it
2Girls1Card folds
Robigaf raises to $1
DjJayJay calls $0.98 (all-in)
Returning $0.02 to Robigaf uncalled
Pot sizes: $2.16
DjJayJay shows [T s][A h]
Robigaf shows [9 c][9 d]
Taking Rake of $0.21 from pot 1
Robigaf has Full House, 9s over Aces
DjJayJay has Full House, Aces over Tens
DjJayJay wins $1.95 with: Full House, Aces over Tens


Gondolkodtam egy preflop emelésen, de azt hiszem, nem tudtam volna az általam kívánt mértékben ritkítani a mezőnyt, így csak check/foldra rendezkedtem be, bízva benne, hogy leesik egy kilences. Leesett basszameg. Ellenfelem játékára nincs mentség, csak annyi, hogy végül kifizetődött. Az meg tulajdonképpen elég.