Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: tsabigo Dátum április 10, 2024, 17:24:39Tudott valaki befizetni ma? Befizetési limitet akar beállítatni, de ha beállítom, akkor sem tudok, mert nem tölti be a befizetési oldalt. Pedig kaptam 100% befizetési bónuszt.
Oké.Közben rájöttem, most váltott 100-ra a szám.Ilyenkor szokott szarakodni a befizetés.

Most meg visszaváltott 99-re, viszont be tudtam fizetni. Vicc ez az egész blokkolósdi.

Azért azt gondolom tudod, hogy nem az Unibet miatt vicc ez az egész. Ők még fennmaradtak, és a drága jó Isten tartsa meg jó szokásukat, még több ezer linkújításig, ha arra van szükség. O1G

Idézetet írta: TiB Dátum április 10, 2024, 19:39:37Azért azt gondolom tudod, hogy nem az Unibet miatt vicc ez az egész. Ők még fennmaradtak, és a drága jó Isten tartsa meg jó szokásukat, még több ezer linkújításig, ha arra van szükség. O1G
Nem tudom miből vontad le azt a következtetést, hogy szerintem az unibet a hibás.

Idézetet írta: tsabigo Dátum április 10, 2024, 20:29:01Nem tudom miből vontad le azt a következtetést, hogy szerintem az unibet a hibás.

Szerintem ez már egy ilyen berögzült, automata mód, hogy tudatosítani kell az emberekben ami történt/történik. Nem TiB hibája, az elmúlt évek váltották ki ezt.

Mindenki tudja, hogy egy valaki tehet az összes gonoszságért: S....  ;D

Közben megszületett a századik gyermek, Isten éltesse sokáig, akár napokig egészségben, boldogságban.

Videóval kedveskednék a kisdednek:


Valaki látta a 101 kiskutyát?

Idézetet írta: Admin Dátum április 12, 2024, 11:30:17Valaki látta a 101 kiskutyát?
Nagyon régen, már a 3.-ik része jött ki.

Idézetet írta: Admin Dátum április 12, 2024, 11:30:17Valaki látta a 101 kiskutyát?

1001 éjszaka meséit vajon megérjük?

Nálam ez jön be élő chatre.

Mondjuk, ha őket nem érdekli, hogy lejárt igazolvánnyal játszom náluk, engem nem zavar. :D

Számodra nem elérhetőek a csatolmányok ebben a fórumban.

Pokerakademian azt irtak hogy megszunt a magyar chat

Idézetet írta: MessiÁs Dátum április 19, 2024, 14:26:58Pokerakademian azt irtak hogy megszunt a magyar chat
Egyelőre van, most checkoltam és Adél szerint marad is 10től 10ig minden nap.
Mindössze az angol nyelvű név és email beíráson kell átmenni de magyar nyelven kapcsol.

A Unibet annyi bónuszt zúdít ránk hogy nem is tudom hova kapjak:kézilabda,NBA,Premier Liga;Hétfő és péntek befizetési bónusz. :ok:  :ok:  :ok:  :ok:  :ok:  :great:

Nektek működik az oldal? a főoldal bejön,de egyszerűen nem tölt be semmit.
Hiba történt az alkalmazás betöltésekor. Kérünk, hogy töltsd be újra, majd próbáld meg még egyszer!
Ezt írja..igazából csak tenisz streamekre használtam már az oldalt.