Mérkőzéstipp

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#45 július 15, 2014, 14:29:18, Milan
Mérkőzéstipp - Nyolcaddöntők - Nyertesek

Brazília - Chile: csacsi1899 - 5.000 HUF Unibet bónusz

Kolumbia - Uruguay: lana102 - 5.000 HUF Unibet bónusz

Hollandia - Mexikó: slick85 - 5.000 HUF Unibet bónusz

Costa Rica - Görögország: Cipolla - 5.000 HUF Unibet bónusz

Franciaország - Nigéria: prigioni1 - 5.000 HUF Unibet bónusz

Németország - Algéria: Gerpa - 5.000 HUF Unibet bónusz

Argentína - Svájc: Nyuszika10 - 5.000 HUF Unibet bónusz

Belgium - Egyesült Államok: CSGD233 - 5.000 HUF Unibet bónusz


Gratulálunk!  :beerchug:

Idézetet írta: dert Dátum június 27, 2014, 15:50:27
Mekkorának kell lennie az Unibeten megkötött fogadásnak? Vagy nincs minimum tét?

Nincs minimum tét.

Idézetet írta: runin Dátum június 27, 2014, 22:10:12
Hát lehet,hogy elkésünk,most olvastam,hogy a bet-at-home,a betclic és a sportingbet mellett az unibet is felkerült arra a listára,amit a kormány blokkolni fog július elején  :(

A rémhírekkel ellentétben az Unibet legálisan működik a magyar piacon, s a "blokkolás" ellenére is megkapjátok a nyereményeiteket.

Idézetet írta: Milan Dátum július 02, 2014, 12:11:28
A rémhírekkel ellentétben az Unibet legálisan működik a magyar piacon, s a "blokkolás" ellenére is megkapjátok a nyereményeiteket.

A blokkolt irodáknál valójában egy komoly veszély van, hogy a kapott bónuszokat sikerül-e időben kipörgetni.

Idézetet írta: Milan Dátum július 02, 2014, 12:11:28
A rémhírekkel ellentétben az Unibet legálisan működik a magyar piacon, s a "blokkolás" ellenére is megkapjátok a nyereményeiteket.

Időpontot tudtok mondani? Pl. a Kanadai-Nagydíj verseny nyereményemet elküldtétek? Vagy mikor külditek?
Csak azért kérdezem,hogy itt vagy az Unibetnél érdeklődjek,hogy mi van az 5K-val?!  :D

Idézetet írta: runin Dátum július 02, 2014, 20:31:22
Időpontot tudtok mondani? Pl. a Kanadai-Nagydíj verseny nyereményemet elküldtétek? Vagy mikor külditek?
Csak azért kérdezem,hogy itt vagy az Unibetnél érdeklődjek,hogy mi van az 5K-val?!  :D
Unibetet ne kérdezgesd semmiképp! Sem ők, sem Milan nem szereti, és egyikőjüket sem kéne felbosszantani  :) Inkább Milant bökdösd, de sok a dolga, szóval csak türelem. Ezen az oldalon előbb-utóbb mindenki a nyereményéhez jut.

Milan bekérte az useneveket....gondolom,míg nem teljes a lista, addig nem postolja a nunibetnek...kábé ennyi

Idézetet írta: oakland23 Dátum július 02, 2014, 20:50:46
Unibetet ne kérdezgesd semmiképp! Sem ők, sem Milan nem szereti, és egyikőjüket sem kéne felbosszantani  :) Inkább Milant bökdösd, de sok a dolga, szóval csak türelem. Ezen az oldalon előbb-utóbb mindenki a nyereményéhez jut.

Rendben,köszönöm!  ;)
Csak megszoktam a gyors utalást,a múltkor is 3 napon belül megkaptam,most viszont a kanadai nagydíj 2 hete volt (vagy 3). csak ezért érdeklődtem.  :ok:

Idézetet írta: runin Dátum július 02, 2014, 20:58:15
Rendben,köszönöm!  ;)
Csak megszoktam a gyors utalást,a múltkor is 3 napon belül megkaptam,most viszont a kanadai nagydíj 2 hete volt (vagy 3). csak ezért érdeklődtem.  :ok:

Valóban rengeteg a teendőnk, viszont mi köze a kanadai nagydíjnak a foci-vb-s mérkőzéstipphez?

Idézetet írta: Knapp Dátum július 02, 2014, 14:55:48
A blokkolt irodáknál valójában egy komoly veszély van, hogy a kapott bónuszokat sikerül-e időben kipörgetni.

Még egyszer megismétlem. Üljetek nyugodtan, mert a bónuszokat megkapjátok.

Idézetet írta: Milan Dátum július 03, 2014, 17:01:20
Még egyszer megismétlem. Üljetek nyugodtan, mert a bónuszokat megkapjátok.

Amikor szükséges külön leckét tartunk majd, hogy hogyan kerülhető ki a blokkolás.  ;D Remélhetőleg nem lesz majd szükséges.

Idézetet írta: Milan Dátum július 03, 2014, 17:02:55
Amikor szükséges külön leckét tartunk majd, hogy hogyan kerülhető ki a blokkolás.  ;D Remélhetőleg nem lesz majd szükséges.

Szóval akkor várhatóan a blokkolás után is maradnak az org-os játékok, bónuszok?

Idézetet írta: dert Dátum július 03, 2014, 19:34:02
Szóval akkor várhatóan a blokkolás után is maradnak az org-os játékok, bónuszok?

A végső döntést a fogadóirodák hozzák, nem mi. Részünkről marad minden a régi, de ez már kezd offtopic lenni.

Milyen forgatási követelmények vannak a nyereményre?? :)

Korábban kapott sportfogadas.org bónusznál ez volt (kép). Szóval nem nagy cucc, elég kedvező szerintem.

VB-s nyeremények gondolom csak a vége után jönnek!? Vagy valaki kapott már?