csabax tippek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 111 vendég van a témában


#24255 augusztus 30, 2019, 18:29:15, csabax
Karolina Muchova - Su-Wei Hsieh 1  :great:

#24256 augusztus 31, 2019, 10:36:19, csabax
Ferencváros - Suuduva Marijampole, 1.5 gól felett a hazai csapat  :great:

#24257 augusztus 31, 2019, 22:25:32, csabax
Cori Gauff - Babos Tímea 1  :great:

#24258 szeptember 01, 2019, 09:43:17, csabax
Ferencváros - Suduva Marijampole 1  :great:

Látszik, hogy bőven megérte "elkölteni" a magyar emberek sok-sok milliárd adóforintját.

Nem játszhat Szombathelyen az ottani kézicsapat, mert nem tudnak megegyezni Mészáros Lőrinc vejével
"hiába jutott az első osztályba 44 év után a helyi kézicsapat, egész egyszerűen nem tudtak megegyezni a csarnok használatáról sem a Haladás Sportkomplexum vezetőjével, a helyi Fidesz alelnökével, Gál Sándorral, sem pedig a HVSE elnökével, Homlok Zsolttal, aki nem mellesleg Mészáros Lőrinc oligarcha veje."
https://index.hu/sport/kezilabda/2019/08/28/nem_jatszhat_a_szombathelyen_az_ottani_kezicsapat_mert_nem_tudnak_megegyezni_meszaros_lorinc_vejevel/

Idézetet írta: csabax Dátum augusztus 27, 2019, 00:21:33
Crvena Zvezda - Young Boys 1X  :great:

- Most ugrik a majom a vízbe! - mondhatnám a házigazda szerb csapatot említve, hogy nagyon nagy lehetőség előtt van az FK Crvena Zvezda, ám az a helyzet van mostan, hogy ez a dolog éppen ugyanúgy igaz lehet a vendég svájci együttesre is. Így tehát szerintem jobban teszem ezúttal, ha maradok a kaptafánál, s már rögtön az elején bevallom, hogy ez a tippem az égvilágon semmi más, csakis egy a legeslegteljesebb mértékben szubjektív tipp.

Tényleg semmi más ok nincs arra, hogy 1X-et tippelek, vagyis győz otthon a Crvena Zvezda vagy döntetlent játszik, csak az az egy dolog, hogy most még csak meg sem próbálok "tiszta" fejjel tippelni, hanem totálisan átváltok szurkoló üzemmódba és az egykoron BEK/BL-győztes és Világkupa-győztes belgrádi csapat továbbjutásáért szorítok. Úgy vélem, hogy mivel a szerbek fél lábbal már a Bajnokok Ligája csoportkörében érezhetik magukat, most már én is megtehetem, hogy szurkoljak nekik.

Az első meccsen 2-2 döntetlent játszottak a csapatok. Méghozzá úgy, hogy a 2-1-es szerb vezetésnél Guillaume Hoarau révén az utolsó negyedórában büntetőrúgásból egyenlítettek az otthon játszó svájciak. Ám ezúttal az FK Crvena Zvezda lesz a pályaválasztó, s jól tudván azt, hogy a szerb gárda a BL-csoportkörbe jutás küszöbén van, valamint annak is tudatában vagyok, hogy sok-sok millió euróról szól majd ez a mérkőzés, ráadásul még azt is tudom, hogy ez az eszméletlenül hatalmas pénzbevétel lehetősége mit jelent egy szegény kelet-európai focicsapat számára, végül pedig azt is tudván, hogy milyen a délszláv mentalitás, a legteljesebb mértékben bizonyos vagyok abban, hogy a belgrádi focisták a végkimerülésig fognak majd küzdeni ezen a találkozón. És egyáltalán nem viccként említem meg, hogy a Crvena Zvezda játékosai készen lesznek majd akár szó szerint meghalni is a siker érdekében.

Úgy gondolom, hogy ez tényleg az a mérkőzés lesz, amelyen egészen egyszerűen nem győzhet a svájci Young Boys!

Tipp: győz vagy döntetlent játszik az FK Crvena Zvezda.


1-1

Idézetet írta: csabax Dátum augusztus 27, 2019, 16:11:05
Stefanos Tsitsipas - Andrey Rublev, 38.5 játék felett  :great:
48 játék




Virgil Van Dijk legyőzte Messit és Cristiano Ronaldót, s Európa legjobb játékosa lett!

1. Virgil Van Dijk / Liverpool
2. Lionel Messi / Barcelona
3. Cristiano Ronaldo / Juventus
4. Alisson Becker / Liverpool
5. Sadio Mane / Liverpool
6. Mohamed Salah / Liverpool

Négy Liverpool-labdarúgó a világ 6 legjobb focistája között!



#24266 szeptember 01, 2019, 10:10:00, csabax
SKU Amstetten - SV Horn, 3.5 gól felett  :great:


#24268 augusztus 30, 2019, 22:00:29, csabax
FC Liefering - Austria Wien II, 3.5 gól felett  :noway:

#24269 augusztus 30, 2019, 22:01:53, csabax
Sevilla - Celta Vigo, 3.5 gól felett   :noway: