ATP - Indian Wells

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ljubicicet azért nem lehet későn érőnek titulálni, nem véletlen volt három-négy éve a világranglistán 3.! Egy hosszabb hullámvölgy következett, de a TOP40 -ben tartani tudta magát, s mostantól az sem várható el tőle, hogy a Masters tornákon rendre négy közé kerül.

A horvát az egész tornán hihetetlen ambícióval, és kedvvel játszott. Mindemellett állandósítani tudta bivalyerős adogatásait. Ráadásul régi formáját idéző rendkívüli higgadtsággal és pontossággal teniszezett.  Szerintem legfőképp ezért jött össze most ez a nagy siker Ivan -nak. Viszont azt, hogy honnan szedte azt a jókora lelkesedést, azt talán még ő sem tudná megmagyarázni. Pedig én már azt hittem hogy már túl van pályája csúcsán, sőt még azt sem tartottam kizártnak hogy lassan szögre akasztja ütőjét. Mivel az utóbbi években általában unottan, kicsit enerváltan és mintha már sok esetben csak a meccs végét várta volna, úgy hogy mintha az eredmény nem is igazán érdekelte volna, szervajátéka pedig a kezdeti lendület után általában rendre szétesett az összecsapások végére. Na de ezért is szép a tenisz, mindig van valami olyan amire még a legnagyobb teniszguruk sem számíthatnak..

Idézetet írta: Titti7 Dátum március 22, 2010, 17:40:34
Ljubicicet azért nem lehet későn érőnek titulálni, nem véletlen volt három-négy éve a világranglistán 3.! Egy hosszabb hullámvölgy következett, de a TOP40 -ben tartani tudta magát, s mostantól az sem várható el tőle, hogy a Masters tornákon rendre négy közé kerül.

Én is csak félig gondoltam komolyan! :) Ott volt a smiley, csak nem "alakult át"! ;)

Nekem a döntőben kicsit olyan érzésem is volt, hogy hadd nyerjen egy tornát az "öreg". Azért 3 tiebreak-et megnyerni egymás után nem kis teljesítmény főképp úgy, hogy még szorosak se voltak (ha jól emlékszek saját adogatásából egyetlen egy pontot vesztet Ljubicic a három rövidítésben). Ez még a legjobbaktól is kiemelkedő lenne, nemhogy egy 30 fölötti Ljubicictől... Feltámadás, jó forma ide vagy oda nekem gyanús ez egy kicsit.

Idézetet írta: rosco Dátum március 23, 2010, 19:52:52
Nekem a döntőben kicsit olyan érzésem is volt, hogy hadd nyerjen egy tornát az "öreg". Azért 3 tiebreak-et megnyerni egymás után nem kis teljesítmény főképp úgy, hogy még szorosak se voltak (ha jól emlékszek saját adogatásából egyetlen egy pontot vesztet Ljubicic a három rövidítésben). Ez még a legjobbaktól is kiemelkedő lenne, nemhogy egy 30 fölötti Ljubicictől... Feltámadás, jó forma ide vagy oda nekem gyanús ez egy kicsit.

Ha nyert volna Roddick, akkor bizony nem lenne gyanús a mérkőzés.  :D

Pedig ilyen elvek alapján akár abban az esetben azt is elmondhattuk volna, hogy Ljubicic direkt nem hozta a formáját, hisz megegyeztek, hogy Roddick nyer... :)

ATP Masters Indian Wells 2024: Közvetítés, favoritok, fogadási oddsok és menetrend

Itt megtalálhatod az Indian Wells Masters 2024-ről szóló összes információt: TV- és online közvetítés, menetrend, résztvevők és esélyesek, valamint a jelenlegi favoritok fogadási szorzói. Olvasd tovább