Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Idézetet írta: BHLCZ Dátum május 18, 2024, 20:40:09Igen megkaptam. 36 órájuk volt rá és ki is húzták addig. Viszont most a darts pl es bónuszt nem akarják adni. Csak már hülyének érzem, hogy ezért írok az ügyfélszolgálatuknak

Én meg azt a választ kaptam, hogy az ingyenes 15.000HUF fogadást sajnos nem tudják nekem jóváírni, mivel közvetlen a nyertes fogadásom előtt tettem egy másik fogadást, így sajnos nem vagyok jogosult az ingyenes fogadásra.

Na most lehet én vagyok a hülye, de ezekben a feltételekben nem látok olyat, hogy az első feljogosító fogadásomnak kell nyertesnek lennie:

Felhasználási feltételek (eredeti szöveg)

    Ez az ajánlat 2024. április 20. 00:01 és 2024. június 6. 23:59 között érhető el.
    Csak az NBA rájátszás harmadik mérkőzéseire tett fogadások számítanak bele a promócióba.
    A minimum odds 2.0, a minimum tét 5000 forint, az ingyenes fogadás értéke 15 ezer forint.
    Az ingyenes fogadást a nyertes tippet követően 24 órán belül írjuk jóvá.
    Csak a valódi készpénzes fogadások számítanak bele ebbe a promócióba.
    Az ingyenes fogadással, bónuszpénzzel, Uniboosttal vagy más módon tett fogadások nem érvényesek.
    Játékosonként egy bónusz érhető el.
    Az ingyenes fogadást kizárólag az NBA rájátszás negyedik mérkőzésein lehet felhasználni.
    Az ingyenes fogadás teljes összegét meg kell forgatni kosárlabda fogadással.
    A fel nem használt fogadások 7 napon belül érvényüket vesztik.
    Ez az ajánlat nem összevonható más ajánlatokkal, bónuszokkal és ingyenes fogadásokkal.
    A Cash Out funkció használatával nem lehet részt venni a promócióban.
    Az ingyenes fogadás akkor lesz elérhető a számládon, ha feljebb említett kritériumok teljesülnek.
    Az Unibet fenntartja a jogot arra, hogy bármikor limitálja a téteket és megváltoztassa az oddsokat.
    Az Unibet fenntartja a jogot arra, hogy bármikor megváltoztassa vagy visszavonja a promóciót.
    Az Unibet általános felhasználási feltételei érvényesek.

Idézetet írta: Tigris Dátum május 21, 2024, 14:54:11Én meg azt a választ kaptam, hogy az ingyenes 15.000HUF fogadást sajnos nem tudják nekem jóváírni, mivel közvetlen a nyertes fogadásom előtt tettem egy másik fogadást, így sajnos nem vagyok jogosult az ingyenes fogadásra.

Na most lehet én vagyok a hülye, de ezekben a feltételekben nem látok olyat, hogy az első feljogosító fogadásomnak kell nyertesnek lennie:

Felhasználási feltételek (eredeti szöveg)

    Ez az ajánlat 2024. április 20. 00:01 és 2024. június 6. 23:59 között érhető el.
    Csak az NBA rájátszás harmadik mérkőzéseire tett fogadások számítanak bele a promócióba.
    A minimum odds 2.0, a minimum tét 5000 forint, az ingyenes fogadás értéke 15 ezer forint.
    Az ingyenes fogadást a nyertes tippet követően 24 órán belül írjuk jóvá.
    Csak a valódi készpénzes fogadások számítanak bele ebbe a promócióba.
    Az ingyenes fogadással, bónuszpénzzel, Uniboosttal vagy más módon tett fogadások nem érvényesek.
    Játékosonként egy bónusz érhető el.
    Az ingyenes fogadást kizárólag az NBA rájátszás negyedik mérkőzésein lehet felhasználni.
    Az ingyenes fogadás teljes összegét meg kell forgatni kosárlabda fogadással.
    A fel nem használt fogadások 7 napon belül érvényüket vesztik.
    Ez az ajánlat nem összevonható más ajánlatokkal, bónuszokkal és ingyenes fogadásokkal.
    A Cash Out funkció használatával nem lehet részt venni a promócióban.
    Az ingyenes fogadás akkor lesz elérhető a számládon, ha feljebb említett kritériumok teljesülnek.
    Az Unibet fenntartja a jogot arra, hogy bármikor limitálja a téteket és megváltoztassa az oddsokat.
    Az Unibet fenntartja a jogot arra, hogy bármikor megváltoztassa vagy visszavonja a promóciót.
    Az Unibet általános felhasználási feltételei érvényesek.

Jo az ervelesed, de szamomra igy is egyertelmu hogy az elso fogadasra ervenyes.
Arra mit valaszoltak amikor irtad nekik hogy sehol nem irjak hogy az elso fogadasnak kell nyertesnek lennie es hogy nem lehet tobbszor probalkozni?

Idézetet írta: MessiÁs Dátum május 21, 2024, 14:59:36Jo az ervelesed, de szamomra igy is egyertelmu hogy az elso fogadasra ervenyes.
Arra mit valaszoltak amikor irtad nekik hogy sehol nem irjak hogy az elso fogadasnak kell nyertesnek lennie es hogy nem lehet tobbszor probalkozni?

Még csak tegnap jött meg a válaszuk, további tájékoztatást várok még tőlük.

Elnézést, hogy kicsit más téma (a téma topicjaban rég volt hozzászólás) és kérlek kerüljük az újonczöldfülű máris adózni akar megjegyzéseket (tudom, hogy új vagyok). Tisztában vagyok azzal is, hogy hogyan (milyen igazságtalanul) kellene adózni a külföldi irodáknál szerzett nyereményekből. De van erre bárkinek tapasztalata, hogy ezt mennyire figyelik? A két magyar irodán kívül egyedül az unibetnel próbálok arbolni, amíg hagyja az unibet, illetve a befizetési bónuszokat kihasználni. Ebben látok egyedül rációt, mivel nem vagyok profi sportfogadó. Szóval lényeg a lényeg ettől mennyire kell tartani? Egyébként ha minden nyeremény után adózunk akkor kár is belevágni.. Köszönöm a segítséget!  :)

Nem eleget adózol így is? Dolgozol, megkapod a béred, adózol. Felveszed a bankból a már egyszer leadózott pénzed, ott is adózol. Elmész a boltba vásárolni, újabb adó. És még az autó benzinéről és vagy átírásáról nem is beszéltünk.

De nagyon is eleget, csak nem szeretném ha valamilyen úton módon felfigyelnének, hogy a revolutomon ki be jár a pénz.

Idézetet írta: BHLCZ Dátum május 21, 2024, 18:36:26De nagyon is eleget, csak nem szeretném ha valamilyen úton módon felfigyelnének, hogy a revolutomon ki be jár a pénz.

Nézd, ha nem lesz látványos a vagyongyarapodásod akkor semennyire.
Milliós nyerőnél nem kockáztatnék, de pár tizezer ftnál szarnak bele.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum május 21, 2024, 19:23:12Nézd, ha nem lesz látványos a vagyongyarapodásod akkor semennyire.
Milliós nyerőnél nem kockáztatnék, de pár tizezer ftnál szarnak bele.

Én 4M nyerőnél se adóztam. Egy haverom beszélt egyszer egy NAV-ossal, 10 alattiakra rá se néznek.

Idézetet írta: curpy82 Dátum május 21, 2024, 21:56:23Én 4M nyerőnél se adóztam. Egy haverom beszélt egyszer egy NAV-ossal, 10 alattiakra rá se néznek.

Valahogy igy sejtettem de azert a milliot nem mertem leirni. Koszi a pontositast

Valamiért nem jelenik meg az írásom az előző posthoz akárhogy próbálom,csak az idézet.
Szóval:igazad van a szabályzat első verziójában tényleg nem szerepelt hogy az első fogadásnak kell nyernie,nekem két sikertelen fogadásom volt és aztán jelent meg a jelenlegi szabálymódosítás úgyhogy próba-szerencse alapon fogadtam harmadszor is,ezt eltaláltam és meg is kaptam a bónuszt.