DOXXbet

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok!

Most fedeztem fel ezt a fogadóirodát, amelynek van magyar nyelvű elérhetősége is. Első ránézésre nem tűnik rossznak!
Ismeri valaki? Milyen tapasztalatai vannak?

A Doxxbet egy felvideki fogadoiroda,amelynek eleinte felvideken volt tobb varosban irodajuk.Utana ezek fokozatosan megszuntek,es atalakult internetesse.
Az egyik Doxxbet.sk a masik Doxxbet.com
A doxxbet.sk 2009 vegere vegleg kivonult szlovakiabol es egybeolvadt a .com-ossal,de maradtak a szlovak vezetok csak maltara menne az ado.
Az ugyfelszolgalat is maradt felvideken https://www.doxxbet.com/index.aspx?module=lomtec&page=Contacts

Van 100% bónusz aki próbálta szóljon.

Idézetet írta: fradi81 Dátum január 19, 2010, 02:15:23
Van 100% bónusz aki próbálta szóljon.

Hi!

Kicsit utánajártam a bónusznak. Szóval írtam nekik mailt és az van, hogy 50 euróig adnak 100%-os bónuszt. De, ahhoz, hogy ezt megkapd 5x kell feltenni a befizetett összeget 1,70-es oddson. Pl befizetsz 25 eurót akkor 5 x 25 euróért kell 1,70-es oddson min raknod meccseket és utána kell küldeni e-mailt nekik és odaadják a 25 eurót. De ha befizetsz 200 eurót és 5 eurót raksz fel 5x 1,70-ért akkor 5 euró bónusz kapsz majd (tök mind1, hogy bejött-e a fogadás vagy sem).

Üdv

Na így utólag kicsit értelmetlenül írtam. Szóval a lényeg az, hogy nem lehet apránként rakni 5x kell megrakni a 25 eurót nem jó úgy, hogy (5x25=125) 125 euróért fogadsz különböző tétekkel 1,70-ért.

Üdv