SfTotó - Május 2010

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Yuber Dátum június 07, 2010, 15:12:05
2. előző hónapban nyertem csak.

1. Az SfTotón a nyertesek megkaphatják bónuszukat befizetés nélkül abban az esetben ha első alkalommal nyertek

2. Ha egy játékos már nyert az SfTotón korábban, akkor az elkövetkezendőkben minden bónusz kifizetéséhez minimum 2.500 Forintot kell feltöltenie, és megjátszania.

Pl. X játékos júniusban nyer 5.000 Forintot (ami első SfTotó nyereménye), a bónuszt megkapja a számlájára befizetés nélkül.
Úgyancsak X játékos júliusban nyer 5.000 Forintot, akkor 2.500 Forintot kell befizetnie, s azt megjátszania.
Augusztusban úgyanúgy, ha X nyer 5.000 Forintot, akkor újra 2.500 Forintot kell befizetnie, s azt megjátszania.

3. Az oldal üzemeltetője nem kaphat semmilyen bónuszt...

4. A kapott bónuszt 3-szor kell megforgatni minimum 1,50-es oddsokon

5. Egy fórumtag max. 3-szor kaphat bónuszt



Tehát mivel neked ez a második nyereményed, így eleinte be kell fizetned 2.500 Forintot, s meg kell játszanod.

oké bár ezzel tisztában voltam hogy be kell fizetnem, csak hogy pontosan mikor kell ezt megejteni az nem volt világos. tehát ha ma befizetek és megjátszom akkor már jogosult vagyok a bónuszra?

Idézetet írta: Yuber Dátum június 07, 2010, 15:26:40
oké bár ezzel tisztában voltam hogy be kell fizetnem, csak hogy pontosan mikor kell ezt megejteni az nem volt világos. tehát ha ma befizetek és megjátszom akkor már jogosult vagyok a bónuszra?

Igen.


Na most gyorsak voltak már meg is érkezett a bónusz.
Viszont fura mert még nem fizettem be a 2500at. Akkor most be kell vagy sem? :)

Idézetet írta: Yuber Dátum június 07, 2010, 21:32:08
Na most gyorsak voltak már meg is érkezett a bónusz.
Viszont fura mert még nem fizettem be a 2500at. Akkor most be kell vagy sem? :)

Próbáld megjátszani a bónuszt. Hogyha engedi, akkor azt jelenti, hogy nem kell befizetned, habár ez akkor ellentmond a tárgyalásainknak.

Idézetet írta: Yuber Dátum június 07, 2010, 21:32:08
Na most gyorsak voltak már meg is érkezett a bónusz.
Viszont fura mert még nem fizettem be a 2500at. Akkor most be kell vagy sem? :)

Szerintem be kell, mert ez az egyik feltétele a bónusz kifizetésének. Az egy dolog, hogy megkaptuk, de kivenni még nem tudod, ha nincs meg a 2500-as befizetés és az egyszeri megjátszása (tetszőleges oddson). Kattints a kifizetésre, és láthatod, mennyit tudnál felvenni.

Idézetet írta: Milan Dátum június 07, 2010, 21:43:36
Próbáld megjátszani a bónuszt. Hogyha engedi, akkor azt jelenti, hogy nem kell befizetned, habár ez akkor ellentmond a tárgyalásainknak.

Megjátszani engedi, csak kifizetni nem. Viszont ez a háromszori megforgatás nekem legutóbb nem volt meg teljesen, mégis engedte kifizetni. Szóval időnként rá kell pillantani a számlatörténetre, és ha ilyet látunk: "Promóció lezárása (Promotion PayOut)", akkor már kivehető.