December 10, 2019, 08:56:09 am CET

Szerző Téma: TippmixPro  (Megtekintve 225362 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Eisbär

Re:tippmixPro
« Válasz #45 Dátum: Május 21, 2013, 10:30:24 am CEST »
Ez egyelőre nagyon gyenge, a szép dizájn kevés lesz, hogy egy értelmesebb fogadót bevonzzon ide. Az élő fogadásra leszek nagyon kíváncsi...

Akkor egy nem értelmes bevonzott fogadó véleménye :)

Első átfutásra, azt kell mondjam, nem hiszek a szememnek. Szélsőségesen megrögzött Szrt és Tippmix ellenesként természetesen nagyon alacsonyra tettem a lécet velük szemben, nem vártam egy Bet&home-nál jobb színvonalat. De ez simán hozza az átlag irodák kínálatát, sőt meg merem kockáztatni a többséget meg is előzi. Ha hozzávesszük a hazai iroda által kínált előnyöket, (legális, megbízható, könnyebb jogorvoslás, stb), akkor nehezen tudnék most jobbat mondani. Az odds-okat még nem volt időm összehasonlítani a többiekével, de első látásra nem tűnik annyira rossznak mint amilyen a Tippmixen volt. Az ázsiai hendikep hiánya pedig nem meglepő, ebben a szegmensben csak a Bet365-nek van értékelhető kínálata. (Ha tévednék, javítsatok ki) Az élő fogadásra szintén ugyanez érvényes, a Bet365-höz egyik sem fogható, meg sem közelíti egyik sem ezt a szintet.
Összességében kellemesen csalódtam, remélem a kezdeti kis apróbb hibákat hamar kijavítják. Kiindulási alapnak nem lesz ez rossz.

Nem elérhető starke

« Válasz #46 Dátum: Május 21, 2013, 10:31:43 am CEST »
Ha alapból a www.tippmixpro.hu oldalra léptek és ott léptek be az régi azonosító és jelszó párossal, akkor a felugró ablaknál már elfogadja a jelszót. Legalábbis nálam így volt!  ;D

Nem elérhető Eisbär

« Válasz #47 Dátum: Május 21, 2013, 10:33:51 am CEST »
Ha alapból a www.tippmixpro.hu oldalra léptek és ott léptek be az régi azonosító és jelszó párossal, akkor a felugró ablaknál már elfogadja a jelszót. Legalábbis nálam így volt!  ;D

Közben megérkezett a válasz a 37. számú hibajelentésemre :)

Kedves Játékosunk!

Az új sportfogadási oldalunk a www.tippmixpro.hu linkre kattintva elérhető. Kérjük, ezen a linket keresztül próbálj meg bejelentkezni! Fontos, hogy ehhez az Online Fogadási oldalról (bet.szerencsejatek.hu) ki kell lépni! A felhasználónévvel és ne a számazonosító megadásával történjen a belépés. Esetlegesen érdemes egy másik böngésző programon is kipróbálni a bejelentkezést, pl. Google Chrome helyett Internet Explorer.

Használatához segítséget nyújthat a Segítünk/A honlap bemutatása menüpont alatt található rövid leírás.

A játékhoz sok sikert és örömteli időtöltést kívánunk!

Üdvözlettel:
a Tippmixpro csapata

Nem elérhető starke

« Válasz #48 Dátum: Május 21, 2013, 10:37:11 am CEST »
Közben megérkezett a válasz a 37. számú hibajelentésemre :)

Kedves Játékosunk!

Az új sportfogadási oldalunk a www.tippmixpro.hu linkre kattintva elérhető. Kérjük, ezen a linket keresztül próbálj meg bejelentkezni! Fontos, hogy ehhez az Online Fogadási oldalról (bet.szerencsejatek.hu) ki kell lépni! A felhasználónévvel és ne a számazonosító megadásával történjen a belépés. Esetlegesen érdemes egy másik böngésző programon is kipróbálni a bejelentkezést, pl. Google Chrome helyett Internet Explorer.

Használatához segítséget nyújthat a Segítünk/A honlap bemutatása menüpont alatt található rövid leírás.

A játékhoz sok sikert és örömteli időtöltést kívánunk!

Üdvözlettel:
a Tippmixpro csapata

Hamar válaszoltak az biztos, pedig ahogy nézem szépen elláttad őket kérdésekkel! (37. kérdés)  :great:
Am nekem chromeval jött be, csak kapásból a tippmixpro oldalra mentem! :)

Nem elérhető artur33

« Válasz #49 Dátum: Május 21, 2013, 10:45:23 am CEST »
Nagyon szepen kerek valakit segitsen vagy nezze meg valaki,hogy okostelorol megy-e nala??A sima oldalt szokom az szrt-nel hasznalni nem a mobil verziot,de a tippmixprot nem tudom megnyitni,felugrik egy ablak,hogy adatkapcsolat-problema es az van irva a weboldal nem elerheto..
Irtam nekik,de azt irtak mind itt korabban a kolleganak :'(
Segitsetek legyetek szivesek?! :-\

Nem elérhető Pyriel

« Válasz #50 Dátum: Május 21, 2013, 10:45:47 am CEST »
Nem lett rossz, bár pl. odds-ok terén vannak lemaradások ahogy néztem, és az élő kínálat - jelenleg semmi sincs - is komoly hiányosságokkal küzd, de részben csatlakozva Eisbar-hoz, én is gyengébbre számítottam összességében. A tippmixhez képest mindenképpen ég és föld. A Bet365-el élő fogadás tekintetében meg amúgy sem érdemes versenyezni szerintem. A megbízhatósággal gondok nem lehetnek, ez pedig valamelyest ellensúlyozza a gyengébb szorzókat. Egy kis pénzt fogok itt tartani azt hiszem.

Az nagyon fontos, ami a címlapon lévő cikkben van, ugyanis annyira nem jó viszont a tippmixpro, hogy kiutáljon állam bácsi minden konkurenciát. Nagy baj lenne, és ismerve a korábbiakat, 10 év múlva is ilyen maradna az oldal, ha nem volna versenytársa.

Nem elérhető Eisbär

« Válasz #51 Dátum: Május 21, 2013, 10:48:03 am CEST »
Hamar válaszoltak az biztos, pedig ahogy nézem szépen elláttad őket kérdésekkel! (37. kérdés)  :great:

;D  ;D  ;D

Direkt írtam, hogy 37. számú hibajelentés, hogy nehogy félreérthető legyen. Az első 36-ra még nem érkezett válasz :)

Nagyon szepen kerek valakit segitsen vagy nezze meg valaki,hogy okostelorol megy-e nala??A sima oldalt szokom az szrt-nel hasznalni nem a mobil verziot,de a tippmixprot nem tudom megnyitni,felugrik egy ablak,hogy adatkapcsolat-problema es az van irva a weboldal nem elerheto..

Nálam gond nélkül megy az "okos" telefonomon, android 4.0.4., Opera mobil böngészővel

Nem elérhető yossarian

« Válasz #52 Dátum: Május 21, 2013, 10:48:53 am CEST »
A kezelőfelület tényleg szép és jó, de a kínálat engem eddig közel sem nyűgözött le. Például a holnapi Fener-Trabzonspor török kupameccsre csak dupla esély és 1x2 van. Európán kívüli foci bajnokság vagy kupa egyáltalán nincs.

Mondjuk kezdetnek nem rossz, de azért még van hova fejlődni.

Nem elérhető Tomee886

« Válasz #53 Dátum: Május 21, 2013, 10:56:27 am CEST »
Van mit fejlődnie az oldalnak, de a régi tippmixhez képest ez vmi mennyország. Jah és nincs végre 5 meg 3as kötés  :D

"Elindult Magyarország egyetlen engedéllyel rendelkező profi sportfogadói oldala, a Tippmixpro!"..... még most vette észre ezt a "kedves" szöveget a főoldalon
« Utoljára szerkesztve: Május 21, 2013, 11:00:21 am CEST írta Tomee886 »

Nem elérhető starke

« Válasz #54 Dátum: Május 21, 2013, 11:10:20 am CEST »

Nekem is bejött, bár nem volt egy villám gyorsaság!  :) 4.1.2 android, boat browser

Direkt írtam, hogy 37. számú hibajelentés, hogy nehogy félreérthető legyen. Az első 36-ra még nem érkezett válasz :)

Akkor mégsem olyan gyorsak, vagy csak szemezgetnek, hogy mire tudják a választ!  ;D :D

Nem elérhető Milan

« Válasz #55 Dátum: Május 21, 2013, 11:19:12 am CEST »

"Elindult Magyarország egyetlen engedéllyel rendelkező profi sportfogadói oldala, a Tippmixpro!"..... még most vette észre ezt a "kedves" szöveget a főoldalon

Ezt hol olvastad?   ;D

Nem elérhető hurkabalint

« Válasz #56 Dátum: Május 21, 2013, 11:25:14 am CEST »
Ezt hol olvastad?   ;D

A főoldalon van.

Nem elérhető petikee

« Válasz #57 Dátum: Május 21, 2013, 11:26:18 am CEST »
Szerintetek milyen gyors lesz a kiértékelés? 48 órát ír a GYIK-ban, de remélem, hogy ez csak valami vicc... :)

Nem elérhető hurkabalint

« Válasz #58 Dátum: Május 21, 2013, 11:29:33 am CEST »
Szerintetek milyen gyors lesz a kiértékelés? 48 órát ír a GYIK-ban, de remélem, hogy ez csak valami vicc... :)

48 óra az rengeteg lenne. Remélem maximum fél óra lesz, az még a határon mozog.

Nem elérhető artur33

« Válasz #59 Dátum: Május 21, 2013, 11:42:10 am CEST »
Ezek szerint nala van a gond.. :(
Van esetleg otlet,tipp mit alitsak be vagy telepitsek erre a rohadt telefonra??

Sportfogadas.org

Mi ezt ajánljuk neked:
« Válasz #59 Dátum: Május 21, 2013, 11:42:10 am CEST »