F1 - Német Nagydíj 2013

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: benson Dátum július 07, 2013, 14:01:51
Raikkönen - Webber  Raikkönen @ 2.2

:ok:
Sima volt, de szerintem Webber visszaesése nélkül is az lett volna. Sőt, nem sok hiányzott Kimi győzelméhez sem (kb. 1 kör). Jó kis verseny volt.

Valaki tud adni egy linket a videóról,amikor Webber boxba elhagyta a kerekét, és az illetőt a gumi elkapta? :P

Idézetet írta: Pikaa Dátum július 07, 2013, 18:30:16
Valaki tud adni egy linket a videóról,amikor Webber boxba elhagyta a kerekét, és az illetőt a gumi elkapta? :P

El akarta kapni a gumit, csak későn emelte fel a kezét!

Mark Webber knocks out cameraman @ Nürburgring 2013

Idézetet írta: Deszpi Dátum július 07, 2013, 09:05:15
A futamgyőzelemre szerintem kisebb téttel megéri megdobni Raikkonent 9.00-ás szorzóért. A 4. helyről indulhat a rajtnál, és ha ismétlődik a tegnapi időjárás (42fokos aszfalt), akkor bizony számolni kell vele, mert a Lotus legendásan jól bánik a gumikkal.

Ha van még hátra egy kör, szerintem Kimi megelőzte volna Vettelt.

Idézetet írta: Deszpi Dátum július 07, 2013, 20:38:40
Ha van még hátra egy kör, szerintem Kimi megelőzte volna Vettelt.

Mindegy volt már neki, így is hozzáfért a pezsgőhöz.. :D ;D

Az operatőr valami hatalmasat kapott az elszabadult keréktől... Két bordája és a kulcscsontja is eltört, illetve agyrázkódást szenvedett, de még így is azt mondom, jó hogy ennyivel "megúszta".

Idézetet írta: ragadozo93 Dátum július 08, 2013, 09:46:31
Az operatőr valami hatalmasat kapott az elszabadult keréktől... Két bordája és a kulcscsontja is eltört, illetve agyrázkódást szenvedett, de még így is azt mondom, jó hogy ennyivel "megúszta".

Rendesen meg lesz büntetve a RedBull, de remélem a pálya is kap egy tisztességes sarcot az FIA-tól, amiért a nagy tudású pályabírók hagyták a pályán átgurulni Bianchi autóját. :noway:

Idézetet írta: rosco Dátum július 08, 2013, 12:31:41
Rendesen meg lesz büntetve a Red Bull

30.000 euró, csikkzsebből kifizetik..