Bajnokok Ligája Fogadások 2013/14

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


BL: Melyik csapat nyeri a BL-t?

Real Madrid
4 (36.4%)
Atletico Madrid
7 (63.6%)

Összes szavazó: 11

Szavazás lezárva: május 23, 2014, 15:41:02

Sajnos nem tudok olyat és úgy írni, hogy azt MILAN úr ne "rühes, tetves kutyafáját az álcázott reklámnak" minősítse ill. SZIGO úrra ne jöjjön rá ismét a hányinger ...

... de mégis szeretnék mára egy tippet adni, ami remélem hogy bejön :

Benfica - Anderlecht     H

- a portugálok önmagukhoz képest nem kezdtek jól a bajnokságukban, de ezen a BL csoport-nyitányon egy 3 pontos győzelemmel ezt feledtetni tudják ... az Anderlecht is bágyadtan kezdte a szezont (ők mindig is tavasszal szoktak jól hajrázni) pl. Waregem -ben is csúnyán megverték őket. A hazai győzelemre nem is adnak magas odds -ot sehol ...
Bejöhet !?

Idézetet írta: gonczi Dátum szeptember 17, 2013, 17:46:14
az Anderlecht is bágyadtan kezdte a szezont (ők mindig is tavasszal szoktak jól hajrázni)

Te tisztában vagy azzal amiket összehordassz?

Szorzók és indokolás nélkül:

Bayern nyer,
Benfica 2.5 gól alatt, Juventus nyer, Real Madrid nyer, Lever gólt lő (Lever 1.5 gól felett), Olympiakosz 2.5 gól alatt, Plzen X, San Sebastian 1.5 gól felett (2.5 gól felett)

Nyilván Olaszországban valaki nagyobb tétet tett a Juventus meccsére... (HT:H/FT:V)
Nevetséges csalók.  :noway:

Bayern-nél is megérkezett Guardiola. Se lövés, se szöglet, se beadás, alapvonalról visszafordulunk a kezdőkörig... Kiherélték a focit Müchenben! Persze 2-0, labdatartással...  :crazy:
Elkeserítő.

Idézetet írta: szumos Dátum szeptember 17, 2013, 21:27:46
Bayern-nél is megérkezett Guardiola. Se lövés, se szöglet, se beadás, alapvonalról visszafordulunk a kezdőkörig... Kiherélték a focit Müchenben! Persze 2-0, labdatartással...  :crazy:
Elkeserítő.

Az!

Idézetet írta: szumos Dátum szeptember 17, 2013, 21:10:30
Nyilván Olaszországban valaki nagyobb tétet tett a Juventus meccsére... (HT:H/FT:V)
Nevetséges csalók.  :noway:
Tudják nagyon jól, hogy kell bundázni  ;D

Gyönyörű nap, aki elkerülte a bundás olaszokat az most számolhatja a pénzét.

Még én is nyertem, pedig focit nem szokásom eltalálni  ;D  :beerchug: :beerchug:

Nem szoktam focira fogadni, de ma gondoltam bepróbálom a 7 nagyot, csak azt felejtettem el, hogy a 7 nagy közül az egyik, egy bundás, sz.r senkiházi fos csapat!!!  (Juventus) Lefekvés előtt csak egy kívánságom van, hazafelé úton zuhanjon le a gépük, és égjen el mindegyik juve játékos, ha ez megtörténik vasárnap az első sorban leszek a templomban! Köszönöm! Ámen!!!

A szelvény lényege:

Mérkőzések száma: 7   Teljes szorzó: 27.54
Tét:25.00 €

Lehetséges nyeremény:688.50 €

Idézetet írta: Kagawa Dátum szeptember 17, 2013, 22:44:23
Gyönyörű nap, aki elkerülte a bundás olaszokat az most számolhatja a pénzét.

Még én is nyertem, pedig focit nem szokásom eltalálni  ;D  :beerchug: :beerchug:

Én bebiztosítottam dupla eséllyel a Juventust, így hozott is a konyhára. Egyébként tényleg vicc, amit művelnek.

Csak nálam tuti a Marseille-Arsenal X2-re 1,4ért??Igaz tegnap is ezt hittem a Sociedadra,hogy nem kap ki otthon,kellett nekem még ez a City győzelme mellé...... :bash:

Idézetet írta: fili76 Dátum szeptember 18, 2013, 09:55:12
Csak nálam tuti a Marseille-Arsenal X2-re 1,4ért??Igaz tegnap is ezt hittem a Sociedadra,hogy nem kap ki otthon,kellett nekem még ez a City győzelme mellé...... :bash:

Nem csak nálad.   ;) DNB-n gondolkozom 1,70 körüli oddsért.


Fogadtál a BL-re?

Jelezd az alábbi témában, s 3.000 forintot nyerhetsz:

Bet365 - Foci BL Promóció

:beerchug:

Idézetet írta: fili76 Dátum szeptember 18, 2013, 09:55:12
Csak nálam tuti a Marseille-Arsenal X2-re 1,4ért??Igaz tegnap is ezt hittem a Sociedadra,hogy nem kap ki otthon,kellett nekem még ez a City győzelme mellé...... :bash:

Az elmúlt években az ágyúsok mindig jók voltak ikszre a gallok ellen, most erősebb a keretük, úgyhogy most is biztos a pontszerzésük.