SPF - Budapest

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


SPF Open: Ki lesz a végső győztes?

gerry
2 (6.1%)
Milan
5 (15.2%)
vmlinuz
2 (6.1%)
mölli
4 (12.1%)
szalist
5 (15.2%)
misk@
3 (9.1%)
Pozzato
2 (6.1%)
csacsa44
10 (30.3%)

Összes szavazó: 31

Szavazás lezárva: szeptember 26, 2014, 17:40:42

Idézetet írta: csacsa44 Dátum április 26, 2014, 17:53:22
Eddigi résztvevők:

Eisbär  (szurkol)

Elnézést kívánok, én játszani szerettem volna, vagy már ki is estem?
:beerchug:

Idézetet írta: Eisbär Dátum április 26, 2014, 18:22:49
Elnézést kívánok, én játszani szerettem volna, vagy már ki is estem?
:beerchug:

Ajjaj, mintha azt beszéltétek volna Misk@-val, hogy inkább boroztok a pálya szélén..  ;D De, akkor már javítom is "státuszt".  ;)  :beerchug:

#47 április 26, 2014, 22:30:11, Eisbär
Idézetet írta: csacsa44 Dátum április 26, 2014, 19:27:55
Ajjaj, mintha azt beszéltétek volna Misk@-val, hogy inkább boroztok a pálya szélén..  ;D De, akkor már javítom is "státuszt".  ;)  :beerchug:

Ez Misk@ bosszúja volt lefogadom :)

Idézetet írta: misk@ Dátum április 15, 2014, 15:51:57
Nem olyan nagy baj, ha foglalt lesz a pálya. A lényeg úgyis a bor (meg a pörkölt).
Az is elképzelhető, hogy a mulatság teniszezős részét én majd hanyagolom, és egy másik sportágat fogok majd Eisbarral játszani  ;) Remekül fog mutatni egy jegesmedve egy budspencer meg ötliterbor egymás mellett  ;D

Csak ő beszélte meg, Nekem muszáj játszanom, adok neki pár liter bor előnyt, hátha elfelejti a teniszmeccsem végére a másik sportágat.
;D




Én továbbra is maradok a borozásnál  :beerchug: :redchug: meg a pálya széléről beszólogatásnál  ;D

Úgy néz ki indulok. Játszok (remélem addigra lesz időm megtanulni teniszezni  ;D ), iszok, szurkolok.  :ok:

Idézetet írta: Pozzato Dátum április 26, 2014, 23:24:24
Úgy néz ki indulok. Játszok (remélem addigra lesz időm megtanulni teniszezni  ;D ), iszok, szurkolok.  :ok:

Szuper!  :beerchug:

Sziasztok!Én is jelentkeznék Játékra,ivásra szurkolásra.Remélem még beleférek a keretbe.Biztos olyan sokan fognak örülni,hogy megismerhetnek ::) ;DElvégre is a chaten már legenda vagyok :D ;)Pontos címet tudnátok majd adni ahova menni kell 17.-én??

Jah,és hogy kitudja knapp számolni az oddsomat, leírom,hogy sohasem teniszeztem még,csak mobilon...de ebből nem maradhatok ki... ;D

Idézetet írta: szalist Dátum április 27, 2014, 10:55:26
Pontos címet tudnátok majd adni ahova menni kell 17.-én??

Amint meglesz a végleges létszám, mindent átbeszélünk.
Amúgy a cím: Montpellier, Av. de la Croix du Capitaine 5.  ;)

Most pedig megyek, letesztelem a bográcsot..  :redchug:  :beerchug:

Rendben.Viszek majd én is egy pálinkát,hogy biztos legyen mit inni ;)

Idézetet írta: csacsa44 Dátum április 27, 2014, 11:13:15
Most pedig megyek, letesztelem a bográcsot..  :redchug:  :beerchug:

Nekem is ma volt a bográcsozós idénynyitó. Szolid paprikáskrumpli jó sok kolbásszal meg szalonnával. 10 pontos skálán 11, még a gyerekeke is repetáztak.  :beerchug:
Nálad mi volt a szezonnyitó kaja? Remélem nem kozmált oda!

Idézetet írta: misk@ Dátum április 27, 2014, 14:32:42
Nekem is ma volt a bográcsozós idénynyitó. Szolid paprikáskrumpli jó sok kolbásszal meg szalonnával. 10 pontos skálán 11, még a gyerekeke is repetáztak.  :beerchug:
Nálad mi volt a szezonnyitó kaja? Remélem nem kozmált oda!

Jó kis paprikáskrumpli, nyami. :)  A szezont én már decemberben megnyitottam Misikém.  ;D Amúgy ma gulyás volt a bogiban, szar lett... 8)

Bár a nagy küldetésem kudarcba fulladt, úgy döntöttem mégis részt vennék ezen a nemes bajnokságon, ha nem bánjátok  :angel:

Amúgy van aki tud teniszezni? Én játszottam már, hogy tudok az túlzás, kb. 2 éve játszottam utoljára.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum április 27, 2014, 19:41:19
Bár a nagy küldetésem kudarcba fulladt, úgy döntöttem mégis részt vennék ezen a nemes bajnokságon, ha nem bánjátok  :angel:

Amúgy van aki tud teniszezni? Én játszottam már, hogy tudok az túlzás, kb. 2 éve játszottam utoljára.
Szerintem rajtam kívül a többség tud (vagy már fogott ütőt  ;D ).
Megjött a verseny hivatalos videója is:
www.youtube.com/watch?v=c7pGg6aLom0