SPF - Budapest

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


SPF Open: Ki lesz a végső győztes?

gerry
2 (6.1%)
Milan
5 (15.2%)
vmlinuz
2 (6.1%)
mölli
4 (12.1%)
szalist
5 (15.2%)
misk@
3 (9.1%)
Pozzato
2 (6.1%)
csacsa44
10 (30.3%)

Összes szavazó: 31

Szavazás lezárva: szeptember 26, 2014, 17:40:42

Idézetet írta: ab_aevo Dátum április 27, 2014, 19:41:19
Bár a nagy küldetésem kudarcba fulladt, úgy döntöttem mégis részt vennék ezen a nemes bajnokságon, ha nem bánjátok  :angel:

Amúgy van aki tud teniszezni? Én játszottam már, hogy tudok az túlzás, kb. 2 éve játszottam utoljára.

Én is játszottam eccer-kéccer kb. 20 éve. Azóta némi túlsúly is van, ezért léptem vissza e nemes versengéstől. Lehet a helyemre belépni lucky loserként  :cya:

Atyavilág, milyen nevek lesznek? Hatalmas!  :beerchug: Asszem elmegyek fodrászhoz.   ;D

Idézetet írta: misk@ Dátum április 27, 2014, 19:52:55
Én is játszottam eccer-kéccer kb. 20 éve. Azóta némi túlsúly is van, ezért léptem vissza e nemes versengéstől. Lehet a helyemre belépni lucky loserként  :cya:


misk@ még ne éld bele magad, ha páratlan lesz a jelentkezők száma, akkor te leszel a beugró, és én vállalom is veled az első meccset, mert nekem is be kell melegedni, meg szerválni is meg kellene tanulni   ;D  (bár gondolom a sorsolás majd kiemelés szerint lesz   :D )


Gondolom akkor nekem mint a leggyengébben játszónak valami selejtezőt is kellene játszanom :D

Idézetet írta: szalist Dátum április 27, 2014, 23:56:07
Gondolom akkor nekem mint a leggyengébben játszónak valami selejtezőt is kellene játszanom :D
Selejtező: 5 feles pálinka + 1 liter bor

A kihívást elfogadom!! :D ;D

#66 április 29, 2014, 09:42:00, csacsa44
Eddigi résztvevők:

Eisbär  (játszik)
Misk@  (szurkol)
gerry (játszik)
mölli (játszik)
ab_aevo (játszik)
Pozzato (játszik)
szalist (játszik)
csacsa44  (játszik)


Idézetet írta: ab_aevo Dátum április 27, 2014, 19:41:19
Amúgy van aki tud teniszezni? Én játszottam már, hogy tudok az túlzás, kb. 2 éve játszottam utoljára.

A jelentkezők közül van, aki:

1. Életében nem fogott még teniszütőt
2. Fogott ütőt, de még nem játszott
3. Játszott már, de nem tud

Mókás lesz az biztos.  ;D Valamilyen formában rövidített meccseket kellenes tolni, erre majd írjatok ötleteket!  ;) Gondolom senki sem szeretne egész délelőtt labdát szedni, keresgélni..  ;D

Szerintem legyenek a meccsek 1 szettesek.....Páros meccseket a végén lehet majd látszani...Úgyértem,lesz rá igény??Én szívesen játszanék olyan ember oldalán aki legalább szerválni tud...

A közvetítési jogokat értékesítettétek már?

Idézetet írta: rosco Dátum április 29, 2014, 09:57:04
A közvetítési jogokat értékesítettétek már?
JOE bácsi ott lenne, megvenné a muzsika tv:-)

Idézetet írta: csacsa44 Dátum április 29, 2014, 05:21:14
Valamilyen formában rövidített meccseket kellenes tolni, erre majd írjatok ötleteket!  ;) Gondolom senki sem szeretne egész délelőtt labdát szedni, keresgélni..  ;D

Én azért szeretném ha minél töbett játszanánk, nincs kedvem 20 perc alatt befejezni a pályafutásom  ;D Ennyi emberre szerintem több pálya kell, ne legyen az, hogy aki kikap 10 perc alatt nem játszik többet...szerintem.

Szóval mondom az ötletemet, amelyiknél biztosan nem lesz jobb!  :D

eddig vagyunk 7-en úgy néz ki,,,, még van másfél nap, és kell egy ember, ha nem lesz, akkor Misk@ a befutó (csacsára bízom, ő majd rászedi  ;) )

A versenyen nem lenne egyenes kiesés az első köröktől kezdve, hanem a nyolc versenyzőt két négyes csoportba osztjuk, és egymással csoportköröket játszunk. Mindkét csoportból 2-2 teniszező jut tovább. Az elődöntőben az egyik csoport győztese a másik csoport második helyezettjével játszik, ezután már egyenes kiesés van. Az elődöntő győztesei játszanak a címért. A csoportban 1 nyert szettig megy a meccs, az elődöntőt megszavazzuk(majd, ahogy állunk idővel), a döntő pedig 2 nyert szettig menne. (mi úgysem játszunk majd 2 órás meccseket)

Ehhez 2 pályára van szükségünk, egyiken mennek az egyik csoport meccsei, másikon a másik. (mindenki játszik 3 meccset, csoportonként 6 meccs) ezek szerintem 2 óra alatt lemennek, lesznek itt gyors 6-0-ák is lehet  :D így minden játékos játszik kicsit, aztán meg marad a 4 legjobb, 2 elődöntő, egyik pálya 1 óra másik 1 óra, a döntő lehet 1,5 óra körül. addig a másik pályán a kiesett 4 versenyző a maradék időben párosozhat, meg gyakorolhat a SPF 2-re :D
Szóval 2 pálya kell: az egyik reggel 8 tól 13-ig a másik meg elég csak 12-ig  :D vagy ha tutira akarunk menni akkor az egyik pályát 8-14-ig kell bérelni a másikat meg 8-13 ig. Remélem érthető voltam, és mindenkinek megfelel így  :) Azért nem kell mindkettőt mondjuk 13-ig(vagy14-ig) bérelni mert a döntőre szerintem mindannyian kíváncsiak leszünk, és mindenki azt fogja nézni, ill szurkol majd valakiért. Ámen! De lehet, hogy hamarabb is végzünk, vélemény?

Idézetet írta: gerry Dátum április 29, 2014, 16:32:14
Szóval mondom az ötletemet, amelyiknél biztosan nem lesz jobb!  :D

eddig vagyunk 7-en úgy néz ki,,,, még van másfél nap, és kell egy ember, ha nem lesz, akkor Misk@ a befutó (csacsára bízom, ő majd rászedi  ;) )

A versenyen nem lenne egyenes kiesés az első köröktől kezdve, hanem a nyolc versenyzőt két négyes csoportba osztjuk, és egymással csoportköröket játszunk. Mindkét csoportból 2-2 teniszező jut tovább. Az elődöntőben az egyik csoport győztese a másik csoport második helyezettjével játszik, ezután már egyenes kiesés van. Az elődöntő győztesei játszanak a címért. A csoportban 1 nyert szettig megy a meccs, az elődöntőt megszavazzuk(majd, ahogy állunk idővel), a döntő pedig 2 nyert szettig menne. (mi úgysem játszunk majd 2 órás meccseket)

Ehhez 2 pályára van szükségünk, egyiken mennek az egyik csoport meccsei, másikon a másik. (mindenki játszik 3 meccset, csoportonként 6 meccs) ezek szerintem 2 óra alatt lemennek, lesznek itt gyors 6-0-ák is lehet  :D így minden játékos játszik kicsit, aztán meg marad a 4 legjobb, 2 elődöntő, egyik pálya 1 óra másik 1 óra, a döntő lehet 1,5 óra körül. addig a másik pályán a kiesett 4 versenyző a maradék időben párosozhat, meg gyakorolhat a SPF 2-re :D
Szóval 2 pálya kell: az egyik reggel 8 tól 13-ig a másik meg elég csak 12-ig  :D vagy ha tutira akarunk menni akkor az egyik pályát 8-14-ig kell bérelni a másikat meg 8-13 ig. Remélem érthető voltam, és mindenkinek megfelel így  :) Azért nem kell mindkettőt mondjuk 13-ig(vagy14-ig) bérelni mert a döntőre szerintem mindannyian kíváncsiak leszünk, és mindenki azt fogja nézni, ill szurkol majd valakiért. Ámen! De lehet, hogy hamarabb is végzünk, vélemény?

Tetszik az ötlet, támogatom.


ui.: szerintem egy jó fél órát rá lehet számolni bemelegítésnek.

Idézetet írta: gerry Dátum április 29, 2014, 16:32:14
Szóval mondom az ötletemet, amelyiknél biztosan nem lesz jobb!  :D

eddig vagyunk 7-en úgy néz ki,,,, még van másfél nap, és kell egy ember, ha nem lesz, akkor Misk@ a befutó (csacsára bízom, ő majd rászedi  ;) )

A versenyen nem lenne egyenes kiesés az első köröktől kezdve, hanem a nyolc versenyzőt két négyes csoportba osztjuk, és egymással csoportköröket játszunk. Mindkét csoportból 2-2 teniszező jut tovább. Az elődöntőben az egyik csoport győztese a másik csoport második helyezettjével játszik, ezután már egyenes kiesés van. Az elődöntő győztesei játszanak a címért. A csoportban 1 nyert szettig megy a meccs, az elődöntőt megszavazzuk(majd, ahogy állunk idővel), a döntő pedig 2 nyert szettig menne. (mi úgysem játszunk majd 2 órás meccseket)

Ehhez 2 pályára van szükségünk, egyiken mennek az egyik csoport meccsei, másikon a másik. (mindenki játszik 3 meccset, csoportonként 6 meccs) ezek szerintem 2 óra alatt lemennek, lesznek itt gyors 6-0-ák is lehet  :D így minden játékos játszik kicsit, aztán meg marad a 4 legjobb, 2 elődöntő, egyik pálya 1 óra másik 1 óra, a döntő lehet 1,5 óra körül. addig a másik pályán a kiesett 4 versenyző a maradék időben párosozhat, meg gyakorolhat a SPF 2-re :D
Szóval 2 pálya kell: az egyik reggel 8 tól 13-ig a másik meg elég csak 12-ig  :D vagy ha tutira akarunk menni akkor az egyik pályát 8-14-ig kell bérelni a másikat meg 8-13 ig. Remélem érthető voltam, és mindenkinek megfelel így  :) Azért nem kell mindkettőt mondjuk 13-ig(vagy14-ig) bérelni mert a döntőre szerintem mindannyian kíváncsiak leszünk, és mindenki azt fogja nézni, ill szurkol majd valakiért. Ámen! De lehet, hogy hamarabb is végzünk, vélemény?

Amúgy szerintem kicsit szűkös az időkeret rá...
2 óra alatt 6 szett elsősorban szűkös, mégha vannak rövid meccsek akkor is. Egy hosszabb szett simán eltarthat 40-50 percet. Ugyanígy egy 3 szettes meccs 2 órát simán.

Idézetet írta: gerry Dátum április 29, 2014, 16:32:14

eddig vagyunk 7-en úgy néz ki,,,, még van másfél nap, és kell egy ember


Az a gond, hogy 100%-ra nem tudom, nem tudjuk mondani az elkövetkezendő másfél napban.

Van egy szuper kis utánpótlás csapatunk, akit CaeSar és én közösen edzünk. Na most, nincs minden hétvégén meccsünk, ugyanis torna rendszerben zajlik a bajnokság és csak az adott hét első napjain tudjuk meg, hogy hétvégén játszunk vagy nem. Magyarul, május 12. körül tudjuk megmondani biztosra hogy megyünk-e.

CaeSar nevében nem nyilatkozok, de én 70%-ra mondom, hogy ott leszek, pontosítok ha egy mód lesz rá ott leszek és játszani is szeretnék.

A szervezőket kérdezem: wildcard-ot lehet majd kapni ?