SPF - Budapest

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


SPF Open: Ki lesz a végső győztes?

gerry
2 (6.1%)
Milan
5 (15.2%)
vmlinuz
2 (6.1%)
mölli
4 (12.1%)
szalist
5 (15.2%)
misk@
3 (9.1%)
Pozzato
2 (6.1%)
csacsa44
10 (30.3%)

Összes szavazó: 31

Szavazás lezárva: szeptember 26, 2014, 17:40:42

Idézetet írta: Kagawa Dátum április 29, 2014, 17:50:40
A szervezőket kérdezem: wildcard-ot lehet majd kapni ?

Megoldjuk, max. lemondok a javadra, addig elmegyek főzni.  ;D

Lehet simán csak rövidítéseket is játszani, ha pörgősebb tornát szeretnétek és sokat kéne ülnie a nem játszóknak.

Mondjuk ha valaki kiesik, attól még valószínűleg játszana tovább, így vagy helyosztókban érdemes gondolkodni vagy teljes körmérkőzést játszani. (esetleg "svájci rendszerben", ahogy a sakkozók, ha nincs elég idő a teljes körmérkőzésre)

Bevallom, a tervezett programból nekem igazából a misk@-féle vonal szimpatikus, ahhoz a "területhez" egy hajszálnyival felkészültebbnek érzem magam (az én képességeim igazából az asztalnál jönnek ki. haha), szóval ha publikus, akkor a VIP partiról is csepegtessetek majd infókat!    :P

Milyen VIP party??Érdekesnek hangzik....

Na!
Jövök szerintem én is! Pálinkám van, okoskodni tudok a főzésben, kell még más?
Viszont véglegeset csak holnap mondok. Most 50% az esély: vagy igen, vagy nem.
Ellenben a verseny indulási jogomat átadnám az "oldalkocsimnak", ugyanis vinném őt is. Ő szívesen elpötyögne veletek, bár nem játszott még. Ez probléma lenne? Csak mert nem tudok okoskodni is, inni is, meg játszani is egyszerre...

Idézetet írta: szumos Dátum április 29, 2014, 19:49:53
Ő szívesen elpötyögne veletek, bár nem játszott még.

Elpötyögne ? ? ? ???

szumos koma itt egy komoly tenisztornáról van szó ezt ne feledd  ;D  ;D  ;D

Idézetet írta: Kagawa Dátum április 29, 2014, 20:01:38
Elpötyögne ? ? ? ???

szumos koma itt egy komoly tenisztornáról van szó ezt ne feledd  ;D  ;D  ;D

Ha így áll a dolog, csinálhatok belőle addigra vérMarikát. De sikongatni, mint Sharapova nem fogom kiképezni... Az kizárt!  ;D

Alakul ez, mint púpos gyerek a prés alatt  ;)
Szerintem Csacsa lassan elkezdhet gondolkodni, hogy hol rendezni meg a kerti partit  ;D Lassan már a Népstadion sem lesz elég...

Csacsa, csak egy kérdés, szigorúan logisztikai célból: a teniszpálya, kerti parti, szálloda "aranyháromszög" csúcsai milyen messze helyezkednek el egymástól? Röviden, amit tudni szeretnék: le lehet-e tenni az autót reggel a szálloda előtt, majd utána átsétálni a teniszpályára, onnan pedig a bográcspartira (mindeközben nyugodtan alkolholizálni  :redchug: )? Határozd már meg lécci ennek a három pontnak a távolságát méterben! Előre is köszi!

Így az utolsó pillanatokban jelentkeznék én is a teniszre! A szakmai stábot pedig az ikertesóm jelentené.  :beerchug:

Nekem nincs sajnos kocsim...bízok abban,hogy nincs messze a pálya meg a kerti parti...vagy hogy valamelyikőtök eldob oda :beerchug: :D

Idézetet írta: szalist Dátum április 29, 2014, 20:38:37
Nekem nincs sajnos kocsim...bízok abban,hogy nincs messze a pálya meg a kerti parti...vagy hogy valamelyikőtök eldob oda :beerchug: :D

Dettó én Újpesten leszek, remélem nem 15 km-re lesz a pálya, ahova 2 óra alatt 4 bkv járművel lehet eljutni

Nem csepelen lesz a pálya....mert én úgy tudtam eddig

De, Csepelen lesz a tenisz is meg a dőzs is (meg a szálló is). Ha mindhárom egy kb. 1 km átmérőjű körben van, akkor nem gond, mert nyugodtan lehet gyalog közlekedni és  :redchug:

Lassan 32-es főtábla lesz  :D  :beerchug:

egyszerre meg 12 pályán játszunk majd  ;D

A szálló meg a pálya közt 500 m van, az józanon nem távolság, részegen meg majd segítjük egymást!   ;)

Idézetet írta: Titti7 Dátum április 29, 2014, 20:33:02
Így az utolsó pillanatokban jelentkeznék én is a teniszre! A szakmai stábot pedig az ikertesóm jelentené.  :beerchug:

Csak a teniszre vagy az  :redchug: is?  :D

Én sajna valószínűleg nem alszok ott,de ameddig csak tudok,maradok...