SPF - Budapest

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


SPF Open: Ki lesz a végső győztes?

gerry
2 (6.1%)
Milan
5 (15.2%)
vmlinuz
2 (6.1%)
mölli
4 (12.1%)
szalist
5 (15.2%)
misk@
3 (9.1%)
Pozzato
2 (6.1%)
csacsa44
10 (30.3%)

Összes szavazó: 31

Szavazás lezárva: szeptember 26, 2014, 17:40:42

#165 június 06, 2014, 21:30:26, gerry
Egyszer volt, hol nem volt, volt egyszer egy SPF Budapest. (tenisz elmaradt a túl jó idő miatt, de majd legközelebb  ;) )

Nézzünk egy kis visszapillantót:
9:47 megérkeztünk Misk@-val jó másnaposan Csacsához, örül mindenki, örülök én is, Csacsa a legjobban van ki hagymát pucolni (jómagam) ill. zsírozni a kenyeret (Misk@) az elejét ugye mindig meg kell nyomni, így kezdésnek 72%-os tátrai teával indítottuk a napot, jól esett, kóstoljuk meg a bort is, az is biztos finom, megkóstoltuk nagyon jó volt, jöhet a második pohárkával. Előétel közben kész, érkezik Pozzato és Jabba, házi pálinkát még nem ittunk, velük igyunk azt!
Kis beszélgetés, sok alkohol fogyasztás, és jöhet az első asztalitenisz mérkőzés Pozzato vs Jabba, Jabba 2-0-ra vezet mikor Pozzatonak szólunk hogy ez már nem bemelegítés, észhez kap, s óriási csatában tud fordítani a kerékpározók atyja 3-2! A közönség nem bírja idegekkel ezt a hihetetlen mérkőzést, így csak iszik iszik s iszik, ekkor jön meg Szumos a kedves feleségével (Marika). Szumos hoz egy táska alkoholt mert szerinte vagy sokat vagy semmit .... Kint az udvaron készül a marhapörkölt, Csacsa azért bejön Marikával ütögetni egy kicsit, 3 szoros szettben sikerült továbbjutnia a házigazdának, erre ugye megint csak inni kell, jöhetett az alsó ág összecsapásai, Misk@ vs gerry, Misi mindent megpróbált, kezébe vette a vágódeszkát, és püfölte a labdát rendesen, ennek ellenére sikerült továbbjutnom, a hangulat tökéletes,  :redchug: Közben tiszteletét tette mölli barátunk is, aki egy két bemelegítő feles után játékra hívta szumos kollégánkat.  A rutin majdnem felülkerekedett a gyorsaságon, de mégsem, továbbjutott szumos. Mielőtt jött volna az elődöntő, csacsa kivette a 3 napja esővízben rozsdásodó 150es szöget, és beleb.szta a pörcibe! Ugye nem kell mondanom, hogy erre is innunk kellett, ez volt szinte a nap fénypontja! Közben hazajött a család többi tagja is, Csengével (csacsa lánya) azonnal összebarátkoztunk, egy nagyon aranyos kislány nem lehet őt nem szeretni, imádni való  :)
Csacsa vs Pozzato elődöntő következett, a házigazda itt is felülkerekedett ellenfelén és jutott a döntőbe! Ezután jöttünk mi szumossal, akit a felesége biztatott biztatott de ez engem csak még jobban motivált, és egy hatalmas küzdelemben sikerült bejutnom a döntőbe! Létrejött tehát az álomdöntő csacsa vs gerry mindenki a körmét rágta, hogy mi is lesz ennek a vége, mi piával próbáltuk enyhíteni a feszültséget, s eljött a nap fénypontja, következhetett a finálé, ahol öldöklő csatában, egy nem mindennapi mérkőzésen, megérdemelt győzelmet aratott csacsa. Ezúton is még egyszer gratulálok neked  :-*  ;D  Bánatomat alkoholba fojtottam, de szerencsére velem tartott mindenki. Ekkor már mindannyian nagyon jó hangulatban voltunk, jöhetett a vacsora, amire nem találok szavakat, valami elképesztően finom volt, brutális, egyet sajnálok, hogy nem volt erőm még egyszer enni belőle (lehet akkor már kifelé jött volna), mindenki jól lakott, jöhetett a közös beszélgetés, meccsnézés, és természetesen egy csepp alkohol is! A végre még maradt egy kis póker is, de azt már nem írom le, mert akkor csak azt mondanátok, hogy azzal dicsekszem, hogy első ill. második lettem a két versenyben  :D Nagyon jó hangulatú remek találkozó volt ez, szumosék azt is eldöntötték, hogy ki lesz a feleségem, ezért külön köszönet nekik.  :beerchug:

Még egyszer köszönünk szépen mindent csacsa!

Ha valamit kihagytam írjátok, én sem vagyok tökéletes  :D

Idézetet írta: TiB Dátum június 07, 2014, 00:28:52
Tekerjük vissza az időt, el akarok menni!
korai magömlésnél is ezt mondják a csajok:-)

#167 június 22, 2014, 16:59:19, csacsa44
Szégyellem magam, hogy nem mutattam még meg, mivel lepett meg az első SPF Open résztvevői:




Köszönöm szépen a meglepetést: gerry, Misk@, Jabba, Pozzato, szumos/Marika, Mölli

Az I. SPF Open nem jött volna létre, ha nincs a két támogató tulajdonos: vmlinuz és Milan  :beerchug:

csacsa

Na csacsa amíg ezt korbeiszod biztos beleszedulsz :)

Sent from my HTC One using Tapatalk


Még nem ittad meg??? Hurka... ;D

Idézetet írta: vmlinuz Dátum június 22, 2014, 16:51:11
Na csacsa amíg ezt korbeiszod biztos beleszedulsz :)

Sent from my HTC One using Tapatalk

Ajjaj, úgy látom volt már hozzá szerencséd..  :redchug:  ;D

Idézetet írta: szumos Dátum június 22, 2014, 16:52:01
Még nem ittad meg???

Nincs szívem!  :) Valami fantasztikus, soha vissza nem térő alkalomhoz szeretném kötni a felbontást.  ;)

Idézetet írta: csacsa44 Dátum június 22, 2014, 16:57:19
Nincs szívem!  :) Valami fantasztikus, soha vissza nem térő alkalomhoz szeretném kötni a felbontást.  ;)

A második SPF Kupa elég fantasztikus alkalom?  ;D

#173 június 23, 2014, 08:58:09, csacsa44
Idézetet írta: Kagawa Dátum június 22, 2014, 17:14:42
A második SPF Kupa elég fantasztikus alkalom?  ;D

Őszintén remélem, hogy a tizedik - nagy buli - után felbonthatom.  ;)  :beerchug:

SPF - Budapest: Ki lesz a végső nyertes?

Pozzato
    0 (0%)
ab_aevo
    0 (0%)
Eisbär
    2 (6.5%)
gerry
    3 (9.7%)
Titti7
    13 (41.9%)
Szumos "embere"
    1 (3.2%)
mölli
    3 (9.7%)
szalist
    2 (6.5%)
csacsa44
    7 (22.6%)

Összes szavazó: 31

Szavazás lezárva: Május 16, 2014, 22:01:43 pm CEST

Jól van, látom, hogy tegnap se voltam szomjas.  ;D

Kicsit megcsúsztunk a szervezéssel, de talán még augusztus utolsó hétvégéje beleférhet. Vagy várjuk meg a tavaszt?  :D

Jó lesz augusztus.Most ott leszek:D

Idézetet írta: csacsa44 Dátum július 12, 2014, 01:08:12
Kicsit megcsúsztunk a szervezéssel, de talán még augusztus utolsó hétvégéje beleférhet. Vagy várjuk meg a tavaszt?  :D

Csacsa nálatok augusztus után már a tavasz jön?  :D

Szeptemberben még lehet teniszezni, sőt még októberben is, csak akkor többet fogunk inni, hogy ne fázzunk!  ;D


Idézetet írta: gerry Dátum július 12, 2014, 11:12:29
Csacsa nálatok augusztus után már a tavasz jön?  :D

Szeptemberben még lehet teniszezni, sőt még októberben is, csak akkor többet fogunk inni, hogy ne fázzunk!  ;D

Többet?  :D