Online Fogadóirodák Blokkolása

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Cél? PRObálnak a PRO-hoz ezáltal még több PRO-fitot behúzni, és gyanítom lesz is eredménye. Engem is hajt már a kíváncsiság, mit is tudhat az a sz.r.

Hirdetni meg úgy kellene, hogy az org beajánlja magát az irodákhoz, akik ezentúl így hirdetnek majd a TV-ben:
Sportfogadás, Kaszinó, Póker, Játékok, az aktuális elérhetőségünket keresd a Sportfogadás.org oldalon.

Hirdetni meg úgy kellene, hogy az org beajánlja magát az irodákhoz, akik ezentúl így hirdetnek majd a TV-ben:
Sportfogadás, Kaszinó, Póker, Játékok, az aktuális elérhetőségünket keresd a Sportfogadás.org oldalon.
[/quote]
;D

Szerintem nem kellene az irodáknak új és új aloldalakat létrehozni. Egyszerűen hagyniuk kellene, hogy a fogadók használják a hola.org-ot, vagy VPN-t, és így Recskáné bandájának se lenne több munkája.

Idézetet írta: trianonstorno Dátum augusztus 15, 2014, 10:44:12
Azt gondolom, hogy soha nem fognak leállni a NAV-nál. Hogy miért? A kulcsbekezdés a fortunaweb mai cikkében van.

"Pedig a törvényalkotók a játékadóból súlyos milliárdokat remélnek. A nagy pénzek szépséghibája mindössze annyi, hogy nem közcélokra vagy szerencsejáték-függők rehabilitációjára szánják, hanem a Magyar Labdarúgó Szövetség kezébe adnák a távszerencsejáték teljes játékadóját, tehát a póker-és a kaszinójátékból befolyó pénzeket is."

A valódi, igazi tudatlan egoizmusukat jellemzi az idézet első mondata. Azt gondolták, hogy majd ők megrendszabályozzák azokat a cégeket amelyik közül némelyiknek nagyobb az éves árbevétele mint az egész hazai GDP hozzáadott hazugságok nélkül.
Az talán még nem is lenne baj, ha a focira, esetleg egyéb sportra fordítanak közpénzeket, csak ne úgy, hogy csókos elosztásban. És milliárdos nagyságrendben építenek Bütyökgöröngyösön magán stadiont, alapítványi tulajdonnak álcázva. Bár volt ebben az országban már egy juhász aki szintén birkákat irányított :D aki csupán a be nem fizetett adóból csinált magának hasonló játékot. (csapat, stadion) ez a mostani rafkósabb a más adójából teszi mindezt. Na, de láttunk már a történelemben stadion építő diktátorokat tiszavirág élettel. ::)

Érdemes most az eredmenyek.com-on a bet356 bannerjére kattintani ami felül van. "Érdekes" dolgot javasol a fogadóknak, lényegében ugyanazt amit többek között itt is már korábban többen, csakhogy ezt most maga az iroda:-)


Egyébként az végül tisztázva lett már ,hogy pl. a bet365 mit szól a folyamatos zenmate-es belépéshez?

Nekem telefonon keresztül más, alternatív oldalt ajánlott használatra a bet365. Gyanítom, hogy nem örülnek a ZenMate-nek.


Biztos buzi vagyok, mert ebben a témában nekem nem hiányoznának az ilyen gifek.


Idézetet írta: Knapp Dátum augusztus 17, 2014, 10:28:43
Biztos buzi vagyok, mert ebben a témában nekem nem hiányoznának az ilyen gifek.


-ez nem rád illik ez a mondat..te írtad? :laugh:

Idézetet írta: TiB Dátum augusztus 17, 2014, 13:26:07
A történeti hűség kedvéért, plusz az utókor sem árt ha tud róla, szóval Knapp hozzászólása előtt volt egy női fenékről gif, amit én tettem oda. Ez offolásnak minősül, az amúgy 100 %-ig hasznos hozzászólásokkal teli topikban, és erre ő felhívta a figyelmet, még azt a veszélyt is vállalva, hogy melegnek nézik. Bátor és őszinte cselekedet volt, egy jó cél érdekében, ami engem mélyen érintett, és ezért önmoderációt hajtottam végre, és eltávolítottam az undorítóságot.

Én is offolok, vissza! vissza! vissza!  ;D :beerchug:

valamelyik blokkolós cikkben olvastam hogy elvileg a bankok nem engedélyezhetnek be illetve kifizetést sportfogadó oldalakra / ról
ez igaz?
csak mert ha igen akkor még kiveszem minden pénzem aztán visszarakom a skrillel mert a net deposit miatt külömben ott ragadna...  ;D

Idézetet írta: ghost117 Dátum augusztus 19, 2014, 21:13:12
valamelyik blokkolós cikkben olvastam hogy elvileg a bankok nem engedélyezhetnek be illetve kifizetést sportfogadó oldalakra / ról
ez igaz?
csak mert ha igen akkor még kiveszem minden pénzem aztán visszarakom a skrillel mert a net deposit miatt külömben ott ragadna...  ;D

Ezt hol olvastad?

#224 augusztus 19, 2014, 21:51:25, ghost117
http://davetips.com/hirek/illegalis-vagy-legalis-avagy-retteg-a-fel-orszag


bár ahogy olvastam itt a szerző az adózási tudásában sem jeleskedik mert ahogy látom nincs tisztában azzal hogy a nav készpénz egyenleg módszere szerint csak onnantól minősül bevételnek a bankszámlán lévő pénzed miután felvetted vagy elköltötted, mivel a bankszámlára befizetést kiadásnak tekinti (hiába a te számlád), a pénzfelvétet pedig bevételnek pedig csak egyik zsebedből a másikba tetted... a bevételed időpontja pedig a nem a tényleges időpont hanem az amikor felvetted, tehát mielőtt felveszed hivatalosan nem is adóztathatják mivel addig nem minősül a nav módszere szerint bevételnek
a nyereményből pedig negyedévente kell adózni nem évente ahogy ők írták.
meg azt is kifelejtették az adózás részből hogy a veszteséget nem lehet elszámolni tehát ha nem 100%-os a találati arányod akkor több pénz képezi az adóalapot mint emennyit ténylegesen nyertél.
akit érdekel elolvashatja hogy dolgozik a nav
http://www.angyalado.hu/NAV-kp-egyenleg-modszer.pdf