10 perces gólok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


ma kineztem par Bl meccset ami jo lehet.  kezdenem is rogton a Bayern meccsel ha a 30' perc korul meg 0-0 lesz az allas.

4. tipp: Sporting - Chelsea

34' 0-1

#32 szeptember 30, 2014, 22:00:25, sziszokko
Illetve beszállok az 50. perctől a Schalke meccsbe 2. gólra!

Várható volt a gyors Schalke gól!

56' 1-1

Segítsetek rajtam srácok!  :beerchug:

Szerintetek melyik út a legjárhatóbb?

Én a 3. felé hajlok mert itt azért nehéz lenullázni a bankot.

Én is a hármasra voksolnék.

Nekem az 1-es a legszimpatikusabb. A 2-est teljesen elfelejteném, én a saját bőrömön tapasztaltam a martingale átkát. Nem jó érzés. A 3-asban meg a sorozatok a gondom. Szerintem az a legjobb viszont, ha magad döntöd ezt el. A saját pénzed, saját játékod, Neked kell a döntéseket is meghoznod. Járj sikerrel!

Miért a 30. perctöl kezded?

Én is a harmadikra szavazok :)
Nem véletlen, ha már én számoltam ki :D

Nekem az első a szimpatikus, s a helyedben én ezeket a német, holland bajnokságokban játszanám, ott nagyon ritka hogy ne legyen gól a meccseken  :ok:

Üdv
Én ezt a stratégiát úgy olvastam valahol hogy a meccs kezdés elött megrakjuk a gól a első10 percben,(mert akkor a szorzó még 5-5,5) ha jön akkor arra a mecsre vége a játéknak ha nem jön akkor rakunk a következő tíz percre és így tovább,persze a megfelelő tétemeléssel.
A felrakott xls.fájlban a 1 csoprt tetszik a kettes nem,a hármast meg nem értem!! :bash: Elmagyarázná aki érti.köszi.

Hármasra kiváncsi lennék mennyire működö képes mert azért 3-4 meccs kell.

Mivel én dolgoztam ki neki, így leírom akkor én a lényegét a 3-asnak!
Olyan mintha 3 fogadást kötésben kellene megrakni, de nem egy időben vannak a meccsek.
Ezt úgy tudod megoldani, hogy amit nyersz tovább viszed és a következőre már annyival többet raksz fel.
A 3. nyertes meccs után zárod le, és kezded előröl az alap téttel ami a bank 10% vagy 20%-a.
Vesztes meccs esetén újra ugyan azzal a téttel rakod mint az előbb.
Nyertes 3-as sorozat után pedig újra számolod a bankkal a tétet

A harmadik tűnik a legjobb verziónak. Illetve én még tudom javasolni a fix profitos tétrakást. Lényege, hogy tök mindegy hanyadik percben esik a gól, ugyanannyi a nyereségünk. Tulajdonképpen ez is martingale, de a "legbankbarátabb" verziója.
A kívánt profitot és az összes addigi tétet elosztjuk, a következő 10 percre kínált odds-1-gyel.
Pl.: 1000 Ft az előirányzott profit.
                    1000
TÉT 1=         -------------------                 =300
                   (4.33-1)=3.33


                  1000+300
TÉT 2=     --------------------------             =390
                  (4.33-1)=3.33

               1000+300+390
TÉT 3=   -----------------------------           =507
                 (4.33-1)=3.33

és így tovább...

Célszerű minél tovább várni a következő 10 perc előtti tétrakással, h minél nagyobb legyen az odds, ezáltal a lehető legkisebb a tétünk, tehát 9:30-9:40-ig, h még pont a 10 perc kezdete előtt elfogadja a tétünk.
Profitnak meg a bank 0,5%-át javaslom, így egy 0-0-ás meccs után, ha tovább viszed a sorozatot, a következőt is végigbírja a pénzed (persze, ha ott sincs gól, akkor vége a pénzednek, tapasztaltam...).
A 0.5% nagyon kicsinek tűnhet, de párhuzamba 2-3 meccset (oszlopot) is vihetsz, meg persze sok időráfordítást igényel.
Ha párhuzamba 3 meccset viszel, szombat-vasárnap 2x12 órát rászánsz, akkor kb. 25%-os banknövekedést érhetsz el.