Triobet

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: drogos Dátum március 10, 2015, 18:30:24
A márciusi promók nem vonatkoznak a magyarokra, erre figyeljetek!

Én sajnos nem olvastam el a szabályokat :S

Ezt én sem olvastam, de tegnap nekem még visszaadták a MU-Arsenal meccsre tett vesztes tétemet bónuszként...

Idézetet írta: Knapp Dátum március 10, 2015, 21:24:25
Ezt én sem olvastam, de tegnap nekem még visszaadták a MU-Arsenal meccsre tett vesztes tétemet bónuszként...

A rohadékok nekem meg nem.  :noway:
Aztán írtam az ügyfélszolgálatnak és mondta a csaj, hogy sajnálja, de máeciusban csak a litvánoknak, észteknek (?) jár a promó.

Idézetet írta: drogos Dátum március 10, 2015, 22:22:31
A rohadékok nekem meg nem.  :noway:
Aztán írtam az ügyfélszolgálatnak és mondta a csaj, hogy sajnálja, de máeciusban csak a litvánoknak, észteknek (?) jár a promó.

Én már a Boston Bruins - Philadelphia Flyers meccsre rakott tétemet sem kaptam vissza szombatról, mert már arra azt mondták, hogy nem jár a visszatérítés nekünk. (Vasárnap megnéztem a feltételeket, amikor már az Atletico Madrid - Valencia meccs volt terítéken, és a sportfogadásnál valóban nem szerepeltünk, mint jogosultak, csak a kaszinónál, azonban a mai promónál már megint új szöveget látok, és már csak a 3 balti államból jogosultak az akcióra.) Persze visszanézni nem lehet a korábbi napokon élő ajánlatok feltételeit...  :bash:

Bezárt a bazár itt is nekem. :bash:

Dear

This is to inform you that as of November 16th we will be closing all Triobet accounts that are registered with Hungarian addresses, including yours.

If you have any funds in your Triobet account please withdraw them before December 16th. Currently your Triobet account balance is ....EUR.

If you have moved out from Hungary and have not updated your Triobet account with your non-Hungary address, please do so before the November 16th deadline in order to keep your account open.

Forgot your password? Click here or ask our Support Agents for help: [email protected]

Good luck!
Team Triobet

Idézetet írta: slices Dátum november 17, 2015, 11:49:35
Bezárt a bazár itt is nekem. :bash:

Dear

This is to inform you that as of November 16th we will be closing all Triobet accounts that are registered with Hungarian addresses, including yours.

If you have any funds in your Triobet account please withdraw them before December 16th. Currently your Triobet account balance is ....EUR.

If you have moved out from Hungary and have not updated your Triobet account with your non-Hungary address, please do so before the November 16th deadline in order to keep your account open.

Forgot your password? Click here or ask our Support Agents for help: [email protected]

Good luck!
Team Triobet

Én is megkaptam ezt. Az a kemény hogy miközben november 16-ot írnak, hogy akkortól zárják a magyar ügyfelek számláját képesek ezt az infót november 17-én elküldeni e-mailben  :bash: :D
Próbálok belépni, ez fogad:
Your account has been disabled as requested by you. You will be able to login again once the time requested for your account to be blocked has elapsed.
Nem hangzik túl jól, mondhatnám nem törik magukat hogy fel tudja venni az ember a pénzét :)