Decemberi kalendár

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


#150 december 10, 2015, 14:35:39, bryan_65
Most, ráfrissítek mit ad be megint?

"Örömteli pillanatok elé néz: 5 € ingyenes bónusz vár Önre, melyet a Gingerbread Lane játékon használhat fel.
A 'Bónuszaim' menüpontban jelezheti részvételi szándékát: jelentkezzen és vegye át ajándékát. Kezdődjön a játék!"

lol.. :D egyszer ez egyszer az. megvan zavarodva pedig full tiszta böngészővel néztem.. :D

Idézetet írta: bryan_65 Dátum december 10, 2015, 14:31:23
Most, ráfrissítek mit ad be megint?

"Örömteli pillanatok elé néz: 5 € ingyenes bónusz vár Önre, melyet a Gingerbread Lane játékon használhat fel.
A 'Bónuszaim' menüpontban jelezheti részvételi szándékát: jelentkezzen és vegye át ajándékát. Kezdődjön a játék!"

lol.. :D egyszer ez egyszer az. megvan zavarodva pedig full tiszta böngészővel néztem.. :D

Szégyen ez a betclic...a 7 ből 3 nap a fos fruit shoppos promó eddig minden héten....

BetClic 5 ingyen pörgetés (nekem nem tölt be)

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum december 14, 2015, 09:20:32
BetClic 5 ingyen pörgetés (nekem nem tölt be)

Nekem sem. Olyan szar kalendáros promóik vannak hogy azt gáz kitenni. Erre amikor van valami értelmes, nem működik  :D Szóval ezt is cserélni fogják  :ok:

Nálam ez a mai promó:

Fizessen be és szerezzen 10 eurót a Flowers Christmas Edition nyerőgépen.
A 'Bónuszaim' menüpontban jelezheti részvételi szándékát, aktiválhatja bónuszát és fizessen be 10 euró értékben

Akkor a gyors csere meg is volt... :crazy:

Idézetet írta: BvB_09 Dátum december 14, 2015, 09:42:33
Nálam ez a mai promó:

Fizessen be és szerezzen 10 eurót a Flowers Christmas Edition nyerőgépen.
A 'Bónuszaim' menüpontban jelezheti részvételi szándékát, aktiválhatja bónuszát és fizessen be 10 euró értékben

Nekem reggel 8 óta ez jön be.

azért ezek nem szégyenlősek,pár naponta eljátsszák ugyanazt
egyetlen pozitív dolog a betclic-el kapcsolatban a 17k cashback,amúgy egy trágya az az oldal

Meg sem lepődöm.. nem tudom lesz e még valami értelmes karácsonyhoz közeledve egyre szarabb.. fizess be ezt fizess be azt.. de pár ingyen pörgetést nem bírnak adni.


Idézetet írta: BvB_09 Dátum december 14, 2015, 09:42:33
Nálam ez a mai promó:

Fizessen be és szerezzen 10 eurót a Flowers Christmas Edition nyerőgépen.
A 'Bónuszaim' menüpontban jelezheti részvételi szándékát, aktiválhatja bónuszát és fizessen be 10 euró értékben
Ami a legszarabb hogy megnéztem a bónusz ajánlat menüt és 0%-os a befizetési bónusz aszerint...szóval nem elég hogy mocskos férgek de még hülyének is néznek minket...


A chates azt mondta, hogy
- "Múlt héten módosítva lett a promóció"
- "A mai ajánlatunk:
Fizessen be és szerezzen 10 eurót a Flowers Christmas Edition nyerőgépen.
A 'Bónuszaim' menüpontban jelezheti részvételi szándékát, aktiválhatja bónuszát és fizessen be 10 euró értékben."
- "Ha megnézi inkognitó ablakban, már az újat fogja látni, a sajnos a cache törlés nem mindig segít"
- "Jelen pillanatban sajnos úgy tűnik, hogy a technikai hibák miatt nem lesz több ingyenes pörgetés, de ezt még módosíthatják"

#163 december 14, 2015, 13:37:50, bryan_65
"Jelen pillanatban sajnos úgy tűnik, hogy a technikai hibák miatt nem lesz több ingyenes pörgetés, de ezt még módosíthatják"

..... micsoda véletlen, hogy pont ingyen pörgetés nem lesz meg az az "1500 Ft forgatós" se gondolom amivel azért lehetett nyerni ha csoda történt..

Milyen az az "ön értékű kaszinó bónusz"? ;D ;D

Nekem nincs velük úgy bajom. Csak ezt a karácsonyi promó szarakodást ne csinálnák nem szimpatikus. Pedig olyan szépen indult.

legalább ez a gusztustalankodást kihagyhatnák,akkor csinálják azt,hogy egyből azt az ajánlatot írják ki amit kínálni akarnak,ne technikai okokra hivatkozzanak már,mert ezt ők sem hiszik el