Napi Szuper Tipp - Tippjáték - Szabályok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ripi játékának a szabályzatában ez áll:

"A nyereményalapot a játék szervezője (Ripi) állja, s minden "új játék" előtt köteles azt előre elküldenie a Sportfogadas.org számláira. Ennek hiányában nem indul játék."

Ameddig a játék szervezője (Ripi) nem teljesíti ezt a feltételt, addig a játék fel van függesztve.

Felfüggesztés időpontja: április 10., 0:00!

Amennyiben a szervező átutalja a nyereményalapot, akkor nem kötelező megvárnia a visszajelzésünket, elegendő egy annyit írni, hogy "átutalva", s attól a  pillanattól mehet tovább a játék.

Idézetet írta: drogos Dátum március 27, 2015, 15:38:20
Szerintem csak olyan irodákat kellene belevenni a versenybe, aminek a kínálatát (és a szorzókat) később is le tudjuk ellenőrizni. Ergo ami szerepel pl az oddsportal.com-on.

Amúgy egy rakás fogadási típus van, amit az oddsportal nem jelenít meg, csak a főbbek szerepelnek ott. Ill. b365-ön is sikerült már olyan AH odds-okat elkapnom, amit az oddsportal nem "érzékelt".

Idézetet írta: szorzatos Dátum április 10, 2015, 18:35:28
Amúgy egy rakás fogadási típus van, amit az oddsportal nem jelenít meg, csak a főbbek szerepelnek ott. Ill. b365-ön is sikerült már olyan AH odds-okat elkapnom, amit az oddsportal nem "érzékelt".

És milyen gyakran írnak elemzést róla a versenyben induló emberek?
Na ugye.. ;)

Meg kell nézni... focinál 2.5 felett+BTS, 1X2+o/u, stb. kombók szoktak lenni szerintem, gólszerző, nullára nyer, ilyenek.

Idézetet írta: szorzatos Dátum április 10, 2015, 18:49:17
Meg kell nézni... focinál 2.5 felett+BTS, 1X2+o/u, stb. kombók szoktak lenni szerintem, gólszerző, nullára nyer, ilyenek.

A héten leadott tippek közül kettő kivétel megtalálható az oddsportalon ;) Tehát nagyjából 10%-a nem található meg, szerintem ez azért elég jó arány :)

Idézetet írta: Milan Dátum április 09, 2015, 19:50:46
Ripi játékának a szabályzatában ez áll:

"A nyereményalapot a játék szervezője (Ripi) állja, s minden "új játék" előtt köteles azt előre elküldenie a Sportfogadas.org számláira. Ennek hiányában nem indul játék."

Ameddig a játék szervezője (Ripi) nem teljesíti ezt a feltételt, addig a játék fel van függesztve.

Felfüggesztés időpontja: április 10., 0:00!

Amennyiben a szervező átutalja a nyereményalapot, akkor nem kötelező megvárnia a visszajelzésünket, elegendő egy annyit írni, hogy "átutalva", s attól a  pillanattól mehet tovább a játék.

Idézetet írta: Ripi Dátum április 11, 2015, 22:34:32


CSak az első hónapban utaltam át nektek. Utána minden honapban megkapta mindenki a nyereményét.
De ha ez ekkora probléma, hagyjuk.

Ámen

Akkor februárban, márciusban miért mehetett a játék?

Nekem is Ripi utalta a februárit, március elején, minden gond nélkül.

Idézetet írta: ncis88 Dátum április 12, 2015, 01:31:05
Nekem is Ripi utalta a februárit, március elején, minden gond nélkül.

Februárit nekem is, minden OK volt.

Idézetet írta: Ripi Dátum április 11, 2015, 22:36:45
CSak az első hónapban utaltam át nektek. Utána minden honapban megkapta mindenki a nyereményét.
De ha ez ekkora probléma, hagyjuk.

Ámen

Nem is mondtuk, hogy nem utaltad.
Csak azt nem értem, hogy miért nem utaltad nekünk, ha így egyeztünk meg. Ez az alapfeltétele a játékszervezésnek.
Ennyi.


Elnézést, nem vettem észre, hogy leállt a játék, és megnyitottam a mai témát. :D


Ripi játéka, ő dönt. Ha utalja a pénzt akkor mehet tovább részünkről, ha nem akkor vége.