Tippek Megvitatása, kommentek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: hurkabalint Dátum június 01, 2015, 08:37:32
1. prigioni1 +645
2. hurkabalint +437
3. RedMünchen2013 +412

Nálam is ez a sorrend.
Gratulálok!  :beerchug:

Jó kis meccs lett ez a végére négyünk között. Gratulálok én is mindenkinek!  :beerchug:

Gratulálok én is! :ok: secretariat pedig peches volt most, hogy +401 egységgel nem bírt odaférni a dobogóra. De majd júniusban! :)

Igazából magamnak köszönhetem. Legalább 2-3 tippet elkapkodtam és szombaton is butaság volt az értéktelen oddsot választani. Ha kivárok, akkor jobban járok, taktikából megbuktam. ::) Tegnap a fő tippem Double Up nyert, másképp nézne ki a tabella, ha az utolsó napra hagyom én is.  :P

Ez van, tanultam belőle és ahhoz képest, hogy mennyire gyenge volt a májusom összességében, még ennek a 40%-os ROI-nak is örülhetek. :) Ez az egy olyan játék van az oldalon, amit kb. a "lovakra találtak ki", szóval jó móka volt első nekifutásra, de hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem mormoltam el egy anyázást tegnap este.  ;D Ki szeret lecsúszni a dobogóról a célegyenesben...  :laugh:

A nyertesek küldjék át az MB/skrill címeket pls.

Jó móka volt úgy látom. Gratulálok a nyerteseknek. :beerchug: :cya:

Az ID számot kell küldeni vagy elég a Skrill e-mail cím?



Minden nyertes átküldte a címet?

Köszönöm szépen a nyereményt Ripi!  ;)



Ha minden igaz,féltávnál ez az állás:

1.alexthebest +573
2.András +260
3.patyi +175
4.hossa81 +155
5.Giacomo012 +113
6.lazanyja +95
7.Coutinho +87
8.prigioni1 +72
9.Diesel014 +60
10.secretariat +25

Húú, most néztem annyira sietnem kellett reggel hogy lett egy-két elütésem a két tippben. Remélem nem nagy gond (ha igen, időbe szólni  ;)).