Vízilabda

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Ma és holnap rendezik a vízilabda Euroliga négyes döntőjét Rómában.

elődöntők

Partizan Beograd (szerb)–Mladost Zagreb (horvát) 19:30
Pro Recco (olasz)–Budva (montenegrói)    21:00

Partizan - Recco döntőt várok.

Partizan Beograd –Mladost Zagreb 12-9
Pro Recco –Budva 9-4





A 3. helyért:
Mladost Zagreb –Budva  10–10. Ötméteresekkel: 4–2

Döntő

Partizan Belgrád-Pro Recco 11:7 (2:1, 5:4, 2:1, 2:1)   Végre nem a pénz győzött!!!

Partizan Belgrád: Soro, Chtzaitheodorou, Radjen, Korolija 3, Alekszics 2, Pijetlovics 2 , Prlainovics, Radovics , Mandics, Mitrovics, Vujasinovics 2, Cuk 2, Zsivojinovics

Pro Recco: Tempesti, Burics1, Madaras 3, Perrone, Kásás, Felugo, Filipovics, Figlioli, Benedek, Zlokovics 1, Ivovics 1, Molina, Nikics

A Final Four legjobb játékosa Kásás Tamás lett.

Haha hülye Recco.  ;D

Eladták Udovicsicset meg is szopták. Kétség nem férhet hozzá, hogy a két legjobb csapat játszotta az idei év döntőjét. De az kurvára szembetűnő volt, hogy a Recco -1, -2, -3-nál meg főleg semmit nem tudott csinálni. Bár már a Savona elleni olasz bajnoki döntő meccseken látszott, hogy valami néha nem stimmel... Bár a fél világot szarrá verték, szarrá verik, szarrá is fogják verni, de ennyit jelent az Adria liga plusz az is, hogy a Partizan kurva sokat járt 2 kapus edzéseket tartani Magyarországra, Horvátországba, Montenegróba. A Recconak szar úgy, hogy egy évben a Savona elleni idegenbeli meccsek jelenthetnek nehézséget, illetve 1-2 Euroliga meccs, ha megkapja a Partizant, vagy valaki ellen könnyebben veszi a meccset.
Vujaszinovics meg egy állat még mindig. Ja és Milanovics kurva jól kitalálta az emberelőnyös játékot, valami 6\6 v 7\7 v 8\8 lett? Majd valaki erősítsen meg benne. Madaras is nagyon jól tolta. A 2. gólja élményszámba ment (nálam legalábbis).

A kínai vizes vb-n egyértelmű Magyar-Szerb döntőt várok. Most ez nagyon izgalmas lesz, szerintem.

ui: Bud Spencer is kint volt a meccsen  :). Ja és az király volt, hogy 7v8v9v10 ezer néző előtt játszottak. Ha MO-n negyed, ötöd ennyien kimennének egy meccsre....


Idézetet írta: Tomihmv Dátum június 05, 2011, 18:50:45
Ja és Milanovics kurva jól kitalálta az emberelőnyös játékot, valami 6\6 v 7\7 v 8\8 lett? Majd valaki erősítsen meg benne. 
7/7 ;)

Hali!

Jó rég volt ide írva! Tegnap nem volt időm írni (elkezdődött a világliga, az utolsó nagy esemény az idei nyári sanghaji vb előtt), de remélem nem csak nekem sikerült elkapni a Bet365, Unibet, illetve még 1-2 fogadóiroda hibáit :). Ausztrália-Horvátország 2-es 1.30-ért, ne vicceljünk már :), illetve -3.0-ás hendikepp 1.95-ért. Egész szép kis ajándékok voltak, 6-12 lett a meccs. Komplett horvát csapat játszott a komplett ausztrál csapat ellen. (Magyar-Ausztrál pénteken 13-3 lett, szerencsére láttam a meccset és ebből kiindulva gondoltam ezt, bár akkor is sikerült profitálni 1.20 volt a magyarokra, illetve -3,5-ös hendi 1.85-ért.) Nagyon jó ez, hogy kicsit el vannak tájolva vízilabda terén a fogadóirodák. Unibeten is 1.25-ért mérték a horvátokat illetve -3,5-ös hendi volt 1.85-ért. Még Kína-Szerbia volt bet365-től az ajándék -9.0-es hendikepp 1.83-ért. Igaz ez szűkebben lett meg és nem is játszottam, de 13-2 lett a szerbeknek. Ők is szinte a legjobbakkal álltak fel. Ja meg, mivel Olaszban (Firenze a világliga), így usa-olasz olasz +1,5 1.85-ért is meglepett 4-10 lett az olaszoknak, de ezt sem játszottam :). Az lesz a gond, egyedül a Sanghaji vb előtt, hogy ott minden iroda fog adni oddsokat az eseményre és ilyen ajándékok nem lesznek, illetve, ahogy látom egyre többet adnak oddsot a világliga 2. napjára is nem úgy, mint tegnap... Ma 2 rangadó lesz Horvát-Montenegró (délszláv derby, de nálam inkább Horvátok a jobbak 1.70-1.80), Szerb-Olasz (nálam szerb, de azért olaszok nyomják mégiscsak hazai pályán 1.40-1.50) ezekre lehet, hogy csak élőben kell fogadni. Lesz egy 1 tuti Usa-Kína (Powers hozta magát tegnap (Vasasban tolja), Azevedo kicsit halványabb volt, ahogy olvastam, de ma tuti dob 1-2 gólt (és reméljük következő szezonra MO-ra igazol  :ok:)), illetve Ausztrál-Kanada, amit szerintem 3.50-ért be lehet próbálni vendégre. Montenegró-Kanada is csak 8-6 lett (bár ez csak azoknak meglepetés, aki nem tudja, hogy Kanada keményen honosítja a szerbeket, illetve szerb edzője van...illetve Kevin Graham és Aaron Feltham az Egerben edződik, bár Feltham asszem nincs ott.)

Röviden próbáltam összefoglalni az erőviszonyokat, csapatokat. Persze, könnyen borulhat minden, mert ne feledjük azért a délszlávok imádnak bundázni, de a fontosabb meccseken azért csak nem fognak, remélem.
Ma 16.00-tól kezdődnek a meccsek.

Horvát-Montenegró 11-5 
Ausztrália-Kanada 13-8
Usa-Kína 13-6
Szerb-Olasz 10-10 5méteresekkel 3-2.

Horvátot 1.80-ért sikerült elkapnom, Kanada +3 1.72-ért besült, mint a szar. Vicces, na mindegy kiderült, hogy csicskák. Usa -5,5 1.85 ez nagy ajándék volt, én 7,5, 8,5-ös hendihatárt tippeltem. Szerb-Olasz meg utolsó mp-ben egyenlítettek az olaszok, de ezt nem mertem játszani (mivel Firenzében van a torna és ezért az 1.40-et keveselltem rá...). 3\2 mindent szólóban játszottam azonos tét mellett, így egy kis pluszt sikerült összehozni. És ugyanezt egy kombiban lényegesen kisebb téten, ami besült a kanadai geci gránátoknak köszönhetően.

Ma 4 meccs lesz, mind a 4 papírforma lesz:
A csoport

Szerbia-USA
Kína-Olaszország

A csoport állása két játéknap után:

1. Szerbia 5,
2. Olaszország 4,
3. USA 3,
4. Kína 0 pont

B csoport

Montenegró-Ausztrália
Kanada-Horvátország

1. Horvátország 6,
2-3. Montenegró és Ausztrália 3-3,
4. Kanada 0 pont

Bár most nézem, hogy Montenegró-Ausztrálra 1.85-ös hazai odds van?? Az 1X-et is 1.44-ért kínálják (unibet). Szerbia 1.15 Usa ellen ez így korrekt. Olaszokat -8,5-tel adják Kína ellen valahol ez is rendben van. Horvátokat is -8,5-tel adják. De majd azért megvárom a bet365-öt oddsait, azok hendit elnézik, mindig. Viszont a Montenegrót meg itt kell megrakni, mert tegnap is a Horvát 1.80-at éppen elkaptam itt, de mikor bet365 is kiadta az oddsait hirtelen 1.55-re estek le, mindkét oldalon.... De gy Szerb+Montenegró (1X esetleg) kombinak nem szabad lenne, hogy elmenjen. És azt se felejtsük el, hogy zsinórban ez a 3. nap, hogy játszanak. És mivel azt hiszem 1.2. jut tovább, így aki kikap a Montenegró meccsen, az kiesett. Olaszok meg tuti nyernek, mert akkor tovább mennek, de nemtom, hogy megcsinálják-e a hendit. Simán megcsinálhatják, de lehet, hogy elmennek 5-6 góllal és beleszarnak a meccsbe.

Idézetet írta: Tomihmv Dátum június 23, 2011, 09:50:19
Horvát-Montenegró 11-5 
Ausztrália-Kanada 13-8
Usa-Kína 13-6
Szerb-Olasz 10-10 5méteresekkel 3-2.

Horvátot 1.80-ért sikerült elkapnom, Kanada +3 1.72-ért besült, mint a szar. Vicces, na mindegy kiderült, hogy csicskák. Usa -5,5 1.85 ez nagy ajándék volt, én 7,5, 8,5-ös hendihatárt tippeltem. Szerb-Olasz meg utolsó mp-ben egyenlítettek az olaszok, de ezt nem mertem játszani (mivel Firenzében van a torna és ezért az 1.40-et keveselltem rá...). 3\2 mindent szólóban játszottam azonos tét mellett, így egy kis pluszt sikerült összehozni. És ugyanezt egy kombiban lényegesen kisebb téten, ami besült a kanadai geci gránátoknak köszönhetően.

Ma 4 meccs lesz, mind a 4 papírforma lesz:
A csoport

Szerbia-USA
Kína-Olaszország

A csoport állása két játéknap után:

1. Szerbia 5,
2. Olaszország 4,
3. USA 3,
4. Kína 0 pont

B csoport

Montenegró-Ausztrália
Kanada-Horvátország

1. Horvátország 6,
2-3. Montenegró és Ausztrália 3-3,
4. Kanada 0 pont

Bár most nézem, hogy Montenegró-Ausztrálra 1.85-ös hazai odds van?? Az 1X-et is 1.44-ért kínálják (unibet). Szerbia 1.15 Usa ellen ez így korrekt. Olaszokat -8,5-tel adják Kína ellen valahol ez is rendben van. Horvátokat is -8,5-tel adják. De majd azért megvárom a bet365-öt oddsait, azok hendit elnézik, mindig. Viszont a Montenegrót meg itt kell megrakni, mert tegnap is a Horvát 1.80-at éppen elkaptam itt, de mikor bet365 is kiadta az oddsait hirtelen 1.55-re estek le, mindkét oldalon.... De gy Szerb+Montenegró (1X esetleg) kombinak nem szabad lenne, hogy elmenjen. És azt se felejtsük el, hogy zsinórban ez a 3. nap, hogy játszanak. És mivel azt hiszem 1.2. jut tovább, így aki kikap a Montenegró meccsen, az kiesett. Olaszok meg tuti nyernek, mert akkor tovább mennek, de nemtom, hogy megcsinálják-e a hendit. Simán megcsinálhatják, de lehet, hogy elmennek 5-6 góllal és beleszarnak a meccsbe.

A csoportmeccsek után nincs kieső...
Egyszerű keresztbejátszás lesz, a négy közé jutásért (A1-B4, A2-B3, A3-B2, A4-B1), a csoporthelyezés annyiban számít, hogy könnyebb(?) ellenfél juthat a továbbiakban...
Mivel ilyen a lebonyolítás, vasárnapig, amikor a döntő lesz, minden nap játszaniuk kell, ez sem egy utolsó szempont...

Ja tényleg, amikor még régebben mi is benne voltunk, akkor top4 lenyomta keresztbe és csá, így erre most nem figyeltem annyira oda. Én csak szimplán a kereteket és a presztízst néztem, illetve az összdíjazást (1. 100K$ 2. 70K$ 3. 50K$ 4. 35K$ és lefele 5K-val kevesebb $) +, hogy a VB-re ez egy igazán jó felkészülés. Azért ez is nagy motiváló erő kell, hogy legyen (persze kérdés a játékosok, majd mennyit látnak ebből). Meg persze a tavalyi végeredményt, ahol Szerb, Montenegró, Horvát trió volt a dobogón. És, aki nyeri a Monti-Auszi meccset elkerüli a házigazda olaszokat. Usát megbírja verni Monti és top4-ben benne vannak, ott meg már bármi lehet a szerbek ellen (bár szerintem tuti szerb).

Amúgy jó lenne, ha fellendülne ez a fórum, tehát te is írhatnál többször  :).. mert csak 12 éve olimpiai bajnokok vagyunk már ebben a sportágban lassacskán...

Csőváz!

A múlt hét vége felé már nem volt időm írni az államvizsgára való tanulás miatt (de megérte, mert építőmérnök lettem  :)).
Szerbia megnyerte a világligát és ezzel olimpiai kvótát szerzett (olaszokat verték a döntőben, 3. helyen meg a horvátok végeztek, akik szétverték az amcsikat)! Magyarok is megnyertek 1 tornát Korfun és, ahogy olvastam a híreket Biros egy állat volt. Nem sokára kezdődik a vb. (sajnos a buzi vodafone szerződése miatt, mi nem mehetünk ilyen világligára csak ilyen vidéki hakni partykra vagyunk jók) Előtte még lesz ez a vodafone kupa, amit még egy edzőmeccs követ a görögök ellen (Leányafalun..) aztán vizes vb @ Sanghaj.

:cya:

Vodafone OB-1, alapszakasz

1. forduló, október 1., szombat


BVSC-Zugló-FTC
PVSK-Vasas
Szentesi VK-Szolnok
Debrecen-Szeged
Kaposvári VK-Honvéd
OSC-Eger

2. forduló, október 8., szombat

Szentesi VK-Kaposvári VK
Szolnok-Szeged
Vasas-Honvéd
FTC-Eger
Debrecen-BVSC-Zugló
PVSK-OSC

3. forduló, október 14., péntek

Debrecen-PVSK
Szentesi VK-BVSC-Zugló
Szolnok-OSC
Vasas-Kaposvári VK
FTC-Szeged
Eger-Honvéd

4. forduló, október 15., szombat

PVSK-Szentesi VK
Honvéd-Debrecen
Szeged-Eger
Kaposvári VK-FTC
OSC-Vasas
BVSC-Zugló-Szolnok

5. forduló, október 28., péntek

Szentesi VK-Honvéd
Szolnok-Eger
Vasas-FTC
Debrecen-OSC
BVSC-Zugló-Kaposvári VK
PVSK-Szeged

6. forduló, október 29., szombat

Szeged-BVSC-Zugló
Kaposvári VK-OSC
Vasas-Debrecen
FTC-Szolnok
Eger-Szentesi VK
Honvéd-PVSK

7. forduló, november 19., szombat

Eger-Kaposvári VK
Honvéd-Szeged
Debrecen-Szentesi VK
Szolnok-PVSK
Vasas-BVSC-Zugló
FTC-OSC

8. forduló, november 21., hétfő

Szeged-Szentesi VK
Kaposvári VK-PVSK
OSC-BVSC-Zogló
FTC-Debrecen
Eger-Vasas
Honvéd-Szolnok

9. forduló, december 3., szombat

Szolnok-Vasas
Debrecen-Kaposvári VK
OSC-Szeged
BVSC-Zugló-Honvéd
PVSK-Eger
Szentes-FTC

10. forduló, december 5., hétfő

Honvéd-FTC
Szeged-Vasas
Kaposvári VK-Szolnok
OSC-Szentesi VK
BVSC-Zugló-PVSK
Eger-Debrecen

11. forduló, december 10., szombat

Szolnok-Debrecen
Vasas-Szentesi VK
FTC-PVSK
Eger-BVSC-Zugló
Honvéd-OSC
Szeged-Kaposvári VK

Az alapszakasz második köre fordulóinak tervezett időpontjai:

12. forduló, 2012. február 4.,
13. forduló, február 11-12.
14. forduló, február 18.
15. forduló, február 19.
16. forduló, február 29.
17. forduló, március 3.
18. forduló, március 7.
19. forduló, március 10.
20. forduló, március 21.
21. forduló, március 24.
22. forduló, március 26.


A rájátszás első szakaszának játéknapjai:

március 31., április 2, április 4.

forrás: vlv.hu

Sikeresen tönkretették az UTE-t :((( Valaki tud belső infókat?

Ugyanabba a négyesbe került mind a három magyar együttes a férfi vízilabda Bajnokok Ligájában a 16 csapatos főtábla vasárnapi, zágrábi sorsolásán. Az Eger, a Vasas és a Szeged ráadásul negyedikként megkapta a címvédő szerb Partizan Beogradot.

A BAJNOKOK LIGÁJA FŐTÁBLÁJÁNAK CSOPORTBEOSZTÁSA:
A csoport:
Budva (montenegrói), Olympiakosz (görög), Vuliagmeni (görög), Rijeka (horvát)
B csoport:
Jug Dubrovnik (horvát), Spandau 04 (német), Mladost Zagreb (horvát), Vojvodina (szerb)
C csoport:
Partizan Beograd (szerb), Eger, Szeged, Vasas
D csoport:
Pro Recco (olasz), Szpartak Volgograd (orosz), Marseille (francia), Herceg Novi (montenegrói)

20-tól: Partizan Belgrád - Szeged és Eger - Vasas. Hajrá Szeged!