Vízilabda

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Na raktam egy HUN 14,5 overt, meglátjuk mi lesz

Idézetet írta: oakland23 Dátum január 19, 2012, 12:55:37
Igen, és minden bizonnyal hozzák is  ;)

Köszi szépen! Lehet megjátszásra kerül  :)

Idézetet írta: oakland23 Dátum január 19, 2012, 13:03:40
Na raktam egy HUN 14,5 overt, meglátjuk mi lesz

Ez a mai nap egy 5 rugós mínusszal indul. 14-9-re hozták a srácok, elbohóckodták rendesen, főleg a 3. negyedet.

Na mind1, ideje volt már mellényúlni.

Görögöket 18.5 ből adják, nem merem vállalni. Igazából török 5.5 overre nagyobb esélyt látok, de azt sem vállalom. Majd talán élőben, ha beragadnak a görögök.

Ez a 18.5 soknak tűnik, elég egy lyukas negyed, mint nálunk, aztán máris kopp.

17.5-ből overre vettem a görögöket végül, annyira nem szeretik ezek egymást.

Idézetet írta: oakland23 Dátum január 19, 2012, 14:32:13
17.5-ből overre vettem a görögöket végül, annyira nem szeretik ezek egymást.
Aha  ;D 1-0-ás negyed. Nekem mára ennyi volt, -10rugóval kiszállok ma, mielőtt meggondolatlanságot teszek  :D
Az első három nap így is aranybánya volt, ahogy szumos kolléga írta.

Nektek sok sikert mára. Ha valami csoda folytán ezután leesne a 18 gól, akkor visszatérnék az esti meccsekre, de innen már nem valószínű!

Melóznom kellett, úgyhogy lemaradtam a dolgokról. Ahogy nézem nem is baj. De azért én is kísértek kicsit. Pár ezerrel dobtam egy görög 15.5 overt... Azért másnak nem ajánlom, ez tiszta szerencsejáték!  ;D

Oké, ebből elég volt 2 perc. Ezek fogadtak maguk ellen. Vagy ekkora balfaszok... Görögöknél ez sem kizárt.
Pedig ennek állítólag vérre kéne mennie... 

Azért a negyedik negyedet megnyomták :D

Gurulunk tovább!
ESP-GER

Tipp: GER 8.5 over
10-ig el kell jutniuk, mese nincs. 5000-es bet.

srácok?
a hollandok bennt maradnak a +8.5  hendibe?
akár pontos eredményt is írhattok  :cya: :beerchug:

Idézetet írta: afrikailajos Dátum január 19, 2012, 16:02:50
srácok?
a hollandok bennt maradnak a +8.5  hendibe?
akár pontos eredményt is írhattok  :cya: :beerchug:

Ha engem kérdel, nagyjából 10 lesz közte. De hogy 8, vagy 13, azt nem tudom. Bíróktól függ! Amúgy annyira nem elveszett csapat Hollandia, bírói segítséggel bennmaradhatnak.

Inkább vedd overre, gála lesz, mivel kiszórják majd az olaszokat mindig, de a hollandok is lesznek büntetve rendesen. szerintem sokgólos meccs lesz, de a hendit nem érzem

Idézetet írta: oakland23 Dátum január 19, 2012, 16:07:04
Ha engem kérdel, nagyjából 10 lesz közte. De hogy 8, vagy 13, azt nem tudom. Bíróktól függ! Amúgy annyira nem elveszett csapat Hollandia, bírói segítséggel bennmaradhatnak.

Inkább vedd overre, gála lesz, mivel kiszórják majd az olaszokat mindig, de a hollandok is lesznek büntetve rendesen. szerintem sokgólos meccs lesz, de a hendit nem érzem

Hollandok amatőrökből állnak, mint fociban egy Andorra stb.. 2 negyedet bírtak a magyarok ellen aztán összezuhantak, hazai pálya miatt talán jobban teljesítenek, mert amúgy ki se jutnának ilyen versenyre szerintem. Az olaszoktól függ mennyire veszik komolyan a meccset, illetve a bírók mennyire fújnak a hollandoknak, de fújhatnak akármennyire is nekik 100%, hogy nyernek az olaszok. :)

Megint el kellett mennem. A fene vigye!
Oak! Gyönyörű tipp volt a német over8.5 (félidőben megvan). Álmomban sem gondoltam volna, hogy ennyire leadják a határt! Erről lemaradtam.  :'(

A holland 8.5 szerintem nagyon pontosan be van lőve! Sajnos. De azt tudni érdemes, hogy a hollandok tudnak úszni! Nem mondom, hogy de bivaly erősek, de vizet taposni átlag szinten tudnak. Szóval olyan összeesés tőlük, mint ellenünk, vagy mint általában a gyenge csapatoktól nem valószínű a negyedik negyedben. Az olaszok is irgalmatlan tempót diktáltak az előző meccsen. Ezekért inkább laza mérkőzést várok, kb 8 körüli különbséggel.

Meg kell várni az első negyedet. Abból lehet következtetni, hogy az olaszok hozzáállása milyen. Ha megint harapnak: over, ha csak szöszmötölnek, akkor esélyesebb az under (persze neccesen). De meccs előtt inkább nem tippelek (erre).  ;)

spanyol over 9.5! Kafa!

#179 január 19, 2012, 17:24:28, oakland23
Horvát-szerbet meg én hagyom ki. Ha nézitek jó szórakozást, ha fogadtok is, akkor sok szerencsét.

Kitették a horvátokat 8.5-ből , mondom magamban mi legyen....
Töprengek egy percet, rászánom magam, erre felvitték 9.5-re...

Azért hogy ki ne essek a ritmusból:

SRB-CRO
Tipp: CRO 9.5 over
2.00
de csak minimál téttel (750 Ft)

10-10-es X-re tippelek  :D