Eb hírek/pletykák/érdekességek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Az ilyen szar csapat,mint ez a portugál mi a szart keres itt?Ezt a játékot tudtommal GÓLra játsszák,de ezek még a kapu felé sem akarnak menni,nemhogy gólt lőni!Az ilyen felfogású csapatok csapatok,meg a nagytudású edzőik akik ilyen taktikával küldik fel a csapatukat és utána büszkén verik a mellüket,hogy ilyen önfeláldozó,hősies védekezést mutattunk be-fog a futball halálához vezetni!Ki a fasz kíváncsi az ilyen játékra?

Idézetet írta: knosy Dátum július 10, 2016, 23:15:06
Az ilyen szar csapat,mint ez a portugál mi a szart keres itt?Ezt a játékot tudtommal GÓLra játsszák,de ezek még a kapu felé sem akarnak menni,nemhogy gólt lőni!Az ilyen felfogású csapatok csapatok,meg a nagytudású edzőik akik ilyen taktikával küldik fel a csapatukat és utána büszkén verik a mellüket,hogy ilyen önfeláldozó,hősies védekezést mutattunk be-fog a futball halálához vezetni!Ki a fasz kíváncsi az ilyen játékra?

MIndenki sír meg rí, hogy így meg úgy, hogy de szar ez a foci... és akkor tedd fel magadban a kérdést, ha 1 meccsen vagy szettben vagy negyedben stb, dölne el akkor Te hogy játszanád le azt a meccset, az életed meccsét...

Mindenképp győzni akarnák és támadnék és mennék előre!

Ronaldo szövetségi kapitányként vezeti övéit EB-győzelemig.  ;D Szerintem Messi most gondolja meg magát a válogatottságról  :P

#364 július 10, 2016, 23:38:51, RedMunchen
Az EB győztesnek több gólt lőttünk, mint az összes többi ellenfele együtt.  :beerchug:

Pontosabban a B csapatunk.

Idézetet írta: alexthebest Dátum július 10, 2016, 23:32:22Szerintem Messi most gondolja meg magát a válogatottságról  :P
Emberiség pedig, hogy legközelebb EB-t nézzen.  ;D

A szabi után, ami persze kapufa lett, nagyon, nagyon okosan nyomtam egy cashoutot, 15 másodperc múlva jött a gól. Pedig fájdalomdíjnak ezután a meccs után kb. reális lett volna a 30 ropi...

1    Portugal to score 1st goal    Portugal v France
(Next Goal - Extra Time)    10/07/2016    None    10.00    Won
Stake:  3,000.00     Returns:  2,000.00 
Cash Out History
Stake Used    Cash Out Amount    Date/Time
3,000.00    2,000.00    10/07/2016 23:17:45


Idézetet írta: csingacsgukanyja Dátum július 10, 2016, 23:44:36
A szabi után, ami persze kapufa lett, nagyon, nagyon okosan nyomtam egy cashoutot, 15 másodperc múlva jött a gól. Pedig fájdalomdíjnak ezután a meccs után kb. reális lett volna a 30 ropi...

1    Portugal to score 1st goal    Portugal v France
(Next Goal - Extra Time)    10/07/2016    None    10.00    Won
Stake:  3,000.00     Returns:  2,000.00 
Cash Out History
Stake Used    Cash Out Amount    Date/Time
3,000.00    2,000.00    10/07/2016 23:17:45

Nekem az egész meccsen egyetlen "éles" fogadásom volt, az is kemény 300 ft-tal arra, hogy Raphael Guerreiro szerzi az 1. gólt. (29-es szorzó)   ;D
Ideges lettem volna, ha a hosszabbításban lövi be a "várt" szabadrúgásgólját, mert az már a fogadásomhoz nem számított...

Éder 54 percet játszott a teljes Eb alatt, 2 kaput eltaláló lövése volt, amiből az egyik Eb-győzelmet érő gólt eredményezett.

Igazán sikeres év ez Bissau-Guinea számára, hiszen az Európa-bajnokságot eldöntő találat szerzője onnan származik, illetve a Bissau-Guinea-i válogatott néhány hete története során először jutott be az Afrikai Nemzetek Kupájára.


Ronaldo sérülése mennyire komoly? Mi a diagnozis?



Idézetet írta: Pozzato Dátum július 11, 2016, 16:04:30
Ronaldo sérülése mennyire komoly? Mi a diagnozis?

Elsőre úgy tűnt, hogy elrepedt a könnycsatornája.


Adalék a 2016-os foci EB-hez:
Egyáltalán nem bánnám, ha ezután minden (értsd: MINDEN - válogatott, klubcsapat, bajnokság, stb.) focimeccs elején arról is döntenének pénzfeldobással, hogy melyik csapat kezdje 1 gól hátrányból a találkozót!
:beerchug: